Skoči na vsebino

NEODVISNA REPUBLIKA ISTRA


Priporočene objave

drugače pa imam krasne prijatelje po celi Sloveniji, od Ljubljane na Gorenjsko in na Dolenjsko, da Štajercev sploh ne omenjam, ker so itak moji, ampak golazen na Obali me moti, ne moti me moj Jože ki že 20 let hodi v kamp, ne moti me moj Boris ki ima vikend na Manžanu, ne moti me cel avtobus frendov od mojga tavelikega sina ki pridejo od Kranja do Murske Sobote k nam na morje, moti me golazen, ki sem jo opisal v prejšnjem postu in zaradi teh bi imel mejo na Črnem Kalu.....zato da bi jim lahko upalu žig v pasaport da so PERSONE NON GRATE in da jih mai piu ne vidim več južneje od Postojne z Bavčarjem na čelu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, mi vas ne rabimo vi pa nas ja.

Fant, morda bo to zate udarec, ampak jaz te ne rabim. In tudi moji prijatelji z Obale pravijo, da zlahka živijo brez tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj z vsem spoštovanjem, to ni sanje mene, temveč sanje vseh lokalnih ljudi, ki imajo korenine tu

Mokre sanje..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam primere iz Trsta, ko otroka pezdetje raje dajo v italiansko šolo, da se ja ne bi naučil slovensko, ampak manjšinski evroti jim pa nč kej preveč ne smrdijo...

Mal me na slovence v Avstriji spominjajo... Ko se je blo treba za korist lastne riti priklonit Avstriji, so to brez vprašanja naredil na referendumu, ker pa iz svojga denarja ne bi dali za svoje ustanove, je pa spet "mati Slovenija" dobra... :winkiss:

Zadnjič sva se z najdražjo ustavila na Korenskem sedlu v Kompasovi trgovini, ker sva si nahitro zaželela sladoleda. Pred nama sta stali dve ženski, ena stara okrog 45, druga okrog 65. Seveda sta se dami s prodajalcem menile v nemščini, kar ni nenavadno, ker veliko korošcev hodi na Korensko po cigarete. Ko sva prišla ven, sva videla dotični dami, kako sta se usedli v avto polepljen z logotipi domače firme. Glej ga zlomka... Slovenski priimek... :whistle:

Vse Popoviče in podobne vodstvene kadre ste izvolili sami, pa polna usta so celega Kopra, kaj je vse naredil za Primorce češ da se prej 50 let ni nič premaknilo...

Slovenski priimek nujno ne pomeni, da dotični obvlada nemščino..... imamo na avstrijskem Štajerskem xy takih avstrijskih izvedenk priimka slovenskih korenin, pa se jim še sanja ne o slovenščini......tako, da ne posplošuj.... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj Bernardek je vse objasnil kar je bilo potrebno.

Glede Popoviča, prej se res ni nič premaknilo v primerjavi z danes. Veliko, zares veliko stvari je novih v Kopru. Sedaj vsaj imamo malo boljši občutek, glede tega kam gre naš denar od davkov. Še zmeraj je pa malenkost v primerjavi s tem, kaj bi lahko mi naredi če bi davek zbirali na en račun in potem po svoje gradili. Se pravi 90% denarja gre v LJ. Sej pravim, mi vas ne rabimo vi pa nas ja. Zato je tudi to tako. Postavimo mejo, ne nas prašat nič, mi ne bomo vas nanka nič. Pijemo lahko še zmeraj skupaj. Seveda vsak naslonjen na rampo na svoji strani.

P.S ne govorim za posebne osebke, vendar poslušujem. Ti in še marsikdo boš vedno dobrodošel, je pa 80% ljudi ki jih enostavno ne moremo videt.

Razmisli o sledečih zadevah:

- kdo te je napumpal s temi neumnostmi o 90% davka, ki bojda gre 'nekam' ? O katerem davku govoriš, znaš vsaj to povedati?

- vi nas ne rabite, mi vas ja? A si na glavo padel? Primorska bi bila mrtva brez obiska turistov itd ... (ok, mene itak ni med njimi, ker imajo Hrvati stokrat lepšo obalo ... ;))

- Bernardek ni nič pojasnil, saj mu ni ratalo odgovoriti na čisto simpl vprašanje z moje strani - kdo je nastavil 'čudne ljudi' in kdo je prodajal zemljo komu?

