Skoči na vsebino

ŠPAN d.o.o in AEZ lita platišča


ravni

Priporočene objave

Leta 2000 sem pri Španu kupil in namontiral lita platišča. Pripeljem domov, zvečer pa je bila ena guma prazna. Nobene luknje, pa sem mislil, da nemara pa ventilček kje pušča, vulkanizer zamenjal, zjutraj avto s prazno gumo... Me je razpi...o, špricnem spray v gumo, je držalo dokler nisem po parih letih moral menjati gum. Je kolega na servisu, ko sem omenil to težavo pred leti, malo bolj pogledal platišče -je na enem mestu bilo hrapavo, in tam je tedaj uhajal zrak ven. Je lepo pošmirklal, še dandanes drži zrak, ne pade niti 0,1 bara. V mojem primeru je bila to tovarniška napaka proizvajalca platišč, ne ravno Španova... Pač sem se spomnil.

Aja, pa ko se je uvedel DDV, kupim pri Španu zadnjo gumo za motor. Mi računa gumo z davkom, pa še DDV zraven. Je teta na blagajni nekaj jamrala, da sedaj so pa take cene, ker se na vse računa še DDV..., pa da naj čez teden dni pokličem, kako je z davkom. Kako se obračunava, in če velja moja trditev, da bodo vrnili davek. Čez dober teden pokličem, seveda niso nič vedeli... Osebno se mi pa ni dalo voziti tja, da porihtamo zadevo. Me pa tam ne vidijo več. Je Širnik bližji in ugodnejši.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa tam ne vidijo več. Je Širnik bližji in ugodnejši.

Zakaj nisi že prej hodil tja? Bližji..... Ugodnejši..... Ma Špan je pa fensi, ane. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa še poizkusiš obtožiti kako avtopralnico, ker so ti s premočnimi čistili platišča :naughty: :naughty: . Za te krom in poliran grafit look moraš biti še posebej pazljiv s čim jih neguješ.

A po tvojem je avtošampon premočno sredstvo za čiščenje felten, potem bi barvo iz avta tudi odpadala.

Ja najbolje da jih negujemo z otroškim šamponom za lase in pudrom za ritko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A po tvojem je avtošampon premočno sredstvo za čiščenje felten, potem bi barvo iz avta tudi odpadala.

Ja najbolje da jih negujemo z otroškim šamponom za lase in pudrom za ritko.

Puder no good. Lahko opraska lak :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a res da opel platiščom ne bo nič hudega, najbrž eno original opel platišče 16col stane kot tvoj komplet z gumami, pa zdaj vidiš da ni taka cena samo zaradi opel značke.

Gre za 15 colska platišča

post-1019-1244974962.jpg

Če misliš, da eno platišče tega modela stane kot komplet AEZ s pnevmatikami, potem nekdo od naju dveh nima lih jasnih pojmov o vrednosti teh zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puder no good. Lahko opraska lak :naughty:

Ja maš prav :D

Fritz

Kam se je treba podpisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nisi že prej hodil tja? Bližji..... Ugodnejši..... Ma Špan je pa fensi, ane. :naughty:

Ne. Iz preprostega razloga, ker željene dimenzije ni imel. Pokličem Špana, je imel. Zapeljem, namontiram, fertik.

Aja, tedaj je še imel stari Širnik, Primož je kasneje prevzel.

Bilo je to leta 1997, to z zadnjo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!