Skoči na vsebino

2.DIRKA ZA ŠTAJERSKI POKAL - GROBNIK


ssmiran

Priporočene objave

2. DIRKA ZA ŠTAJERSKI POKAL

4.6.2009 GROBNIK

Cena udeležbe v predprodaji do 31.5.09 je 80 €. Od 1.6. dalje je cena 100 € in na dan prireditve (če bodo še prosta mesta) bo cena enotna 120€ za vse, ki se nam bodo priključili.

Število voznikov je omejeno, zato priporočamo pravočasne prijave. Ob prijavi je potrebno sporočiti ali boste vozili v skupini pod 1'50'' ali v skupini nad 1'50''. Prijavite tudi svoje spremljevalce.

Urnik dogajanja

08.00 – dvig štartnih številk

09.00 – 09.30 skupina pod 1'50''

09.30 – 10.00 skupina nad 1'50"

10.00 – 10.30 skupina pod 1'50"

10.30 – 11.00 skupina nad 1'50"

11.00 – 11.30 skupina pod 1'50"

11.30 – 12.00 skupina nad 1'50"

12.00 – 13.00 polurni odmor in panoramska vožnja

(vožnja v koloni z omejitvijo hitrosti in prepovedjo prehitevanja – 20 €)

13.00 – 13.30 skupina pod 1'50"

13.30 – 14.00 skupina nad 1'50"

14.00 – 14.30 skupina pod 1'50"

14.30 – 15.00 skupina nad 1'50"

15.00 dirka AMD-TAM MCM, 5 krogov

sledi dirka PRIMORCI, 5 krogov,

sledita dirki za štajerski pokal 2009

v kategoriji 600, 6 krogov in

v kategoriji OPEN, 6 krogov

do 17.00 prosta vožnja za vse udeležence

17. 10 podelitev pokalov

Udeležba na dirki 15 € (merilec časa za cel dan).

Prvi trije na dirki prejmejo pokale.

Prijave in plačila na tel. 041/364-154 Frenk - Celje in 041/774-683 Miran – Maribor

3. Dirka za Štajerski pokal bo 3.9.2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.00 – 13.00 polurni odmor in panoramska vožnja

(vožnja v koloni z omejitvijo hitrosti in prepovedjo prehitevanja – 20 €)

Zanima me ali bo to kolono vodil tisti Goldwing kot na slovenskem dnevu in je vse skupaj bolj upokojensko? Za dirko ravno nisem, gume tudi ne, 20min pa bi se rad malo bolj živo peljal po pisti (Grobniku), kadarkoli.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.00 – 13.00 polurni odmor in panoramska vožnja

(vožnja v koloni z omejitvijo hitrosti in prepovedjo prehitevanja – 20 €)

Zanima me ali bo to kolono vodil tisti Goldwing kot na slovenskem dnevu in je vse skupaj bolj upokojensko? Za dirko ravno nisem, gume tudi ne, 20min pa bi se rad malo bolj živo peljal po pisti (Grobniku), kadarkoli.

lp

kolkor sem slišu je kar živahno, vsaj prejšnič je blo tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.00 – 13.00 polurni odmor in panoramska vožnja

(vožnja v koloni z omejitvijo hitrosti in prepovedjo prehitevanja – 20 €)

Zanima me ali bo to kolono vodil tisti Goldwing kot na slovenskem dnevu in je vse skupaj bolj upokojensko? Za dirko ravno nisem, gume tudi ne, 20min pa bi se rad malo bolj živo peljal po pisti (Grobniku), kadarkoli.

lp

Kakor kdaj. Na panoramski ne smeš (se naj nebi) prehitevati... Potem pa se najde kakšen motorist, ki se pelje 70 na uro in je fak. Potem ga pa prehitiš in se vsi pizdijo... No, boljše pa je kot nič. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koneckoncev je tudi za panoramsko vožnjo tudi namenjeno. Se pravi, da se vidi panoramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.00 – 13.00 polurni odmor in panoramska vožnja

(vožnja v koloni z omejitvijo hitrosti in prepovedjo prehitevanja – 20 €)

Zanima me ali bo to kolono vodil tisti Goldwing kot na slovenskem dnevu in je vse skupaj bolj upokojensko? Za dirko ravno nisem, gume tudi ne, 20min pa bi se rad malo bolj živo peljal po pisti (Grobniku), kadarkoli.

lp

Panoramsko vožnjo vodi motorist na športnem motorju in je namenjena spoznavanju s stezo, če pa koga zanima kaj več, se lahko prijavi za vožnjo po skupinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramsko vožnjo vodi motorist na športnem motorju in je namenjena spoznavanju s stezo, če pa koga zanima kaj več, se lahko prijavi za vožnjo po skupinah.

