Skoči na vsebino

NBA Live 2003


Priporočene objave

Lep pozdrav vsem!

Zanima me, če imate kakšne zanimive informacije o NBA Live 2003. Jest vem le to, da bo po letu premora ta zanimiva serija (ki sem ji poklonil že bataljone ur mojega življenja) spet izšla.

In zanima me tud, če kdo slučajno ve - kakšna bo minimalna konfiguracija za igranje te igrice?

Lepo se imejte, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Zanima me, če imate kakšne zanimive informacije o NBA Live 2003. Jest vem le to, da bo po letu premora ta zanimiva serija (ki sem ji poklonil že bataljone ur mojega življenja) spet izšla.

In zanima me tud, če kdo slučajno ve - kakšna bo minimalna konfiguracija za igranje te igrice?

Lepo se imejte, Anže

Ja a si ze pogledal na njihovo uradno stran, sej more tm kej pisat...

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo EA nadaljevala tradicijo s čimboljšo grafiko, bo verjetno potrebna kakšna bolj zmogljiva konfiguracija ala 1500MHz + GeForce4.

Jaz sem igral prejšnje serije, sam so mi vseeno boljše simulacije (avto,motor...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, pol že ni več taprava tema, ampak vseeno:

Kdaj pa pride ven Need For Speed 6 in kako bo to izgledalo?

NBA Live 2003 bom pa verjetno dobil še ta mesec, tko da bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Need For Speed 6, se mi zdi bi moral priti že enkrat poleti, samo so spet premaknili datum izdaje. :(

Po slikah ki sem jih videl na netu, bo grafika zelo dobra, samo mene bolj zanima igralnost. Upam da bo bolj simulacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest upam, da bo simulacija.

Sem pa mnoooooogih urah igranja NFS5 probal NFS3 pa sem bil razočaran, ker je NFS3povsem arkadna.

Upam, da bo simulacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam vse dele NFS serije. Najboljši del iz nfs serije mi je peti del (porsche),na drugem mestu pa prvi del. Vsi ostali so čiste arkade.

Nestrpno čakam na 6-ko.

Ja pa TOCA Race Driver-ja tud upam da pride kmalu. Naj bi bil simulacija, zu zgodbo v vlogi dirkača. Demo je že nekaj časa na netu, pa so ga precej hvalili. Bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!