Skoči na vsebino

Najamem črnega fičkota:)


odinka

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Verjetno se malo smešno sliši, ampak reb bi najela črnega fičkota za en večer:))). Letnik ni pomembne, samo, da je avto vozen in registriran.

Če kdo pozna koga, ki ima črnega fičkota, naj se mi prosim javi.

LP, odinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemo, glih črnega, nevem če je kje kašen sploh pa na posojo

Ja, se mi zdi da bo težka. Ampak upam pa, da se bo kdo le našel. Ne, pa ni nujno da je črn (pač idealno bi bilo):)

LP,odinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj pa če bi takšno vprašanje zastavila na ''fičo forumu''...?

Google mi je takoj vrgel ven.. Samo predlagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam tud gromozansko željo fičkota peljat,...tko da če kdo lohk izpolni bom full vesela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da se vapo kiti z enim taksnim.

ajoj :huh: UUUUUUps....... vapo ma seveda fiat 500 (daljsi, drazji, "vecji"). :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj :huh: UUUUUUps....... vapo ma seveda fiat 500 (daljsi, drazji, "vecji"). :evilgrin:

in rumen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa vozniškega delal s fičkom. Oranžnim 750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo ma seveda fiat 500 (daljsi, drazji, "vecji"). :evilgrin:

To takaltak......pa še ligezice ma. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Verjetno se malo smešno sliši, ampak reb bi najela črnega fičkota za en večer:))). Letnik ni pomembne, samo, da je avto vozen in registriran.

Če kdo pozna koga, ki ima črnega fičkota, naj se mi prosim javi.

LP, odinka

Kaj,a bi rada sprobala,kak se je včasih sexalo v tej limuzini? Mimogrede,ritka fajn paše na tisti del na zadnji havbi,kjer je lučka za na tablico! :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj,a bi rada sprobala,kak se je včasih sexalo v tej limuzini? Mimogrede,ritka fajn paše na tisti del na zadnji havbi,kjer je lučka za na tablico! :D:P

:rolleyes: kaj pa če se mi je samo zaželelo peljati v podobnem avtu, ki je bil tudi prvi avto v mojem lastništvu :yes: no, moji nameni so bolj romantične narave - osvajam srce določenega moškega :wub: in gre bolj za obujanje spominov.

No, kakorkoli, če se najde kdo, ki ima fičkota (sedaj že barva ni več pomembna) in bi ga bil pripravljen posodit za en večer (dve do tri ure), lepo prosim naj se mi javi. Pa da je iz Maribora oziroma okolice. Nekaj se sicer dogovarjam z Domžalami, a mi je malo predaleč za tako kratek čas.

Hvala vsem za komentarje in me veseli, da se je razvila tako lepa debata :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To takaltak......pa še ligezice ma. :evilgrin:

stari..... LUKSUZ ! :grim

je blo treba ekstra placat ?! :devil::P in koliko je sedaj daljsi "avto" ? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da se vapo kiti z enim taksnim.

ajoj :huh: UUUUUUps....... vapo ma seveda fiat 500 (daljsi, drazji, "vecji"). :evilgrin:

Vapo ma jajc. No, rumenjak od jajca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: kaj pa če se mi je samo zaželelo peljati v podobnem avtu, ki je bil tudi prvi avto v mojem lastništvu :yes: no, moji nameni so bolj romantične narave - osvajam srce določenega moškega :wub: in gre bolj za obujanje spominov.

No, kakorkoli, če se najde kdo, ki ima fičkota (sedaj že barva ni več pomembna) in bi ga bil pripravljen posodit za en večer (dve do tri ure), lepo prosim naj se mi javi. Pa da je iz Maribora oziroma okolice. Nekaj se sicer dogovarjam z Domžalami, a mi je malo predaleč za tako kratek čas.

Hvala vsem za komentarje in me veseli, da se je razvila tako lepa debata :OK:

Kaj dedci še padajo na fičkote? :kva2::hmm::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dedci še padajo na fičkote? :kva2::hmm::OK:

če je baba prava je lahko tudi peš! :whistle: pri ženski ja marsikaj pomembnejše kot kaki avto vozi, mi nismo tako pleh(ki) :naughty:

veš kako gre - pride v gostilno po frajerja ena z audijem in ena z bmw-jem pa rečeta da se more odločit s katero gre.

on brez razmišljanja izbere tretjo ki slučajno sedi v gostilni! kakšen avto je imela? (odgovor spodaj)

nima pojma, ima pa največje joške!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: kaj pa če se mi je samo zaželelo peljati v podobnem avtu, ki je bil tudi prvi avto v mojem lastništvu :yes: no, moji nameni so bolj romantične narave - osvajam srce določenega moškega :wub: in gre bolj za obujanje spominov.

No, kakorkoli, če se najde kdo, ki ima fičkota (sedaj že barva ni več pomembna) in bi ga bil pripravljen posodit za en večer (dve do tri ure), lepo prosim naj se mi javi. Pa da je iz Maribora oziroma okolice. Nekaj se sicer dogovarjam z Domžalami, a mi je malo predaleč za tako kratek čas.

Hvala vsem za komentarje in me veseli, da se je razvila tako lepa debata :OK:

Čuj, bom na škegni pogledal, če še mam kaj.....Greš zraun?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, bom na škegni pogledal, če še mam kaj.....Greš zraun?? :naughty:

A da ti bo raubarco držala al kaj? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je baba prava je lahko tudi peš!

Celo zaželjeno je, da je peš!!! Babnce se, to je vsesplošno znano, zelo težko koncentrirajo na 2 "stvari" hkrati. Tak da če vozi, naj vozi, če je pa peš in posledično sopotnica (razen če je ded totalna pušiona od luzera brez avta), se ji pa ja najde kaj pametnega za počet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je baba prava je lahko tudi peš! :whistle: pri ženski ja marsikaj pomembnejše kot kaki avto vozi, mi nismo tako pleh(ki) :naughty:

veš kako gre - pride v gostilno po frajerja ena z audijem in ena z bmw-jem pa rečeta da se more odločit s katero gre.

on brez razmišljanja izbere tretjo ki slučajno sedi v gostilni! kakšen avto je imela? (odgovor spodaj)

nima pojma, ima pa največje joške!!! :evilgrin:

Pervy...ti maš zmeri logično razlago za vse.... :evilgrin: :whistle: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy...ti maš zmeri logično razlago za vse.... :evilgrin: :whistle: :naughty: :D

enkrat s prjatlom pobereva prot jutru dve štoparki . ena ful zabavna, druga se je pa tresla od vsega hudga.po petih stavkih s ta zabavno jst rečem, da je bolš slab f***t kt dobr hodt, mi je pa una "tresoča" pr 80/uro sred polja odprla vrata

pa hotla vn skočt! jo je tazabavna (njena sestrična)komej not obdržala.tko de pazte - vožnja v avtu je lahko nevarna,

če ne paziš na usta!!

odinka teb pa velik sreče in še več romantike!nej ti rata tko k si(mu)želiš!!!!!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomaga....baby varnostni zaklep pomaga :evilgrin:

renault 4 l.1987 - enkrat porineš pa maš še dvakrat zastonj. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!