Skoči na vsebino

Načrti za drugo sezono


robberrt

Priporočene objave

No sicer še te ni konec, ampak v grobem lahko rečemo da jo je. Ostane nam še kakšen lep vikend in popoldne, za daljša potovanja je pa že konec pogojev.

Malo me zanima kakšne imate kaj načrte za prihodnjo sezono, sicer boste nekateri rekli da je še čisto prezgodaj ampak me malo zanima, ker se tudi jaz odločam da bom šel na dopust za cca 7 - 10 dni naslednje leto z motorjem in to nekako tako da bi se velik vozu pa velik vidu pa orenk uzivov.

Za kakšen pameten nasvet se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli kaj bodo cenilci na zavarovalnici rekli. Če bo moj totalka, bom spomladi kupil nov motor. Najverjetneje KTM 950 Adventure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj.

Yst tut (najbrž, moneta ima zadnjo besedo) nova mašinca R6, če ne, pa po Maroku s staro za kšne tri tedne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej - velja za vse nas - želja, da bi naslednjo sezono vsi končali brez nesreč!

Sicer pa - čez zimo malce porihtat dobro staro TA, drugo leto pa kak kilometer več prevozit. Upam tudi, da se bom udeležil kakega FS, da vas več Motosvetovcev osebno spoznam. Zaenkrat vse kaže tako, da me obveznosti pred pozno jesenjo 2003 ne bodo hotele zapustiti, kar (žal) napoveduje še eno bolj "kumrno" sezono... :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup novega motorja... definitivno... potem pa nekam z njim.. kam, se ne vem... najbrz na jug.... Grka, Turka... mogoce pa kam na sever... Cehicki, Slovacki.... mogoce na zahod.... Franka.... kaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli kaj bodo cenilci na zavarovalnici rekli. Če bo moj totalka, bom spomladi kupil nov motor. Najverjetneje KTM 950 Adventure.

Kaj pa je bilo s starim????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: Sej veš mal bolj sanjam :oops: :oops: :D :D .

Sej to sem nekaj zasledil, da je razbit, samo zanima me kaj je sploh bilo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo mogoče še kakšne načrte za to sezono? Ali pa boste vsi odjavili motorje?

Jaz bi se še letos rad malo vozil, glede na to da sem šele do tapravega motorja prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason kaj si kupil?

No v glavnem tudi jaz se bom pripravil na naslednjo sezono z novim loncem na yamahci, bomo vidl kolk bo ostalo ko bom gume zamenjov, pol pa tud kam do španije ne bi blo slabo iti...smernice so še odprte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo mogoče še kakšne načrte za to sezono? Ali pa boste vsi odjavili motorje?

Jaz bi se še letos rad malo vozil, glede na to da sem šele do tapravega motorja prišel.

jst niti pod razno se ne mislim odjavt... sm tud ravno dobr prisel do motorja :P (pa izpita tud 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrti so,če se bojo uresničili pa ne vem,upam.Plan je najzahodnejša točka evrope RT.ROCA na portugalskem pa še do maroka,če bo čas.Al pa proti Turčiji,cenejš varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do druge sezone morm kupit še hlače, jakno in škornje, kar nebi smel bit problem. pol pa če bo bog dal (dopust :roll: )...bom probal prit čimdalje, natančne relacije še nimam določene, ampak Atene odpadejo ker 14 dni dopusta ziher ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo mogoče še kakšne načrte za to sezono? Ali pa boste vsi odjavili motorje?

Jaz bi se še letos rad malo vozil, glede na to da sem šele do tapravega motorja prišel.

Hej, Jason, ta teden imaš še kakšno šanso. Call me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to z Yamaho? Po Maroku? Uff..

Bil lani v Maroku s Yamaho ( samo po Ma sem naredil 4000 km ). Ceste po Maroku so primerne tudi za motorje ala R1, R6.... Glede na to daje daleč in da so razdelje za nas nepojmljive, pa moraš imeti utrjeno rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo mogoče še kakšne načrte za to sezono? Ali pa boste vsi odjavili motorje?

Jaz bi se še letos rad malo vozil, glede na to da sem šele do tapravega motorja prišel.

Hej, Jason, ta teden imaš še kakšno šanso. Call me.

a se lahk tud jaz kaj prijavim za ta teden? :oops: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prodam ZZR 250, spomladi kupim Hondo CBR 600F, pol pa gasaa!

Absolutno naslj. leto po Sloveniji in Evropi. Predvsem imam v planu furo po najvišjih evropskih prelazih. (AUT, IT, CH). Pa tudi kakšnega FS se moram končno udeležit, da vidim kako Motosvetovci izgledajo vinjeni!!!

P.S. Na 3M so zmeraj vsi trezni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja sezona ??

... enodnevni Motosvetov boj za severno mejo ... podrobnosti sledijo.

.... Sardinija, Korzika ... no pa še kaj so bo našlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo mogoče še kakšne načrte za to sezono? Ali pa boste vsi odjavili motorje?

Jaz bi se še letos rad malo vozil, glede na to da sem šele do tapravega motorja prišel.

Hej, Jason, ta teden imaš še kakšno šanso. Call me.

a se lahk tud jaz kaj prijavim za ta teden? :oops: :P :D

veš da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!