Skoči na vsebino

15. TWIN HORN BEACH PARTY - 27.- 30. 8. 2009.


Core

Priporočene objave

Mela sem se super vse 4 dni - škoda sam k je že konec

odlično je blo ja...:kva2: sam dež je mau zagnoju... sm mogu iz čelade vodo zlit:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maah, 10 minut dežja...

kaj je ta malenkost proti vsej mokroti navdušenih motoristk.. :)

fino je bilo, spoznal nekaj novih ljudi, spil ravnoprav da sem vse zase obdržal,...

zagotovo bom povratnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspelo mi je ! se zbasat na zadnji zic motorina in za hrbet bajkerke, ki ljubi morje in hitrost in italijana med nogami! :evilgrin:

druže kapetane dozvolite da uđem u vozačku kučicu; pa smo šli, nazaj, na veter ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično je blo ja...:kva2: sam dež je mau zagnoju... sm mogu iz čelade vodo zlit:headbang:

Ja sem mela tud jaz nekaj vode v čeladi ma mi je bilo prav vseeno, ker sem se mela noro noro noro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak vi motoristi imate drugega kot vodo v čeladi... trance_33_sleep.gif

prav imaš... največkrat je v čeladi glava... včas pa tut špegu, rokavice... mogoče kdaj tut ledvičn pas...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspelo mi je ! se zbasat na zadnji zic motorina in za hrbet bajkerke, ki ljubi morje in hitrost in italijana med nogami!

Prasica masna :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da so vsi masni in da majo vodo v čeladah :lol1:

mi je žal, ker nisem mogel priti :unsure:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da so vsi masni in da majo vodo v čeladah :lol1:

mi je žal, ker nisem mogel priti :unsure:

veš kaki stiskavci so to padali v glavnem šotoru okrog polnoči ! sem mislil da se vse, že kar precej vlažne bejbe

na mene palijo in se stiskajo k meni ! no po boljšem pregledu situacije sem opazil da zunaj dežuje in da je se je izvajal desant na šotor ! škoda ! :naughty:

zamenjam vodo v kolenu za vodo v čeladi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasica masna :-)

veš kaki überlaufi so to bli ! je rekla da jo moram najprej normalno, potem pa v pičko ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki :?

Najbolj se spomnim enega kretenoida, ki je govoril odlično slovensko (po mojem je bil Slovenec), in ko sta šli dve 'mamici' mimo, jima je zaprl pot in rekel v slo-kmetavzarski napol-hrvaščini "pedeset eUra!" ... sta ga samo gledali, češ, kaj hoče toti kmet ... pa je ponovil še ene trikrat in se sam sebi smejal, niti ne tolk zlo nažgan ... njegovi kolegi pa tudi ...

Drgač pa - evo, en znak nekega bolj cicibanskega moto kluba iz Slovenije ... svašta, res, svašta ...

Popravljeno . Popravil mashina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga ...

ups, ne gre prilimat priponke ... @ADMIN - zakaj mi javlja "Nalaganje preklicano - (Napaka 403)" pa nisem skenslal?

evo še enkrat probam

post-19673-125172703167_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlaga: enim je všeč bivša lokacija v šijani, enim je všeč tudi sedanja v monumentih ! tretjim pa nobena ! zelo preprosto !

tako kot gredo enim hrvati na kurac, tako gredo drugim slovenke na kurac ! kaj je sedaj bolje ?! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlaga: enim je všeč bivša lokacija v šijani, enim je všeč tudi sedanja v monumentih ! tretjim pa nobena ! zelo preprosto !

tako kot gredo enim hrvati na kurac, tako gredo drugim slovenke na kurac ! kaj je sedaj bolje ?! :yea1:

itq d slovenka na qrcu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa, raje imam na kurcu slovenko kot hrvata, brez pomisleka. če pa bi izbiral med slovenko in hrvatico bi rabil kaj več podatkov ;)

meni je bila ta lokacija všeč, dovolj razkropljeno, da je bilo večini zadoščeno. tako tistim, ki so hoteli mir kot tistim, ki so hoteli poslušati nabijanje ali glasbe ali sopotnic... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!