Skoči na vsebino

Zadje opozorilo pred deaktiviranjem uporabniških imen!


Codeine

Priporočene objave

Ker si nekateri kljub večmesečnim opozorilom nikakor ne želite zamenjati neobstoječe in nedelujoče e-mail naslove, bomo primorani le-ta uporabniška imena zakleniti, da se z njimi ne bo več dalo sodelovati na forumu. Ponovno jih boste lahko reaktivirali samo s pomočjo delujočega e-mail naslova.

Razlaga!

Kot sem že povedal imate vklopljeno opcijo, da vas forum obvešča o novih sporočilih na vaš e-mail, vendar če ta e-mail ni pravilen se naš strežnik čisto brez potrebe trudi z dostavo pošte na neobstoječe naslove. S tem kurimo brez potrebe CPU čas, bandwidth in tako naprej. Z e-maili morimo Nortonove, BBC, CNN, Renault itd. streznike, ker nekateri vpisujete tudi e-maile od teh firm.

Na voljo je tudi druga alternativa, da preprosto ukinemo obveščanje na e-mail, vendar slednje nikakor ne pride v poštev.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, jaz sem že med njimi.

Samo to opozorilo je zvonec po toči, ker me je že odrezal in se ne morem prijaviti.

Sem se pa prijavil od zadaj naprej in sem spet tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, jaz sem že med njimi.

Samo to opozorilo je zvonec po toči, ker me je že odrezal in se ne morem prijaviti.

Sem se pa prijavil od zadaj naprej in sem spet tu :D

a si kaj žalosten :?: :cry:

Saj za moderatorje se pa ne spodobi, da navaja lažne podatke v svojem profilu :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ti dal jaz lažne podatke, duša kletarska :evil:

Sem imel email na slomail.com, pa so krepnili. A sem jazst kriv za to, a :?: :wink: :lol:

Se opravičujem, čisto po pomoti, ker sem nekaj prestavljal in očitno je zadeva vzela vse skupaj preveč zares.....

Urejeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem Kodeinu našemu dragemu, da me je nazaj gor priklopil in da mi ni potrebno več v vzvratni voziti (mrrrb). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem Kodeinu našemu dragemu, da me je nazaj gor priklopil in da mi ni potrebno več v vzvratni voziti (mrrrb). :D

Dobro... od sedajle naprej imaš vklopljen brrrm@motosvet.com :lol: :lol: :lol: :lol:

Sam prej mi še povej kam naj ti pošljem geslo in username, da se ne bosta vlačila po email.si :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, jaz sem že med njimi.

Samo to opozorilo je zvonec po toči, ker me je že odrezal in se ne morem prijaviti.

Sem se pa prijavil od zadaj naprej in sem spet tu :D

U lej ga dvojnika.

Kot nevtron pa pozitron.

Se boš moral mal namatrat da boš isto število postov naklepal.

Pa si čisto enostavno prišel do novega nicka.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam v profilu že celo večnost vpisan nov e-naslov, pa novice še vedno letijo na starega (ki sicer tud dela) :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar:

tisto kar imate userji nastavljeno v PROFILU NI ENAKO TISTEMU, kamor letijo novice.

Če želite novice prejemati na katerikoli drug naslov, sporočite na info@motosvet.com !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!