Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Marofu


biker77

Priporočene objave

11.8.2009

1:15:92, Yamaha R1 2006. Spredaj Dunlop 209 GP sliksi (kontra obrnjena) :whistle: , zadaj Metzelerca Racetec K1.

Če so bile Dunlop 209GP potem niso bili sliksi, če so bile pa GP Racer, potem pa so lahko bili sliksi :) V primeru, da so bile slednje, povej katera trdota, pa kako so se obnesle, oziroma če je kej cufalo prvo?? Ker meni in bikerju77 je precej problemov delala prva kar se tiče prekomerne obrabe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so bile Dunlop 209GP potem niso bili sliksi, če so bile pa GP Racer, potem pa so lahko bili sliksi :) V primeru, da so bile slednje, povej katera trdota, pa kako so se obnesle, oziroma če je kej cufalo prvo?? Ker meni in bikerju77 je precej problemov delala prva kar se tiče prekomerne obrabe..

Rahlo sm zajebu, 2 let star Dunlop Kr 106 je bla 120/70 soft. Obrabljalo jo je pa skoraj nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Majhno izbolšanje vendar s totalno uničeno zadnjo gumo, odličen rezutat (vsaj zame).

13.9.2009

1:15:38, Yamaha R1 2006, sprednja Kr106, zadnja kontra obrnjena Metzelerca K1 (Kljub totalni iztrošenosti mi ni delala nekontroliranih problemov pri drsenju v pospeševanju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Lani poskusnih 12 krogov,

letos pa prvič zares,

26.3.2010

1:23.3

R6 1999, QRR

28.3.2010

1:19.4

R6 1999, QRR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

.....še ne vem...upam da v nedeljo prvič....če bo seveda fraj....sam bo verjetno štopano s štoparico...tak da, če bo punca počasna z refleksi bom v p..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo danes mi je ratal 1.15.70 sem bil pri volji pa še motor ni je služil :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še malenkostno izboljšanje 28.7.10

1:14:70

Yamaha R1 2006

Gume: Spredaj GP211 medium, zadaj Dragon Supercorsa PRO SC2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!