Skoči na vsebino

KATERO MAŠINO IMA APRILIA SR 50 REPLICA (LETNIK 2000).......PROSIM POM


Priporočene objave

LEP POZDRAV.

JS MA ZEJ EN VELIK PROBLEM. KUPO SN APRILIO SR 50 REPLICO LETNIK 2000 IN BI GA RAD MAL PREDELO, SAM NEVEM KERO MAŠINA MA PA TUT DRUGAČ ME ZANIMA.

NEKATERI PRAVIJO DA MA MORINI MAŠINO,DRUGI PA DA MA MINARELI(horizontal) :unsure: ,TAKO DA ZDEJ NEVEM.

TAKO DA BI PROSO VSE KO MAL BOL VEJO DA MI POVEJO AL MA MORINI ALI MINARELI(horizontal,vertikal?).

ZRAM SO ŠE SLIKE ČE SI BOTE LAHK Z NJIMI KEJ POMAGAL

HVALA

post-23482-1242657554_thumb.jpg

post-23482-1242657615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vidim da si nov na forumu, ampak vseeno ni treba 3x odpret ene in iste teme, je 1x popolnoma dovolj. Sploh pa tema o tem skuterju verjetno že obstaja. Predlagam, da si prebereš pravila za uporabo foruma in uporabiš iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE OPRAVIČUJEM :trance_33_sleep:

NISN VEDO KAM BI TEMA NAJBOLJ PASALA PA SN PR VSAKI ENO ODPRO.

HVALA ZA RAZUMEVANJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VBISTVU SN JS ŽE ŠOL DO ENGA KO APRILIE PRODAJA PA MI JE REKO DA MA MINARELI HORIZONTAL MAŠINO, POL DRUG, KO TUT APRILIE PRODAJA JE REKO DA MA MNDE MORINI,POL EN KOLEGA MI JE SPET REKO DA MA MORINI,POL PA SPET EN KO YAMAHE RIHTA DA MA MNDE MINARELI HORIZONTAL.

PA V NAVODILIH ZA UPORABO PIŠE DA MA MINARELI MAŠINO, TAK DA ZEJ SN ČIST ZMEDEN PA POJMA NIMAM KA JE ZAENA MAŠINA KO VSI DRUGAČ PRAVJO.

TAK DA ČE ŠE KER VE BI BLO FAJN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko krat še bo treba napisat da je to morini ? minarelli mašino ima aerox, med minareli in med morini pa se takoj prepozna razlika. Takoj vidiš da je pri morini dosti večja vodna pumpa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sej že vem ka je zaena mašina.Sn klico na aprilio pa sn mogo št. šasije povedat pa mi je reko da je mašina suzuki. Sam nevem ka je zej to ko nekateri (ko sn še drugje gledo) pišejo suzuki pa v oklepaju morini tak da če mi lahk ker pove al je to kej skup al ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če mi še lahk ker pove sam če je vlka razlika med to mašino (navedena v prejšnjem odgovoru) pa med minarelli mašino(se jo da enako predelat,se kej bolj,manj kvarjo.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če mi še lahk ker pove sam če je vlka razlika med to mašino (navedena v prejšnjem odgovoru) pa med minarelli mašino(se jo da enako predelat,se kej bolj,manj kvarjo.. .)

Povem ti recept, da se ti mašina NIKOLI nebo pokvarila. Ali da boš moral zamenat kako stvar :rolleyes:

Hočeš vedet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem.Da se ne furaš

pa ka kej veš o tej mašini ko sn napiso (suzuki/morini?????),kok je s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!