Skoči na vsebino

Audi a4-radio


Jasmin125

Priporočene objave

Pozdravljeni. Teme o audijo a4 nisem zasledil tako da sem odprl novo temo.

Torej mene zanima če bi pasal ta radijo v audija a4 in sicer če paše na kak način :D Vem da je neumno vprašanje ampak mi ne da mira in sem moral vprašati.

post-15566-1243422355_thumb.jpg

Ker sem opazil da ima veliko audijov različbne postavitve me zanima če lahko naprimer klimo prestaviš v spodnjji predalček ali pa je to nemogoče...

post-15566-1243422550_thumb.jpg

Po tem bi verjetno moral pasati radijo noter.

In vse bi moralo zgledati nekako tako :

post-15566-1243422675_thumb.jpg

Torej je to možno ali ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je možno saj so pri mojm golfu tud zamenjal

A je to zakomplicirano naredet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako je pri audiju za potegnt vn komponente..pomoje boš mogu mal armature raztavt pol pa sam predalček vn uzameš daš dol klimo pa un radijo zgori notr..pa vse skupi sestavš :closedeyes: sam a res rabš tak radijo.. če rabš sam za musko uzem navad radijo boš za 300evrou dubu tak radijo k bo bolš igrou k ta.. če pa mislš met za filme je pa pol dobr da maš zvočnike in ojačevalce sound qulity kar je pa zlo drago, pa procesor zvoka je priporočljivo met.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to zakomplicirano naredet ?

Nism jest to delov. Drugače pa ko boš armaturko podiral, je treba mal sile uporabt, čeprov se ti zdi da boš polomu vse skup. Je vse na zatiče narjen, pa kje maš še kakšen šrauf, drugače pa kot je TAdej reku se samo zamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako je pri audiju za potegnt vn komponente..pomoje boš mogu mal armature raztavt pol pa sam predalček vn uzameš daš dol klimo pa un radijo zgori notr..pa vse skupi sestavš :closedeyes: sam a res rabš tak radijo.. če rabš sam za musko uzem navad radijo boš za 300evrou dubu tak radijo k bo bolš igrou k ta.. če pa mislš met za filme je pa pol dobr da maš zvočnike in ojačevalce sound qulity kar je pa zlo drago, pa procesor zvoka je priporočljivo met.. :krneki:

Ma ta radijo bi naročo prek ebaya. Pride me s poštnino 230 evrov. Pač kitajska roba pa to. Bi pa mev za filme in podobno ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog? Kupi dober radio kar za 230€ že dobiš in bo igralo vse skušpaj trikrat bolje kot ta kitajska roba.. za gledanje filmov pa si kupi en drug kitajski playerček, so dost pocen... ne žrtvovati radia za ta šmorn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!