Skoči na vsebino

Globinski sesalec


Priporočene objave

Sigurno se bo tu našel kdo ki ima izkušnje s tem- rad bi kupil globinski sesalec (tak ki čisti z vodo oz. čistilom)- za čiščenje avtosedežev, kavča, jogijev, ipd.

Problem je ker ne poznam firm, berem da imajo vodni sesalci dejansko veliko manjšo moč sesanja od zračnih, pri vseh pa ponavadi izpostavljajo samo to, kako dobro prefiltrira prah in kakšno aromaterapijo in karmo naredi prostoru.

Meni se ne gre za to da mi bo garaža po čiščenju dišala po umetnem gozdu, ampak zato da povleče hudiča ven iz sedežev :evilgrin:

Kak predlog? Gledal sem Hylo in Batagelja. Prva ima baje malo moč sesanja, drugi je baje plastik fantastik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja phoebus bo treba nehat marihuano švercat pod sedeži in v njih...smrdi ku hudič in smrad še kar ostaja na istem mestu :P

si pogledal DELFIN?? tist k reklamirajo po TV pa take fore???

pa to vprašanje raje kako babo vprašaj one imajo izkušnje in naravni talent za čiščenje in čistilna sredstva :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja phoebus bo treba nehat marihuano švercat pod sedeži in v njih...smrdi ku hudič in smrad še kar ostaja na istem mestu :P

si pogledal DELFIN?? tist k reklamirajo po TV pa take fore???

pa to vprašanje raje kako babo vprašaj one imajo izkušnje in naravni talent za čiščenje in čistilna sredstva :P

LP

s tem nebo čisto nič pridobil, ker večino bab (žensk :)) tehnični podatki sploh ne zanimajo... samo izgled, pa če se bo barva ujemala z notranjostjo omare kjer bo shranjen itd. :whistle::rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak predlog? Gledal sem Hylo in Batagelja. Prva ima baje malo moč sesanja, drugi je baje plastik fantastik...

Če ti kej pomaga,batagel že ene 10 let veselo brni brez problema,je pa šit ko ga moraš po sesanju takoj spucat,da se ne zasmrdi....sam svinjarije pa res potegne ven celga hudiča.

Tisti olčki so pa res čist brez veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene čistilnice te sesalce sposojajo. Pri nas v Litiji stane 20 € na dan s čistilom, pomoje če ga rabiš 1x ali 2x na leto se ga ne splača kupovat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo od tukaj globinski sesalec? prpelem sedeže za avto plačam da mi jih spuca dam 20 evrou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se bo tu našel kdo ki ima izkušnje s tem- rad bi kupil globinski sesalec (tak ki čisti z vodo oz. čistilom)- za čiščenje avtosedežev, kavča, jogijev, ipd.

Problem je ker ne poznam firm, berem da imajo vodni sesalci dejansko veliko manjšo moč sesanja od zračnih, pri vseh pa ponavadi izpostavljajo samo to, kako dobro prefiltrira prah in kakšno aromaterapijo in karmo naredi prostoru.

Meni se ne gre za to da mi bo garaža po čiščenju dišala po umetnem gozdu, ampak zato da povleče hudiča ven iz sedežev :evilgrin:

Kak predlog? Gledal sem Hylo in Batagelja. Prva ima baje malo moč sesanja, drugi je baje plastik fantastik...

http://www.hyla.net/si/

Nič baje !

So vodilni v svetovnem merilu, v segmentu teh sesalcev, pa še naši proizvajalci so, ja tudi Batagel je tu, soliden, vendar samo kot trgovec !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem hyla povleče ven hudiča in pol?

Ma ne, kadi se ne...ampak saj vsi vemo kaj vse se nabere v sedežih in tapiceriji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi v bistvu tudi kupil enega tkšnega, samo se sprašujem če se dobi kaj pametnega za 200-300 € ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas že vsaj 10 let gonimo sesalec od Batagela... Če ti povem, da mi je pred leti padel po stopnicah in je voda lalila motor, pa zadeva po sušenju še vedno dela, si lahko misliš svoje... Sesalec je napol industrijski. Dobijo se še vedno vsi kosi, pri novejših so zamenjali priklope cevi za kovinske ker so se stari plastični lomili. Preverjena zadeva in odlična podpora!

http://www.batagel.com/sesalniki/lava.htm

http://www.batagel.com/sesalniki/idrolava.htm

En od teh dveh je mal si poglej imajo tudi manjše...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnijč smo imeli na domu ljudi, ki so predstavljali vsestranski sesalec, čistilec zraka, klima ... pro aqua za slabih 3000 EUR :rolleyes: Moram povedat, da zadeva zares super deluje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi v bistvu tudi kupil enega tkšnega, samo se sprašujem če se dobi kaj pametnega za 200-300 € ? :whistle:

Za 200-300 ni kruha... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 200-300 ni kruha... :unsure:

se mi je kar zdelo da nič nade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zadnijč smo imeli na domu ljudi, ki so predstavljali vsestranski sesalec, čistilec zraka, klima ... pro aqua za slabih 3000 EUR :rolleyes: Moram povedat, da zadeva zares super deluje :worship:

a je bil kirby?.....to ti je svetovno sranje...sam naivne ljudi znajo fajn nategnit.... :angry: :angry: :angry:

(mojamatižespadazravenpress)

priporočam izključno vodne sesalce, pa ne tiste iz top šopa. ampak preverjene znamke. če ga mislite uporabljati velikokrat se splača kupiti industrijskega . nikar ne kupujte sesalcev, ki vam jih prodajajo po domovih.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Sigurno se bo tu našel kdo ki ima izkušnje s tem- rad bi kupil globinski sesalec (tak ki čisti z vodo oz. čistilom)- za čiščenje avtosedežev, kavča, jogijev, ipd.

