Skoči na vsebino

Tomos colibri l.92 - crknu in noče vžgat


derdejan

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Na vikendu imam enga colibrija, ki mi je zadnje čase nagajal - ob dodajanju plina nekaj sekund ni bilo nič potem je šele potegnil, kmalu je začel crkavat, ko si mu odvzel gas. Zadnjič pa je po ene 300 m crknu pri polnem gasu. Potem sem ga kurblal in je še ene parkrat vžgal za par sekund potem pa nič več. Sem preveril dotok goriva, spucal rezervoar, pipico, razdrl fergazer in očistil - nič. Svečka je ok, iskra tudi je. Ker ga imam na vikendu se mi ga ne da v avto tlačit in vozit do mehanika. Še kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe? Mogoče platine? Kaj drugega?

lp, Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pozdravljeni,

Na vikendu imam enga colibrija, ki mi je zadnje čase nagajal - ob dodajanju plina nekaj sekund ni bilo nič potem je šele potegnil, kmalu je začel crkavat, ko si mu odvzel gas. Zadnjič pa je po ene 300 m crknu pri polnem gasu. Potem sem ga kurblal in je še ene parkrat vžgal za par sekund potem pa nič več. Sem preveril dotok goriva, spucal rezervoar, pipico, razdrl fergazer in očistil - nič. Svečka je ok, iskra tudi je. Ker ga imam na vikendu se mi ga ne da v avto tlačit in vozit do mehanika. Še kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe? Mogoče platine? Kaj drugega?

lp, Dejan

elektronika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

......

Mogoče platine? Kaj drugega?

lp, Dejan

Platine so preveč skupaj - pozni vžig.

Platine spucaj in naštelaj vžig po magnetu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pogledu dovod zraka lahk da ti ga duši, al pa dizo če je zapacana, lahko da je iskra premejhna al pa možno da se ti je štrom skuru pa ne prevaja dobr elektriko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!