Skoči na vsebino

Levičar ali desničar


Ali pišete z levico ali desnico?  

2 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Levi?ar
      6
    • Desni?ar
      50
    • Nisem pismen
      3
    • Levodesni fenomen
      4


Priporočene objave

Sm desnicarka, drgac se pa probam navajat se na levo, tako da bom z obema znala kvalitetno pisat. Tipkam pa z vsemi - desetimi, tko kuker so nas v šoli na ucil.

LP

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To dejansko zna vsak, ampak z levo precej nekvalitetno.

Hmmmm, jaz sem pisala maturitetni esej z levo roko, ker sem imela desno ravno zlomljeno - skupna ocena pri slovenščini: 4. Dejansko pišem z levo roko lepše kot marsikdo z desno. Je pa res, da že celo večnost nisem "kracala" ne z desno ne z levo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar, ki jo se na roke pisem je podpis po placiiu s kartico, pa se za tisto nisem cisto preprican, da bi vedel, kako mi je ime ko preberem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa pišem s svinčnikom, kulijem, flomastrom, barvico, kredo... :twisted: , ki jih ponavadi držim v desni roki... kar se pa tipkovnice tiče... ma deset prsti skače ke okol... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud pišem z desno. Ste mi pa dali zanimivo idejo, da bi se naučil pisat še z levo.

Po tipkovnici mi pa tud skače 10 prstov kar slepe, pravjo da z zavidljivo hitrostjo. :wink: To ti da pa 1 let vsakodnevne uporabe IRCa.

Lepo se imejte,

Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest pišem z desno roko, tipkam pa z obema. Uporabljam lahko vseh 10 prstkov, ampak samo dva naenkrat :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišem z desno, tipkam z obema, vendar ne z vsemi prsti. Za določene stvari sem pa tud mal levaka (uporaba raznih polavtomatskih orodij-lopata, .....):?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!