Skoči na vsebino

Lovci na nevihte


Priporočene objave

Ej bejba, tvoje mnenje me pa res ampak res čist nič ne zanima, ker od tebe nisem zvedu še čisto nič pametnega na tem forumu in sem nad tvojimi nasveti oz. pridigami (druga še ne znaš!!) že zdavnaj obupal :surrender: . Če pa hočeš dati kakšno pametno izjavo, pa kr, bom res vesel ;) .

BTW: Kupujem še en fotoparat. Sedaj imaš priliko, da se razpišeš o DSLR. Mora pa podpirati Full HD!! Se priporočam :yes: .

Lp, B

mhm...

grobnik

v7

starcorss

marof

sava

brescia sm

ural

cb 1000 R

neki

rok mihelčič

kupi si dslr ker podpira več funkcij, ki ti bodo pršle prav pri motivih, ki jih fotkaš, ker bo tako to kar znaš prišlo do izraza. katerega je trenutno zate popolnoma vseeno. jaz ti kot član NIkon NPS drugega kot Nikona ne bom priporočala.

moj komentar leti na tvoje fotografije, ki so obetavne...medtem ko je tvoj odnos za v greznico.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miiiiiiiir :) Porkafiks, kaka parlamentarna debata o fotoaparatih, ki so že v drugi temi. Strele torej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miiiiiiiir :) Porkafiks, kaka parlamentarna debata o fotoaparatih, ki so že v drugi temi. Strele torej...

Tomozuki! :worship:

Saj to je strela... ker nikol' ne veš, kje, kako in kdaj useka?!? - Nepredvidljiva publika pač! Namesto, da bi lovili strelele.

Tako dobro temo si zastavil, pa se je zopet, kot že tolikokrat prej vse skurbal'!

Še enkrat smo dokazal, da smo jebivetri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miiiiiiiir :) Porkafiks, kaka parlamentarna debata o fotoaparatih, ki so že v drugi temi. Strele torej...

Če ni strel na nebu, jih pa tle dol nardimo.

Drgač pa se le drži tistega, kar si napisal glede Faradeyeve kletke, ker le tam te ne bo pošvasal. Jaz sem obupal, sem porabil že dva kvizka, v tretje pa gre baje rado :).

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, malo za hec, čeprav to ni moja tema :) Sem jo namenil nam vsem, ki strele slikamo (in gledamo) tako, da če imate kaj na zalogi, kar na dan s slikami :) Naj seka po forumu v sliki, če že po nebu noče :D Pa ni važno, če je kompakt, SLR ali pa telefon. Da ne bomo vetrili po nepotrebnem kot pravi "moto jahač" ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj no, bikez? Nič ni lovska!

To sta že dva delala, samo nista imela sreče in jih je na koncu skurel!! :kva2: :kva2: :lol1::P

varjanta kovinskega zmaja v nebo med nevihto...pa namest vrvi malo večji tokovodnik posledice pa so ble kot so ble :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo mi gre na jetra ko mi kdo soli pamet, ker misli da ve več samo tako...ker se mu tako zdi.

jao :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot strela z jasnega je udarila strela z jasnega, voda je prestopila bregove in vse meje dobrega okusa, sodu je odtrgalo dno, litru pa izbilo zamašek ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot strela z jasnega je udarila strela z jasnega, voda je prestopila bregove in vse meje dobrega okusa, sodu je odtrgalo dno, litru pa izbilo zamašek ! :evilgrin:

Tebi pa skurlo varovalko... :evilgrin: ;):):whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti še vedno surlo vlečeš, ker te nisem hotla slikat?

Kje se naj bi pa to zgodilo, da bi hotu da me ti slikaš :photo::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avdiciji za PRIVATE in članek z naslovom To ni tarzan to sem jaz VS 800 ! :afro2::photo:

Ti pa si džek :worship: ....blagor tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!