Skoči na vsebino

NAŠEL IZGUBLJENO REGISTRSKO TABLICO!


cvilaa

Priporočene objave

Ola!

Ko sem se peljal med Vrhniko in Ljubljano sem ob lokalni cesti ( v vasi Log) opazil tablico. Tablico sem pobral, torej me zanima komu je padla oz. jo je izgubil. Gre za ( tablica je za neomejeno) Koprsko registracijo. Torej tisti ki jo pogreša naj me kontaktira preko email ali zasebnega sporočila ( email: cvilimen@gmail.com). Hvala in lep pozdrav! Rok.

Popravljeno . Popravil cvilaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesi na policijo tam bodo našli lastnika in ga kontaktirali... ker veš čist vsi motoristi pa le niso na ms-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesi na policijo tam bodo našli lastnika in ga kontaktirali... ker veš čist vsi motoristi pa le niso na ms-ju.

res je ; dober nasvet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem lani nekje junija na poti v službo izgubil tablico, malo pred službo(v MB-ju-prišel po hitri cesti iz smeri Hoče, pred križiščem, kjer lahko zaviješ desno na ptujsko ali naprej za center je pa stal policaj , jaz sem peljal mimo, policaj me je pa nekaj čudno gledal zadaj(imam navado da vedno pogledam nazaj, ko se peljem mimo policajev, predvsem takrat(brez izpita, registracije, nehomoligiran motor,......, no skratka, sem pač sklepal, da se mu dopade motor, šele kasneje sem ugotovil(na parkingu pred službo, da nimam gor tablice). Aja, dobil je nisem več nikoli, pa tudi na policijo je verjetno nihče ni nesel, ker je bila "papirnata". hehh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem lani nekje junija na poti v službo izgubil tablico, malo pred službo(v MB-ju-prišel po hitri cesti iz smeri Hoče, pred križiščem, kjer lahko zaviješ desno na ptujsko ali naprej za center je pa stal policaj , jaz sem peljal mimo, policaj me je pa nekaj čudno gledal zadaj(imam navado da vedno pogledam nazaj, ko se peljem mimo policajev, predvsem takrat(brez izpita, registracije, nehomoligiran motor,......, no skratka, sem pač sklepal, da se mu dopade motor, šele kasneje sem ugotovil(na parkingu pred službo, da nimam gor tablice). Aja, dobil je nisem več nikoli, pa tudi na policijo je verjetno nihče ni nesel, ker je bila "papirnata". hehh

Upam, da je bil vsaj motor resničen in ne na papirju :slap:

In pol se čudmo, kaj vse se po naših cestah vali :headbang: To je ko pri Strojanih :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa sem enkrat zgubil tablico na poti od MS do Velenja in so me policaji že klicali preden sem prišel domov

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam tablico, izgubil sem jo v soboto na poti med Letušom in Vrhniko. Oznaka CE-VJ-30. Če jo je kdo našel dobi za pir hehe. 041-961-820

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je bil vsaj motor resničen in ne na papirju :slap:

In pol se čudmo, kaj vse se po naših cestah vali :headbang: To je ko pri Strojanih :headbang:

Ne, ni popolnoma tako, pač sem bil star 20 in sem imel izpit le za do 25kw, motor je bil resničen in je imel papirje(italjanske, ni bil ukraden) in sicer yamaha R1, pa za razliko od STROJANOVIH jaz delam dobrih 200ur na mesec.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni popolnoma tako, pač sem bil star 20 in sem imel izpit le za do 25kw, motor je bil resničen in je imel papirje(italjanske, ni bil ukraden) in sicer yamaha R1, pa za razliko od STROJANOVIH jaz delam dobrih 200ur na mesec.

Saj Strojani & Co. tudi delajo veliko ur na mesec, le da večinoma ponoči in na mestih, kjer se jih ne vidi. Tako so dobili "sloves" lenuhov. Iz objektivnih razlogov se seveda ne morejo braniti pred tovrstnimi etiketami, saj bi škodilo njihovemu interesu če bi razkrili svoje dejavnosti (5. amandma ZDA ipd.).

