Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Jaojao, bl slabo tole fantje, en spi, drug bi ga piu, en bi kr šou kam :ninja: , jest morm bit pa pridn, pa skoz trenerat O:-)

Ja sj. Sam še treneraš. Ni več časa za motor :headbang: Tud do mene ne morš na per pridt :krneki:

Zapustu si se :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM Jst bi se ga rd nabou in to še ta vikend...A je še kak kandidat?? :headbang: Uno za Vertigo mi ej mal žou k sm pogledu kak lokalčič je...prou hud, sobota me mika bachus cocktail party...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM Jst bi se ga rd nabou in to še ta vikend...A je še kak kandidat?? :headbang: Uno za Vertigo mi ej mal žou k sm pogledu kak lokalčič je...prou hud, sobota me mika bachus cocktail party...

jao jao pijanci :whistle: jah bomo se kei zmenil ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao pijanci :whistle: jah bomo se kei zmenil ane :)

hahahahahhahah...Taprav je to reku...4 mesce nism piu...Straža a si biu kej na veselicah letos?? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahhahah...Taprav je to reku...4 mesce nism piu...Straža a si biu kej na veselicah letos?? :whistle: :whistle:

na weselicah????? si nespomnm dobr :whistle: hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooo, ko da smo britanci, mamo tak prfuknen vreme :headbang: :headbang: Drgač bi blo prov lepo za it gor dans... :whistle: Kutli, kok pravš, da je tvoja sestra stara?? JOKE JOKE.... :D :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooo, ko da smo britanci, mamo tak prfuknen vreme :headbang: :headbang: Drgač bi blo prov lepo za it gor dans... :whistle: Kutli, kok pravš, da je tvoja sestra stara?? JOKE JOKE.... :D :D

hehhehe

ja kutli si pa pi.da.....nocs seke predstavt....jao jao mi pa usi weseli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh fantje ste še premladi :P

Kaj jo nočm predstavt? Mogl smo it naprej, ne morm iz skupine zdj it posebi z vami domov ane :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh fantje ste še premladi :P

Kaj jo nočm predstavt? Mogl smo it naprej, ne morm iz skupine zdj it posebi z vami domov ane :D

hahaha dj dj dj premlaadi je reku :lol1: sei drugac te tut z nami nebi polcaji ustavl...k jih ni blo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!