Skoči na vsebino

Načrti za drugo sezono


robberrt

Priporočene objave

Ena od (naj)večjih želja, ki jih imam je (če bo zneslo s tolarčki), nakup ene starejše, a ohranjene endure (npr XT 600 Tenere, zračno hlajena) in hop cup do Petre :lol: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od (naj)večjih želja' date='ki jih imam je (če bo zneslo s tolarčki), nakup ene starejše, a ohranjene endure (npr XT 600 Tenere, zračno hlajena) in hop cup do Petre :lol: .[/quote']

A imaš slučajno tisto Petro v Jordaniji v mislih ? To sem imel tudi jaz v planu, celo zemljevid imam že doma, ampak bo morala še vsaj kakšno leto počakat. Če stoji že toliko tisoč let, bo pa še ene dve počakala ! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od (naj)večjih želja, ki jih imam je (če bo zneslo s tolarčki), nakup ene starejše, a ohranjene endure (npr XT 600 Tenere, zračno hlajena) in hop cup do Petre  :lol: .

A imaš slučajno tisto Petro v Jordaniji v mislih? To sem imel tudi jaz v planu, celo zemljevid imam že doma, ampak bo morala še vsaj kakšno leto počakat. Če stoji že toliko tisoč let, bo pa še ene dve počakala ! :(

Prav tisto. Bi pa rad videl tvoj zemljevid... Kje si ga kupil? A je to zemljevid cele Jordanije al samo tistega dela kjer je Petra? Merilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mularijo in damo ujčkat, nardit enih 7 kkm, zadet na lotu in kupit eno 520-tko, se enih 18 krat pošteno zapit, se preselt v bajto- novo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrti za drugo sezono. Hmm. Najprej moram srečno končati še letošnjo. Drugače pa, kot sem že v enem topiku napisal Dolomiti 1000%, nekateri deli Hrvaške, ki jih letos nisem uspel prevoziti, Korzika pa kot vsako leto pod vprašajem, srčno upam, da mi jo bo drugo leto uspelo obiskat.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal v planer - nič ne piše o kakšnih planih :?: :!:

Ja kaj naj pa zdaj :?: :roll:

planiraj......... oz. nacrtuj. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednjo sezono planiram zamenjavo mopeda iz 600 ccm na 900 ccm. Upam da bo ratal tam do enega marca. :D Če že ne bo 900, bo pa vsaj cestiva. :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednja sezona...? Kupit novi oz. rabljen motor, popravit starega. POtem pa oba furat.

Seveda mi ne uide Balkan :lol:

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi se za kakšen skupni vikend zmenil motosvetovci pa bi se odpelal nekam kjer je ql. Lahko dolomiti, lahko dalmacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se vozimo...

Ok pol bom pa raklu, da se vam tud jest drug let pridruzim 8)

Drugo leto se vam definitivno pridruzim tudi jaz.....,

LP, Rok

P:S Izberte kaksno dorbo turco....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na morijo ,ki se dogaja na naših cestah,moj načrt naslednje sezone je ostati živvvvvv ,ostalo se bo pa še videlo. :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock, absolutno...

:arrow: Rock a tvoja mal dvomi o tem. :lol: :?: 8)

Nevem, a se ti zdi, pomoje da ne , ah ne no, sej ne :wink: , upam da ne :oops: , mah kje no nenene, izgleda da ne :shock:

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj načrt za drugo sezono pa je Gibraltar.Kakšen mesec prej bom na forumu objavil datum in druge podrobnosti in prav vesel bom če se mi bo kdo pridružil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj načrt za drugo sezono pa je Gibraltar.Kakšen mesec prej bom na forumu objavil datum in druge podrobnosti in prav vesel bom če se mi bo kdo pridružil...

Letos probal pa prišel le do Barcelone :( . Mogoče čez nekaj let ponovno probam :lol: . Potem pa brez zavor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!