Skoči na vsebino

Honda ORION A.T.


jonathan

Priporočene objave

Lp!

Zanimam se za nakup naslednje kroske in me zanima, če jo kdo ima in kako se obnese? Koliko je za zadeva sploh velika? Je to kakšna mini varjanta?

Hvala za odgovore!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Zanimam se za nakup naslednje kroske in me zanima, če jo kdo ima in kako se obnese? Koliko je za zadeva sploh velika? Je to kakšna mini varjanta?

Hvala za odgovore!

lp

Na tem motorju je toliko Honde kot na BMWju Forda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je en kitajc mini ka gor piše honda.

(ne kupvt) kup si poni prasca pa boš dl uživu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je firma Orion, motor je kao kopija honde.

Ne kao kopija, ampak ima motor licencno od Honde. :) Ima sosed ATVja in mi je kazal slike in dejansko resnicno gre za Hondin agregat ( kitajske izdelave ). Sicer ne tak, kot ga najdes na pravih japonskih motorjih ampak pac kitajski jajc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi ti kitajci nimajo nobene veze z licenco japonskih firm. ali kupijo stare proizvodne linije od japoncev ko ti ven vržejo proizvodnjo določenega agregata ali pa samo skopirajo agregat. prava licenca bi pomenila da npr. honda kontrolira tudi kakovost proizvodnje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec ima podobnega (če ne celo istega) in do sedaj deluje odlično. Ima ga malce več kot 1 leto. Res je, da ne skače z njim, ampak je uporabljen le za vožnjo po makadamu, hosti. Tudi sam sem mislil, da bo to razpadlo, vendar me je presenetil. Aja moč pa tudi ni pravilna. Moj YBR gre bolj kot to, pa ni neka jaka mašina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!