Skoči na vsebino

Derbi Gpr 125ccm 2009


denisadanic

Priporočene objave

Dober dan. Sem nov ( na forumu ), na motorju "star". Star sem 15 let ( dopolnjujem 16 let ) in z motorji rastem že od malega. Trenutno imam 50 ccm chopperja ( fejst lepi motor ), ampak pri 16 letih sem se odločil da bom imel Derbi Gpr 125 2009 letnik. Vozil sem se že z kawasakiji 600/250 aprilio 125/50 hondo 125 in moram povedati da je kawasaki 250 še najbolši. Zanima pa me bolj natančno o tem motorju: Derbi Gpr 125 2009 letnik. Motor je izjemno lep, karakteristike tudi dobre oblike briljatna, teža majhna ( proti drugim cestakom ). Kakšna bo cena? Kje ga lahko nabavim? Naročim vnaprej? Ali pa kdo v Sloveniji le prodaja Derbi motorje. Hvala za nadaljne informacije! :rolleyes::worship:

post-24139-1243605451_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pa je, lep :blush: Za moj okus najlepši v ~125ccm klasi. Je pa zadeva 4T in bi kak test prav prišo. Najbolj me zanima, če gre kaj več od R125, al ga pri 135 km/h tud sfali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi še znalo kake blokade met. pa ne pričakovat 35 konjev ampak kakih 20 bi jih pa lahko blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!