Skoči na vsebino

15. TWIN HORN BEACH PARTY - 27.- 30. 8. 2009.


Core

Priporočene objave

Zagarantirano vas čakajo smeti, drek... še iz prvenga motozbora na Monumentih.Da ne omenjam da boste dobili cela dva kemična wcja. Twini me letos zagotovo ne vidijo, preveč dobrih motozborov, ki se dogajajo v istem vikendu sem v vseh teh letih izpusil zaradi njih. Lanjsko leto z uno čudaško skupino, predragim Favorit pivom, pradragimi čevapi so dodali piko na I. V časih so bili MOTO ZBORI zdaj samo še zbori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm vidijo me samo toliko, da spijem en pir, nardim krog in potem v Pulo pit in oči past :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zagarantirano vas čakajo smeti, drek... še iz prvenga motozbora na Monumentih.Da ne omenjam da boste dobili cela dva kemična wcja. Twini me letos zagotovo ne vidijo, preveč dobrih motozborov, ki se dogajajo v istem vikendu sem v vseh teh letih izpusil zaradi njih. Lanjsko leto z uno čudaško skupino, predragim Favorit pivom, pradragimi čevapi so dodali piko na I. V časih so bili MOTO ZBORI zdaj samo še zbori

imaš prav, od kar so menjali lokacijo je za en k****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14307

hja, kot da je dež ovira za žurko...

glede na mikrolokacijo pule pa je tako, da imajo napovedovalci vremena dokaj težko delo. lahko da 2km v notranjosti cel teden dežuje kot iz škafa, pula pa ima taisti teden sončno in suho vreme...

jaz jo odpujsam danes zvečer, okoli 20.00 ure iz ljubljane. kot tapravi bajker, brez štoplčkov za ušesa, šotora, mila, brisač, blazin in ostalega must-have sranja, ... vzel bom samo ključe od vikenda... LOL

se vidimo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo danes popoldan na zadnjem zicu še kaj placa za človeka dimenzij 187 cm in 75 kg, samo v eno smer !

ps

nazaj bom plaval ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!