Skoči na vsebino

Moč motorja


fast1

Priporočene objave

živjo! nikjer nisem zasledil koliko moči ima kakšen motor. sam imam Aprilio sr 50 r let.2007 in imam narejeno športno predelavo. leti okoli 100 pa me zanima

koliko HP (KS,KM) ima zdaj motor. imam pa gor leovince zx. original ima motor 2,7kw kar je 3,5KM. koliko jih ima zdaj približno?

zanima pa me tudi koliko konjskih moči imajo Mid race in High end predelave motorja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motorji imajo število Ks v tehničnih podatkih, če pa delaš predelavo, pa se da motor na valjčke za meritev Ks in boš dobil točen podatek. Moj npr: ima v tehničnih podatkih 163 Ks + Akrapovič - Kat. = 174.5 Ks

Ps: pa vedno imaj v mislih, da poleg vseh Ks(kojnskih sil) ima motor še skoraj vedno + enga OSLA ! ! ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! nikjer nisem zasledil koliko moči ima kakšen motor. sam imam Aprilio sr 50 r let.2007 in imam narejeno športno predelavo. leti okoli 100 pa me zanima

koliko HP (KS,KM) ima zdaj motor. imam pa gor leovince zx. original ima motor 2,7kw kar je 3,5KM. koliko jih ima zdaj približno?

zanima pa me tudi koliko konjskih moči imajo Mid race in High end predelave motorja.

lp

Na valjčke pelaš ;)

Pozanimaj se malo, kje jih majo. Kolikor vem, ma enga Mariborski Autocommerce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ti nima nič več HP če imaš izpuh menjan, mogoče zelo malo če ima. Več HPja bo imel če boš dal močnejši kit noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!