Vse lepo in prav, vendar glede na to da na Grobniku še nisem bil, bi želel najprej spoznati stezo, oz. vsaj preizkusiti podlago preden se prijavim za vožnjo po skupinah. Vsekakor ni namen spoznavanja s stezo preganjanje po stezi in prehitevanje, želim si le vsaj kolikor toliko sprejemljivo hitrost.

Po drugi strani pa dvomim, da je tako imenovana panoramska vožnja namenjena temu, da te vodi goldwinga in imaš občutek, da si spremljevalno vozilo na ohceti, kot je to izgledalo na slovenskem dnevu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na 1. dirki, bi prišo tud na 2. vendar ne bo zneslo,...ciljam pa na 3. :D ...uzivajte pa vsi, bi boste šli, pa čimboljše cajte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, vendar glede na to da na Grobniku še nisem bil, bi želel najprej spoznati stezo, oz. vsaj preizkusiti podlago preden se prijavim za vožnjo po skupinah. Vsekakor ni namen spoznavanja s stezo preganjanje po stezi in prehitevanje, želim si le vsaj kolikor toliko sprejemljivo hitrost.

Po drugi strani pa dvomim, da je tako imenovana panoramska vožnja namenjena temu, da te vodi goldwinga in imaš občutek, da si spremljevalno vozilo na ohceti, kot je to izgledalo na slovenskem dnevu.

lp

Točno tako, voziti takrat za tistim Goldwingom je bilo vse prej kot spoznavanje proge, druga stopnja pa je kar dirkanje :rolleyes: No, sej če bo tukaj vodil SS motor in bo vse skupaj nekoliko hitrejše, potem je to kar iščem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, vendar glede na to da na Grobniku še nisem bil, bi želel najprej spoznati stezo, oz. vsaj preizkusiti podlago preden se prijavim za vožnjo po skupinah. Vsekakor ni namen spoznavanja s stezo preganjanje po stezi in prehitevanje, želim si le vsaj kolikor toliko sprejemljivo hitrost.

Po drugi strani pa dvomim, da je tako imenovana panoramska vožnja namenjena temu, da te vodi goldwinga in imaš občutek, da si spremljevalno vozilo na ohceti, kot je to izgledalo na slovenskem dnevu.

lp

ssmiran ti je lepo opisal, da se bo vozilo za cestakom....Kaj ni jasno? Na panoramski se ne prehiteva, vendar iz izkušenj povem, da se 70 na uro sigurno ne vozi :naughty: :whistle: Če pa se hočeš malo bolj na hard spoznavati s progo, pa se, tako kot drugi, lepo prijavi v grupo nad 1.50.....in preizkušaj svoje meje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ssmiran ti je lepo opisal, da se bo vozilo za cestakom....Kaj ni jasno? Na panoramski se ne prehiteva, vendar iz izkušenj povem, da se 70 na uro sigurno ne vozi :naughty: :whistle: Če pa se hočeš malo bolj na hard spoznavati s progo, pa se, tako kot drugi, lepo prijavi v grupo nad 1.50.....in preizkušaj svoje meje.....

Potem pa tebe ni bilo 14.5. na Grobniku, ko se je eden na Suzukiju, ki se ziher zna hitro peljati, je imel slick gume gor, pa neko punco zadaj vozil 60, 70 na uro na panoramski, potem pa se še pizdil, če si ga prehitel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demon ni me bilo 14.5.2009 to je res.....je pa lani septembra na panoramski konkretno letelo, še posebej ko so se grupice lepo porazdelile po progi....vsak je lahko užval v malo hitrejši vožnji....BTW imaš plac na Ghostekovi prikolici? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demon ni me bilo 14.5.2009 to je res.....je pa lani septembra na panoramski konkretno letelo, še posebej ko so se grupice lepo porazdelile po progi....vsak je lahko užval v malo hitrejši vožnji....BTW imaš plac na Ghostekovi prikolici? :naughty:

TOČNO!!! Lani septembra je na panoramski tak letelo, da sem s tačkami čohal po podu!!! Tisto je bilo super!! :worship: Zdaj pa je bilo res prepočasi, no, saj sem odletel naprej, amapk ni finta, če se nekdo res tako počasi pelje, ko ga prehitiš pa pizdi in ti zapira pot pa kaj vem kaj še vse.

