Skoči na vsebino

Policisti:D


opaopa

Priporočene objave

Mene so letos 8× ustavl, enkrat sm ostau brez tablice, ostalo samo kontrola prometa. Skratka ... magnet za policaje sm. Vedno sm prijazn, in skoraj vedno so tudi oni. Napihal nikoli.

Skratka, res da mi niso usec, ampak so Ok, tele policaji. Ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist vredo do zdaj ustvli 3x v dveh sezonah na motorjo in 2x v eni noči :headbang::headbang: (po 1 tedno izpita za avto) z avtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so me na cesti z motorjem samo enkrat ustavili. Je blo zjutri na poti v šolo, paje policaj kr prek ceste skočo pa mi začeu mahat nej ustavim, ampak se je vse srečno izšlo, je bila samo kontrola prometa, policaj pa je bil zelo prijazen :worship: , tako da lahko rečem da imam zaenkrat same dobre izkušnje, izkušnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so me na cesti z motorjem samo enkrat ustavili. Je blo zjutri na poti v šolo, paje policaj kr prek ceste skočo pa mi začeu mahat nej ustavim, ampak se je vse srečno izšlo, je bila samo kontrola prometa, policaj pa je bil zelo prijazen :worship: , tako da lahko rečem da imam zaenkrat same dobre izkušnje, izkušnjo.

Se strinjam. Policaji postajajo vse bolj prijazni. Upam, da tako ostane in da se mi nebo kaj vrnilo, ker sem to rekel in me bo naslednjic edn jebau. :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to so oni ko včasih mahajo ob cesti z nečim rdečim??? Pa oblečeni so v plavo???

Kaj takrat morš ustavit???

Zadn čas da nardim izpit, da bom vedo zakaj gre v prometu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to so oni ko včasih mahajo ob cesti z nečim rdečim??? Pa oblečeni so v plavo???

Kaj takrat morš ustavit???

Zadn čas da nardim izpit, da bom vedo zakaj gre v prometu...

Če maš izpit pa registracijo morš ustavt, drugač pa ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če ga lih delaš???

če nimaš registreranga motorja ti ni treba, če maš pa registreranga pa si brez izpita si pa itak u pizdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenska/Bela krajina povecana kontrola motoristov. Mene so na 160m 2× ustavili ( prvic je koleg neki probu po zadnjem furat pa ga je lih policaj prehiteval,drugic pa sem sel cez peš cono ( ki so jo uvedli pred 3 dnevi -.-, oboje brez posledic. Huh )

Na poti domov ( dodatnih 25km ) je drug koleg dobil sodisce zaradi 63km/h po naselju in pa srecal smo se 2× motoriste policaje ter se DVE!!!! kontrole prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x so me ustavili do sedaj. Prvič leta 2005 brez izpita, drugič leta 2006 kontrola prometa. Oboje je bilo z motorjem. Z avtom še nikoli, pa tudi pihal še nisem v življenju (vsaj pri policajih ne) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x so me ustavili do sedaj. Prvič leta 2005 brez izpita, drugič leta 2006 kontrola prometa. Oboje je bilo z motorjem. Z avtom še nikoli, pa tudi pihal še nisem v življenju (vsaj pri policajih ne) ;)

Kje zivis in kje se peljes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so od leta 2004 ustavl samo 1x, radar, k sreči sem bil mladoleten, drugače me pa policaji ne marajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje zivis in kje se peljes?

Ja glej vozil sem že vsepovsod, vendar po naseljih ne nažigam in mogoče je to pripomoglo k temu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!