Skoči na vsebino

Kateri motor


dangerduck

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Honda varadero will be =)

aja btw visok 175cm 60 kg 'kmečki' fant tk da ne pričakujem problemov =)

aja btw 2 v 4 t pa zarad navora ker tu so kr bregi =)

Popravljeno . Popravil dangerduck
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga lepo voziš z enim tankom (10L) narediš 200km oz. dalo bi se še več vrjetno a ne izzivam usode, da bom kje ostal :yea1: . Se pravi nekje 4-5L/100km. Glede olja pa ni problem pije ga izredno malo, koliko je to litrov na koliko kilometrov ti pa res neznam povedat. Za maksimalne užitke pa mu zamenjaš verigo in en zobnik. Lahko daš športni filter, če pa želiš boljši zvok pa samo naluknjaš airbox. Pa seveda zamenjaš izpuh.

Lahko ti pa povem še nekaj minusov pri varaderotu (vrjamem, da se kdo nebo strinjal z mano, ampak to so moje izkušnje z njim). Motor niti ni tako odziven in z njim težko dosežeš 110km/h (kar naj bi bila njegova končna). Ima kar visoko težo in ni tako lahko vodljiv kot TDR.

Pozdravljen dangerduck.

Sam vozim varaderota in sem z njim zelo zadovoljen. Če nameraraš moto imeti za daljše izlete je varaderka odlična izbira. Res je da ima kot vsak motor tudi svoje minuse, res je da je kar težka, res je da potrebuješ da dosežeš končno (pri moji je 120km/h) kar dolgo ravnino, vendar tam nekje do 90km/h prideš kar hitro, za tistih 20 oz. 30 km/h pa potrebuje nakaj več časa.Kašna je vodljivost v primerjavi z TDR ne znam povedati, ker z TDR še nimam izkušenj, poraba pa je okoli 4l/100km, tudi manj, odvisno od vožnje.

Vendar mislim da moraš sam preizkusiti oba, oz. tiste ki pridejo v ožji izbor ter šele nato odličiti.

Kakorkoli se bo odličil, upam da boš zadovoljen, pa ne pozabi sporočiti kaj boš pripeljal domov.

EDIT: nisem opazil da si pravkar napisal odgovor.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enovalnjiki imajo več navora pri nižjih vrtljajih, oziroma tekom celega območja, kakor dvovalniki, če smo že pri tem :)

Drugače pa je pomoje Varadero ql odločitev, če želiš motor ki je varčen in ne potrebuje veliko vzdrževanja, ter je hkrati udoben za kakšno daljšo pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če želiš motor ki je varčen in ne potrebuje veliko vzdrževanja, ter je hkrati udoben za kakšno daljšo pot.

Ravno to pa iščem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to pa iščem =)

Res pa je da se 4 taktne 125 v dveh dnevih naveličaš. Mislim zdaj če maš za potovanje pa ti ne gre za hitrost pol se ti tega nimaš bati. Drugače je pri meni. To pa govorim iz lastnih izkušenj ker mi stari niso pustli da bi kupil 2 taktnika pa sem potem moral kupit yzf r 125 pa sem se je že tak hudo naveličal ker ne gre nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps(nevem kam se je gumbek za urejanje skril):

Pri motorju hočem:

Moč-ne hitrost (no vsaj 100 lahka gre xD )

Udobje-Nočm riti obžulit na cestaku

Zanesljivost-ni servisa na 1 km :rolleyes:

Poraba-Nočem da se mi vrtinec v tanku in računu naredi :closedeyes:

Potem nimaš kaj razmišljat, VARADERO ti je glede na tvoje besede pisan na kožo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem nimaš kaj razmišljat, VARADERO ti je glede na tvoje besede pisan na kožo.

In varadero tudi bo :worship::blush:

(zdej pa dršte pesti da letnik nardim O:-) )

Hvala vsem za pomoč =)Se še slišmo kaj ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In varadero tudi bo :worship::blush:

(zdej pa dršte pesti da letnik nardim O:-) )

Hvala vsem za pomoč =)Se še slišmo kaj ;-)

hahahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In hyosung definitvno ni vreden nakupa :rolleyes: . Potem ti ostane samo še honda varadero. Nevem kako si sedaj prišel da mora biti dvovalni saj imata tudi CBR in NSR en valj.

Vsi tako žalite cometa 125 edina 125ka 4 takna katera ima spredi 110 zadi pa 150 gumo. Ga je kolega mel sploh ni tako zgrešen.

drugače pa poglej za novo yamaho 125 cestaka. Pomojem najboljša izbira da nepije dosti pa je 4 takno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In varadero tudi bo :worship::blush:

(zdej pa dršte pesti da letnik nardim O:-) )

Hvala vsem za pomoč =)Se še slišmo kaj ;-)

Upam da ti bo uspelo. Iz kod pa si? Bi lahko šli na kakšno turo potem ko boš dobil motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ti bo uspelo. Iz kod pa si? Bi lahko šli na kakšno turo potem ko boš dobil motor.

Zgornja Savinjska ti?

aja mimogrede ja lahka bi se zmenli ja če smo si blizu doma =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornja Savinjska ti?

aja mimogrede ja lahka bi se zmenli ja če smo si blizu doma =)

Jaz sem iz posavja, okolica brežic če smo natančni. Zgleda da si nismo tako blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa že maš izpit?

Ne še grem delat decembra za 125 ko še nism 16 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam js mojo vozniško pa zamenji sliko pa maš :P še 25kw hehe... ker očitno bomo mogl za neomejeno tak delat spet ker kurčev zakon spreminjajo banda gnila :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam js mojo vozniško pa zamenji sliko pa maš :P še 25kw hehe... ker očitno bomo mogl za neomejeno tak delat spet ker kurčev zakon spreminjajo banda gnila :headbang:

najbolš xD

škoda ko za 4iko rabš izpit :headbang: (sam se da tut brez njega xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!