Sorry, je res :topic: , ampak se prav res nisem mogel zadržat.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam svojo reg. tablico pritrjeno na okvirček z dvema pop netoma ker sem jo pred časom že skoraj izgubil.opazil na parkingu da nekam čudno visi iz okvirčka in odločitev je padla:pop net! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Strojani & Co. tudi delajo veliko ur na mesec, le da večinoma ponoči in na mestih, kjer se jih ne vidi. Tako so dobili "sloves" lenuhov. Iz objektivnih razlogov se seveda ne morejo braniti pred tovrstnimi etiketami, saj bi škodilo njihovemu interesu če bi razkrili svoje dejavnosti (5. amandma ZDA ipd.).

Sorry, je res :topic: , ampak se prav res nisem mogel zadržat.

LP,

Gorazd

Ja, tudi jaz delam ponoči, ampak za razliko od strojanovih v javnem sektorju. Drugače pa čestitke za ekstremno duhovitost.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRejle me je prehitel en KTM s koprsko "tablico", napisano na kartonu. Spomnem se edino da je bila noter ena šestka ker je bilo kar neberljivo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem tud jst imel ogromno problemov s tablico, enkrat mi jo je odnesel ampak ker se nekako zadej vrtinči zrak mi jo je zabilo nad zadnje kolo :)

Potem je enkrat zletela na pisti, in krten sem jo šel obhodit :D, uf to je trajal(tist minuta nekej se kar vleče peš :D), še dober da me je potem en vmes pobral.

Potem se je zlomila zgoraj in odpadla, potem spodaj, pol so me še policaji ustavli, sem reku da mam pač slab dan, pa me je spustu.

Uglavnem, robove okvirja namazat z lepilom, pa tabelco notri pa ni nobene bojazni da bo kam šla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če jo prišraufaš ali zanetaš z pok neti potem je to uničena tablica, ti lahko policaj sika...

tako sem naredil malo drugače, kupil sem obojestranski lepilni trak TESA....

paziti moreš le da ne vzameš tistega za zunanjo uporabo, ker je več neboš strgal dol :) meni je ratalo, samo je bilo -10°C tako da je šlo...poleti ko je toplo - ni šans :)

tako lepo sedaj uporabljam TESA za notranjo uporabo in vse je v najlepšem redu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jo prišraufaš ali zanetaš z pok neti potem je to uničena tablica, ti lahko policaj sika...

tako sem naredil malo drugače, kupil sem obojestranski lepilni trak TESA....

paziti moreš le da ne vzameš tistega za zunanjo uporabo, ker je več neboš strgal dol :) meni je ratalo, samo je bilo -10°C tako da je šlo...poleti ko je toplo - ni šans :)

tako lepo sedaj uporabljam TESA za notranjo uporabo in vse je v najlepšem redu :)

Jaz lepilnemu traku kar nekako ne zaupam.. Poleg tega pa je več komplikacij pri morebitnem snemanju in ponovnem nameščanju tablice, če imaš prilepljeno.. Tako da prisegam kar na dva majhna šraufka z maticami zadaj.. Velika sta kot neti, zadaj so varovalne matice, ni šans da izgubiš, pa še snameš v pol minutke brez komplikacij.

Tisto z uničeno tablico pa ni res, je v eni drugi temi,a li celo dveh, objavljeno uradno obvestilo, če se ne motim prav od ministrstva, v zvezi s tem. In je rečeno, da se privijačene, oziroma zanetane tablice NE štejejo kot uničene, oziroma poškodovane, celo nasprotno, da priporočajo tako pritrditev zaradi porasta kraj registrskih tablic. Naj ne bi bilo nobenega predpisa, ki prepoveduje tako pritrditev, edini pogoj je ta, da pritrdiš tako, da ne spremeni oznak, torej ne ravno konjske šraufe neposredno na napis..

Eni policajo so pa bedasti in tega očitno ne vedo, in potem sikajo.. Ampak možnosti, da boš naletel na takega so itak majhne. Če imaš pa to smolo, pa lepo poslikaš in napišeš pritožbo pa je..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
danes dopoldan zgubil reg. tablico lj k7-4f na relaciji lj.-buzet če bi kdo slučajno najdu

najdena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdena :naughty:

hvala maratoncu za najdeno reg. tablico

L.P :worship:

Nič pretresljivega bi rekel človek. Ampak tole, pa še meni dobro dene...

Vsaj enkrat (ali redko), da je tale forum našel svoj pomen!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!