Ghosteka pa danes pokličem, da se zmenim. Malo me jebe, ker imam gume obljubljene zdaj v četrtek in me je malo strah da jih nebom dobil. Če nebo gum, potem nebo Grobnika, ampak ni sile, še vedno lahko grem k Širniku po njih in bo šlo. Zdaj greš dol? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bo ta "panoramska vožnja" ravno prav. :)

Bi pa še kar tukaj vprašal ali se vplača na Grobniku in ali lahko pride do prezasedenosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO!!! Lani septembra je na panoramski tak letelo, da sem s tačkami čohal po podu!!! Tisto je bilo super!! :worship: Zdaj pa je bilo res prepočasi, no, saj sem odletel naprej, amapk ni finta, če se nekdo res tako počasi pelje, ko ga prehitiš pa pizdi in ti zapira pot pa kaj vem kaj še vse.

Ghosteka pa danes pokličem, da se zmenim. Malo me jebe, ker imam gume obljubljene zdaj v četrtek in me je malo strah da jih nebom dobil. Če nebo gum, potem nebo Grobnika, ampak ni sile, še vedno lahko grem k Širniku po njih in bo šlo. Zdaj greš dol? :rolleyes:

V četrtek zjutraj greva z Vapotekom pa še en ali dva kolega zraven....tak da se vidimo.... :naughty:

Potem bo ta "panoramska vožnja" ravno prav. :)

Bi pa še kar tukaj vprašal ali se vplača na Grobniku in ali lahko pride do prezasedenosti?

Bo treba prvi post doooobro pogledat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek zjutraj greva z Vapotekom pa še en ali dva kolega zraven....tak da se vidimo.... :naughty:

Ja zgleda, da se bo našel prostor za moj moped, tako da se vidimo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bo ta "panoramska vožnja" ravno prav. :)

Bi pa še kar tukaj vprašal ali se vplača na Grobniku in ali lahko pride do prezasedenosti?

Panoramska vožnja se plača na Grobniku. V primeru večjega števila udeležencev se formira več skupin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem v cetrtek prvic dol in sm prijavljen za treninge in tekmo mal me je strah mal je pa adrenalina upam da bo slo skozi brez vecjih posledic:D

pa upam na cim vecjo pomoc iz strani kolegov in ostalih:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem v cetrtek prvic dol in sm prijavljen za treninge in tekmo mal me je strah mal je pa adrenalina upam da bo slo skozi brez vecjih posledic:D

pa upam na cim vecjo pomoc iz strani kolegov in ostalih:D

sej to je pista..sam gas na polno!!!

nima ti kej bit :whistle:

pa ne resno vzet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne oziraj se na druge, vozi svojo linijo in ne glej nazaj ali se kakorkoli umikaj..

to so največje napake začetnikov saj takih dejanj dirkač za tabo ne more predvidet..

hitrejši te bo že prehitel bodi brez skrbi...

pa lepo počasi, čas bo že prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne oziraj se na druge, vozi svojo linijo in ne glej nazaj ali se kakorkoli umikaj..

to so največje napake začetnikov saj takih dejanj dirkač za tabo ne more predvidet..

hitrejši te bo že prehitel bodi brez skrbi...

pa lepo počasi, čas bo že prišel

hvala za malo pomoci saj to bom tko al tko probal upostevat saj so mi ze rekli kar se tice casov pa ne grem zarad tega dol ker grem prvic in grem bolj za uzitek in adrenalin :D kaj bo pokazalo bomo pa videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Še nekaj prostih mest !

Prijave in plačila na tel. 041/364-154 Frenk-Celje in 041/774-683 Miran-Maribor

Info tudi na www.mcm.si

Termin tretje dirke:

3. dirka za pokal Štajerske - 3.9.09

Popravljeno . Popravil ssmiran
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj? Bo kaj fotk? ...ali ste se vsi dežja prestrašili? :whistle:

sej ni blo dežja..od pol enajstih naprej je bla pista suha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!