Skoči na vsebino

Erzberg Rodeo 09


zupy

Priporočene objave

Mene pa zanima če gre kdo v Avstrijo nasleden teden na svetovno znano enduro preizkušnjo Erzberg Rodeo? Traja od 11. do 14.

Kot gledalec, da se razume :D

Pa če ve kdo slučajno kak je z kartami, kulker sm gledu lohk za 4 dni kupiš al pa sam za soboto, js bi pa šou 2 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpište se mal tisti ko ste bli, men osebno je blo NEVERJETNO, kua vse vidiš ej, cestak z kros gumam ej :worship: nouro res blo pa sm biu sam v soboto, nasledn let grem za vse 4 dni :D js sm biu med unimi norci ko smo se včiri proti večeru šli kopat v un "jezero" pa zakurl si kres :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dons zvečer prišel nazaj, pa morm rečt da me je impresioniral. Res masa folka, oblaki prahu, motorjev se ni dal preštet, tistim ki so tekmovali na hare scramblu pa itak samo spoštovanje.

Letos je bila baje proga bolj zaj**** kot lansko leto, v prvih treh urah so bli na cilju 3je, zmagal je pa že tretjič zapored Tadeusz Blazusiak.

Če koga zanima je pa na spodnjem linku še relativno obsežna galerija s teh dveh dni.

http://foto.ksk.si/main.php/v/2009-06-13-xv_erzberg_rodeo/

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Mi gremo letos malo pogledati. Kako je pa z vstopnino? Se ne da priti kje mimo? Ker ni ravno poceni karta.  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem zdaj sam v njem, tak da ...

Lahk pa pridete pogledat, karte vam zrihtam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!