Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Mene pa zanima s katere strani je lepše priti v Rakitno oz. kje sploh so te ride? Ali moraš priti s smeri Brezovica-Rakitna ali s strani Cerknica-Rakitna. S prijatelji se odločamo, da bi prišli pogledat in sprobat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima s katere strani je lepše priti v Rakitno oz. kje sploh so te ride? Ali moraš priti s smeri Brezovica-Rakitna ali s strani Cerknica-Rakitna. S prijatelji se odločamo, da bi prišli pogledat in sprobat :)

Mislim, da misliš napačne ovinke, Ride do na Planini v smeri postojne (stara cesta) cirka 20km iz ceknice...

Rakitno pa je mogoče obiskati iz smeri Lj-Ig in potem dalje, baje je ta smer bolj oblegana kot iz smeri Ceknice....

So pa na obeh ovinki v katerih lahk ov mejah normale zelo uživaš!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem tole:

Mogoče sem falil ampak v naslovu piše Rakitna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je rakitna ja, iz strani Vrhnike, Borovnice in taj čez... če greš iz cerknice maš umes kos makedama, tko da tle je lepše... da se pa tut iz ljubljane it, oz iz brezovice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sel gor in nadaljeval naprej cez Cerknico, Unec do Planine. Tist kos makedama je gradbisce, tako da zgleda, da bo kmalu asfalt trance_43_wavetowel2.gif. Ce se boste vozili tam pazite, ker nikoli ne ves za katerim ovinkom bo tovornjak ali pa bager.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rd bi se zahvaliu vsem motoristom, ki so mi učeri pomagal gor na rakitni ko sm padel dol v gozd. RESPECT fantje in 1 punca !!!

post-24498-127626029135_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rd bi se zahvaliu vsem motoristom, ki so mi učeri pomagal gor na rakitni ko sm padel dol v gozd. RESPECT fantje in 1 punca !!!

Jao medo :blink:, samo da si zdrav... kaj je zmanjkalo gume, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdej sm, glava, rame pa rebra bolijo, nč zlomlen, tko da vsaj neki dobrga :unsure:

Tako mrgo kot si ti, še kamjon ne zamakne :P, važno da je vse cool. A vsaj se mal spomniš, kaj si delal, da je tako ratalo?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdej sm, glava, rame pa rebra bolijo, nč zlomlen, tko da vsaj neki dobrga :unsure:

Temu eni pravijo "bojne rane"...nek tak, nism sigurn...

Važn, da ni nč zlomjen. Kaj naj ti rečem kot čim boljše okrevanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli dons usi? Sm prčakvou polno motoristou ampak sm skor samo jest kolena, tačke in škornje brusu gor.

Rakitna je še zmeri :yea1:

Aja, se opravičujem tistmu na X-Roadu k sm ga šou tko prehitevat, ne vem kaj mi je blo drgač tega ne delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Grem dons na Rakitno,in gledam kje za hudiča so "pravi" ovinki ??? :)

Res da sem šel prvič z mopidom gor,vendar sta mi sedla le dva,ostali so pa dokaj "nevarni",saj se ne vidi nič,ali pa so zlo hitri...

No,pol se šel pa proti Cerknici,tam pa Marija pomagaj :worship: .Bolše ceste skor ni,samo da asfaltirajo do konca.Ne prehitra,ne prepočasna. :worship::yea1:

Pa to je najbolj važno: PRAZNA :worship::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem dons na Rakitno,in gledam kje za hudiča so "pravi" ovinki ??? :)

Res da sem šel prvič z mopidom gor,vendar sta mi sedla le dva,ostali so pa dokaj "nevarni",saj se ne vidi nič,ali pa so zlo hitri...

No,pol se šel pa proti Cerknici,tam pa Marija pomagaj :worship: .Bolše ceste skor ni,samo da asfaltirajo do konca.Ne prehitra,ne prepočasna. :worship::yea1:

Pa to je najbolj važno: PRAZNA :worship::yea2:

Nova cesta od Rakitne proti Cerknici res ZAKON!!! k sm se jst mim pelu že asvaltirana do konca, ovinki in nagib ceste res super :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem dons na Rakitno,in gledam kje za hudiča so "pravi" ovinki ??? :)

Res da sem šel prvič z mopidom gor,vendar sta mi sedla le dva,ostali so pa dokaj "nevarni",saj se ne vidi nič,ali pa so zlo hitri...

No,pol se šel pa proti Cerknici,tam pa Marija pomagaj :worship: .Bolše ceste skor ni,samo da asfaltirajo do konca.Ne prehitra,ne prepočasna. :worship::yea1:

Pa to je najbolj važno: PRAZNA :worship::yea2:

če dons prideš ti pokažemo/nakažemo kje so owinki ce bos slediu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova cesta od Rakitne proti Cerknici res ZAKON!!! k sm se jst mim pelu že asvaltirana do konca, ovinki in nagib ceste res super :evilgrin:

A je res ze celotna asvaltirana??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JE ravnokar prišla po njej domov,...super končno smo se rešl makedama,....tko da zdej bom večkrat tam gor u hladovini :worship: morjo pa še mal finese narest pa sredinske črte namalat,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je ze kar malo zal da nisem danes cele odvozu, pa cas me je mal zajebavu :( Pred dvema tednoma sem te ovinke sprobavu se na zelo grobem makadamu :) pa je bo vseglih lustn..

Samo nekaj mi pa le povejte ! Kam za hudica se hodte na Rakitno kopat, marsikdaj slisim o plavanju in kopanju, jaz sem pa tolikokrat tam cez su pa nic opazu ?:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!