- pa še: a Popovič ti je kul, al kaj? :lol: in ti jokcaš čez tajkune ...

Joj, fantina, bolj žalostne so te tvoje ...

Odločal ne bo nihče, ne pomaga več nič.

Lahko ti pa povem, da so to naše sanje in če bi vedli kako jih ne maramo bi naš vi marali še manj

Ja, takim kot si ti, res nič ne pomaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa imam krasne prijatelje po celi Sloveniji, od Ljubljane na Gorenjsko in na Dolenjsko, da Štajercev sploh ne omenjam, ker so itak moji, ampak golazen na Obali me moti, ne moti me moj Jože ki že 20 let hodi v kamp, ne moti me moj Boris ki ima vikend na Manžanu, ne moti me cel avtobus frendov od mojga tavelikega sina ki pridejo od Kranja do Murske Sobote k nam na morje, moti me golazen, ki sem jo opisal v prejšnjem postu in zaradi teh bi imel mejo na Črnem Kalu.....zato da bi jim lahko upalu žig v pasaport da so PERSONE NON GRATE in da jih mai piu ne vidim več južneje od Postojne z Bavčarjem na čelu!

Mene bi pa cel avtobus frendov znal motiti, taki se ga običajno pridejo samo prekomerno nalivat z alkosom in pol se derejo in galamijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik ki se uporablja je italjanski več ali manj.

Na SLO se enastavno podelamo bi rekli vi. Sulla slovenia, noi ci caghiamo sopra

Kaj pa pol delaš-delate "samo" na SLO forumu?Na italijanskem te nisem še nobenem zasledil :naughty: tud druga dva,ki sta kao za ne...

Se pravi vaš sistem bi bil nekak tak...Vse kar nam ne paše oz. nas moti dajmo stran,pa ni pomembno čigavo je.Vse kar je "dobro" pa naj bo,čeprav mogoče sploh ni naše!?

To pol ne bo pristna istra ampak sanjska dežela.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj Bernardek je vse objasnil kar je bilo potrebno.

Glede Popoviča, prej se res ni nič premaknilo v primerjavi z danes. Veliko, zares veliko stvari je novih v Kopru. Sedaj vsaj imamo malo boljši občutek, glede tega kam gre naš denar od davkov. Še zmeraj je pa malenkost v primerjavi s tem, kaj bi lahko mi naredi če bi davek zbirali na en račun in potem po svoje gradili. Se pravi 90% denarja gre v LJ. Sej pravim, mi vas ne rabimo vi pa nas ja. Zato je tudi to tako. Postavimo mejo, ne nas prašat nič, mi ne bomo vas nanka nič. Pijemo lahko še zmeraj skupaj. Seveda vsak naslonjen na rampo na svoji strani.

Lep pozdrav

P.S ne govorim za posebne osebke, vendar poslušujem. Ti in še marsikdo boš vedno dobrodošel, je pa 80% ljudi ki jih enostavno ne moremo videt.

ja ja. like a fish needs a bicycle.

moderatorji, a ni to tema za K'r neki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne razumem, kdo bo zadevo vodil, konec koncev ste si tudi do sedaj vedno sami izvolili oblast... In kdo bo kriv če ta oblast tudi v tem primeru ne bo po vaši volji? Spet ti pokvarjeni žabarji? :winkiss:

Mal za hec. Kaj če mi ne spustimo nobenega vlaka iz luke čez Črni Kal in tam postavimo še barikade za tovornjake, pa se luka sesuje in z njo še tisto malo gospodarstva, kolikor ga imate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec. Kaj če mi ne spustimo nobenega vlaka iz luke čez Črni Kal in tam postavimo še barikade za tovornjake, pa se luka sesuje in z njo še tisto malo gospodarstva, kolikor ga imate?

se ga bodo pač od žalosti napili ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega Refoška itak ne morejo pridelat več, kot ga samo Koper popije v treh mesecih... Če bojo pa grozdje hotl iz Makedonije uvažat, ga bo treba pa z ojroti plačat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo refoška zadosti. Jaz in moja pupa imamo skupaj 9 tisoč litrov. Tako da nebi o vinu, vsaj ne z janezi govoril :)))

Ga pa raje zlijem v rižano kot pa da nesem ljubljančarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Citroen C5 VSA MOŽNA OPREMA ZELO ZELO UGODNO ZARADI DVEH AUTOV. VEČ NA 040 302 649 KRISTJAN

Pozabil si dopisati, da oglas velja samo za "državljane" R Istre.

:headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas že ljudje govorijo, da ne bodo več pili refoška... En sosed je reku, da naj ga kr sami požrejo, u Rižano zlijejo al pa makaronarjem prodajo, če ga bojo ploh hotl... :evilgrin:

Na tkole pol pride, ko se enkrat začne...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas že ljudje govorijo, da ne bodo več pili refoška...

SF od zdaj naprej pijemo samo še cviček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo refoška zadosti. Jaz in moja pupa imamo skupaj 9 tisoč litrov. Tako da nebi o vinu, vsaj ne z janezi govoril :) ))

Ga pa raje zlijem v rižano kot pa da nesem ljubljančarjem.

Evo, naj crknejo od žeje....jim še mi ne damo renskega rizlinga.....evo pa smo jih družno zajebali..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo refoška zadosti. Jaz in moja pupa imamo skupaj 9 tisoč litrov. Tako da nebi o vinu, vsaj ne z janezi govoril :) ))

Ga pa raje zlijem v rižano kot pa da nesem ljubljančarjem.

a tolk u pizdi je, de nit za kis ni dober? ta refošk od tasta? a tast je fotr ud une, 40 let stare bejbe k ma rada grupnake? ja fajn, de se tako dobro zastopta. a kdaj kašno skup užgeta?

istrijani so bli zmerm ena čudna sorta. ampak so znali preživt od morja trme in zemle. ti novodobni wanabies pa ste nakladači nergači in fašistoljubci. Ta stari so italjansko morali govort, vam pa je to všeč. in ste pomembni in samovšečni ko se pačite.

Ko tatarih nebo več, ko bodo nonoti in none, po zakonu narave, zginl....tud istre nebo več. bodo sam še moroni tvojga kalibra. lopovi Popovičevega kova in lenuhi tipa Jurij bodo pa še naprej šefovali . . . .

Popravljeno . Popravil tomkruz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak so znali preživt od morja trme in zemle

Ne bo držalo... Predvsem od zemlje in lova... Drži?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Trde droge ti očitno škodijo, SEOI-NAGE. Se mi je zdelo, da jih je na podeželjo vse več.

ČrtB - Allin cimer, Manžan pri Kopru.

Moja droga je JUDO -REI. Če želiš pridi ti bom pokazal kako dobro mi gre, lahko še kdo pride komot, ponavadi sta dva premalo.

a tolk u pizdi je, de nit za kis ni dober? ta refošk od tasta? a tast je fotr ud une, 40 let stare bejbe k ma rada grupnake? ja fajn, de se tako dobro zastopta. a kdaj kašno skup užgeta?

istrijani so bli zmerm ena čudna sorta. ampak so znali preživt od morja trme in zemle. ti novodobni wanabies pa ste nakladači nergači in fašistoljubci. Ta stari so italjansko morali govort, vam pa je to všeč. in ste pomembni in samovšečni ko se pačite.

Ko tatarih nebo več, ko bodo nonoti in none, po zakonu narave, zginl....tud istre nebo več. bodo sam še moroni tvojga kalibra. lopovi Popovičevega kova in lenuhi tipa Jurij bodo pa še naprej šefovali . . . .

Glede žanske, ne ni 40 letnica, 43 je imela bivša. Ena pa 42, ena 30, ena 36, ena............. Zdej ne vem na katero misliš ? Ma pa rada grupne - da. Če želiš napiši na PM bom ti dal telefonsko !

Ne bo držalo... Predvsem od zemlje in lova... Drži?

Da, ravno prejšnjo nedeljo sem stolku srnjaka dol z novo puško od tasta. Sicer je bil drobčken a vseno dovolj za kosilo ali dva.

Pridi mimo na kosilo, ti si vedno dobrodošel. Pa še Laverdo bomo probali.....

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seoi-nage samo pazi da ne boš postal kot DejaVu ker nekak te že v tiste vode vleče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!