Skoči na vsebino

Roadtrip Southwest USA


Piksna

Priporočene objave

Mr Piksna

Z zanimanjem sem prebiral....sicer mi Amerika ni na prioritetni listi "videti in doživeti", ampak vseeno;

Si že potegnil črto pod zaključni račun????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr Piksna

Z zanimanjem sem prebiral....sicer mi Amerika ni na prioritetni listi "videti in doživeti", ampak vseeno;

Si že potegnil črto pod zaključni račun????

Niti nisem,... si nočem zaenkrat kvarit (!?) spominov s takimi stvarmi, if you know what I mean...

Lepo :worship:

A bomo deležni tudi kakega obširnejšega potopisa ??

V planu imam vsaj grob zapisnik, če ne drugače za lastno "evidenco" a bom videl koliko časa bom imel v naslednjih .... dneh(?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantastične fotke, res :worship: ... ni dileme, bo treba pogledat na tisti konec, takoj ko se bo dalo. Drugače pa se pridružujem mnenju bmwslo, čimprej sestavit skupaj vtise in jih vreč't na papir, tako da bomo še ostali deležni vajinih dogodivščin.

BTW, omenjaš porabo za dva HD-ja, kaj to pomeni, da si imel kje "prisilno" menjavo, ali pa je bil takšen dogovor z rent družbo?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O zapisu-> je "under construction!.

Aja, zakaj sta 2 HD: - cca. 1000mi pred koncem je Barth opazil, da se vozim po dratih. ...potem pa je vmes krajša štorija... in sem nato pristal na Electri za zadnji kos poti; zato od mene dve cifri.

Nauk na koncu zgodbe pa je: - take full coverage oz. minimalno odgovornost pri rentu ! (meni se je tako 100% obneslo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!