Problem je ker ne poznam firm, berem da imajo vodni sesalci dejansko veliko manjšo moč sesanja od zračnih, pri vseh pa ponavadi izpostavljajo samo to, kako dobro prefiltrira prah in kakšno aromaterapijo in karmo naredi prostoru.

Meni se ne gre za to da mi bo garaža po čiščenju dišala po umetnem gozdu, ampak zato da povleče hudiča ven iz sedežev :evilgrin:

Kak predlog? Gledal sem Hylo in Batagelja. Prva ima baje malo moč sesanja, drugi je baje plastik fantastik...

pozdravljen!!!

pokliči me čim prej na tel. 041 995 303 in ti bom svetovala katiri sesalec je najboljši ki ga tudi js uporabljam za čiščenje avtomobila!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega izkušenj z vodnim sesalnikom imam tudi jaz mogoče komu prihranim kaj denarja z nasvetom. Sesalniki Hyla niso primerni za skoraj nobeno sesanje, poleg tega so preveč hrupni ob malenkost večji količini prahu se iz izhodne cevi kar pokadi. Škoda je vsakega denarja odšteti za tak sesalnik. Na predstavitvi je agent hvalil moč sesanja, pa sesalnik ni bil sposoben na gladkih tleh pobrati navadne bucike. Toliko o obljubah, ki jih dajejo prodajalci. Sesalec pred nakupom preizkusite sami, če te možnosti ni ne kupujte mačka v žakjlu. Pri vodnih sesalnikih je pomembno tudi kako težko ga po uporabi očistimo.

LP

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že kupil in spucal nekaj avtov, jogija in kavč- dela v piko, vse kar sem spucal je res za par odtenkov boljše :)

Na koncu pa sem vzel batagelja...plastičen je, ampak mi ni ratalo še ničesar odlomit (pa ima za sabo že kar nekaj sesanja).

Suho sestanje je pa drugo...za to imam pa navaden supermočen sesalec (kdo bo prenašal to kravo za navadno sesanje?!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj malega izkušenj z vodnim sesalnikom imam tudi jaz mogoče komu prihranim kaj denarja z nasvetom. Sesalniki Hyla niso primerni za skoraj nobeno sesanje, poleg tega so preveč hrupni ob malenkost večji količini prahu se iz izhodne cevi kar pokadi. Škoda je vsakega denarja odšteti za tak sesalnik. Na predstavitvi je agent hvalil moč sesanja, pa sesalnik ni bil sposoben na gladkih tleh pobrati navadne bucike. Toliko o obljubah, ki jih dajejo prodajalci. Sesalec pred nakupom preizkusite sami, če te možnosti ni ne kupujte mačka v žakjlu. Pri vodnih sesalnikih je pomembno tudi kako težko ga po uporabi očistimo.

LP

v moji stroki testiramo vse vrste sesalnih aparatov in jim podeljujemo slovenske nacionalne certifikate potrebne za prodajo le teh pri nas in tudi drugje po svetu. pri tem smo neglede na vrsto in proizvajalca vseskozi nepristranski in za nas obstaja samo resničen rezultat merjenja določenih parametrov, med drugim tudi vlek, ki se določa z vodnim stolpcem med drugim.

seveda smo imeli v rokah tudi tole hylo, ki jo velecenjeni kolega marsovec opisuje in lahko mirne vesti rečem, da tako bedastega primera še nisem slišal, žal tako menim. zakaj? zato, ker ta sesalec ali pa kakršni koli drugi gospodinjski sesalec ni namenjen za sesanje bucik, ker dvomim, da bi lahko sploh skozi katerokoli sesalno cev prišla do odlagalne posode !!

pri merjenju vleka je hyla dosegla vrh možnega vodnega stolpca kot tudi vrsto drugih proizvajalcev, kar se tiče glasnosti se strinjam samo za prvi model s in tako sem ga tudi takrat pred 18 leti opredelil. kasnejši model n in nst je tudi to pomanjkljivost odpravil z novim samočistilnim separatorjem, pri starem s modelu je zato bilo potrebno čiščenje separatorja, ker je samo pri umazanem separatorju glasen in po tem čiščenju je sesalec popolnoma ekvivalenten z ostalimi po izmerjenih decibelih! ravno sedaj imamo pri nas tudi najnovejši model gst in ta prekaša vse ostale.

pri tem ko praviš, da na izhodni cevi kadi bi te zopet opozoril, da hyla spada sesalec med gospodinjske z vodnim filtrom in zato kot vsi ostali enakih karakteristik ne more uspešno sesat prahu mineralnega izvora kot so betonski prah, pesek, cement in ostali grušč, ker se taisti prah slabo veže z vodo pri veliki vhodni hitrosti zraka, pobere ga do cca max. 70% iz zraka,in tako pride zaradi napačne uporabe do tega kar praviš, mislim pa da ti imaš doma kaj drugega po tleh kot samo beton, ali pač? zato početje, ki si ga želiš je potrebno uporabit industrijske sesalca za to namenjene.pri normalni gospodinjski uporabi dosega in presega vse zahtevane parametre tudi tiste, ki veljajo za najmanjše delce hišnega prahu in pršice.

v grobem lahko rečem o hyli samo še tole, da je vrhunski slovenski sesalec, plod slovenskega znanja in dela z vrhunskim marketingom po svetu.

ne rečem, da ostali v konkurenci niso slabi, celo primerljivi so, enakovredni, vendarle pa ne slovenski !

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje tak sesalec,vem za enega,čist mal rabljenega od elektromaschinen,zelo poceni.Trije motorji.

Jest imam podobnega,pa moram rečt,da še grehe ven iz zicou potegne :worship::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!