Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

učer blo spet noro :P :P :P mau sm še kisuuu :P

whuuuuuhuuu...mater je blo odfukan do konca...Dobr da sva tisto radnsko žlampala, jjst sm čist zdrov, hehehehhe :blush: :blush: Zdej bi blo pa ffajn da nardiva listo folka, k sva jih učer klicala pa se začneva opravičvt k smo se drl u telefon...hahahaha :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo...Enako tud teb, pa da bi še večkat gor pršu pošnofat :P:whistle: Sam z kej močnejšim...

Hvala! Ja pršu bom gor, sam še vedno s rs-ko :wub: . Čez dve leti, pa pride sigurno gixer bajti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam najjače je pa blo, k sva šla s stražo, uno cobro pržgt, pa bombrja do konca, k je znak odfukal iz droga, pa dejansko ga olupl iz obrobe...hhahahah :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam najjače je pa blo, k sva šla s stražo, uno cobro pržgt, pa bombrja do konca, k je znak odfukal iz droga, pa dejansko ga olupl iz obrobe...hhahahah :worship: :worship:

hahhaha ups :P :P :P ja laro casperja pa kawca lahk poklicewa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje ni panike, definitivno najbolj zanimiv pogovor večeraworship.gif Sam čakte mau, a casperja ni blo z vami? A se nism jst tko par minut pogovarjala z njim?blink.gif

Haha David srečala sm pou tvoje familije tm u enmu šotoru u bohinjski bistricibiggrin.gif

Drugač pa če še komu nism voščla oz.se ne spomn, srečnga pa zdravga pa čimmanj na novo poimenovanih ovinkovwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje ni panike, definitivno najbolj zanimiv pogovor večeraworship.gif Sam čakte mau, a casperja ni blo z vami? A se nism jst tko par minut pogovarjala z njim?blink.gif

Haha David srečala sm pou tvoje familije tm u enmu šotoru u bohinjski bistricibiggrin.gif

Drugač pa če še komu nism voščla oz.se ne spomn, srečnga pa zdravga pa čimmanj na novo poimenovanih ovinkovwinkiss.gif

hahahahaha mislm da je biu res zanimiu en se je bl živalsko dru k drug hehehehehe ne ne casperja ni blo :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu...vse kar smo počel je živalsko še omiljen izraz...Spomini n garderobo bojo precej v lepem spominu...Miha je car majkemi... :naughty: :naughty: Straža že pr teb je blo hudo, k je miha uni poslov slikce, nadaljevanje je blo pa še bolš u vašmu gasilcu...buahahah Tko, da moralno sm skor še na bolšm kukr pa fruc pa gregi...heheh :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebite se :D.... no sei sm jo itq najdu na fbju pa dodau.. aia straži nauš verjel... z dobrave je xD xD...

kaj pa fafi :? :? propalo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu domov po DVEH dneh praznovanja leta 2010 :D

Preživeu pa en res romantičen nov let z mojo peetrco <3 :wub:Zalublen do ušes :blush::wub:

S kolegi spil tok alkohola kokr ga je v 2 dneh možno, en je biu tok pijan da je kr žuapan za ušesa, ker je reardjom reku da mu morjo dat kazn na napačno parkiranje B):P

Sm slišu da ste vi pa tut kr fajn bogi neke salte probaval delat, fantje ne pretiravite, če niste PRAVI športniki :D :D :P Upam da se bodo kosti kmal zacelile, sploh sm slišu da je biu moj bratrančk gregy fajn bogi :D :D

Srečno 2010 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe...hudo hudo...Jap gregy je biu kr nadelan konkretno...Sam kdaj je pa salte delu pa nism vedu :D Peace... :worship:

heh pa jih je delu ja xD xD... se mu pozna na zadni plati baje xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc...Sej dobr da si ni kej hujšga naredu :P:headbang:

Če bo tkole, kukr so napovedal, grem jest nasledn vikend vrjetn mau na krvavec pogledat tko, da interesenti javte se...V avtu so sam 4-je placi... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh mah jebeš krvavc... če bo tak vreme bom jest na motorju al pa kje drgje :blush::whistle::P:D

LOL...za moped boš meu cajta še 9 mescov...jst se bom posvetu bordariji...Mogl bi iz Rakitne eno turno užgt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL...za moped boš meu cajta še 9 mescov...jst se bom posvetu bordariji...Mogl bi iz Rakitne eno turno užgt :P

jst pa miha swa za..tko da se bomo zmenil pa sli gor mau :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa miha swa za..tko da se bomo zmenil pa sli gor mau :naughty: :naughty:

No ql...zdej sam upam, da bo soboto al pa nedelo fotr doma, da vržem nosilce na alfo pa pičimo :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!