Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

usi smo že rešewal take situacije.,.al enkrat se lahko še grše konča..zakaj se igrat z življenjem?..če weš da nekaj štrajka je bolše da menjaš pol pa če lahko al ne!.

Ne šparat na GUMAH pjebi!!,..zadn cent naj gre za benz pa Gumee! ;) ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam contisportattack2, pa mi ni zdrsnla ... 120/70 ... conti vozm od leta 2007 in mi sprednja izredno redko zdrsne, pa še takrat ko zdrsne je po moji napaki ...

 

najbolj je, da je vse drugo krivo (pa res nikomur ne privoščim), čeprav smo si največkrat sami krivi ... :krneki:

 

dj posnetek gor ... zihr ste se snemali .... me res zanima ako si odpeljal, ali si zamudil ovinek, spustil gas sredi ovinka, bil prehiter, pretrdo sprednje vzmetenje itd itd ...

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut zadnjič k sm se vraču z Rakitne zdrsnil, krivo je pa bilo sonce k peska nism vidu...al pa je bla guma kriva, k ni hotla držat po pesku :P

 

js nism biu nč kriv, no!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi levi ovinek če greš od busne gor, peljal sem pa dol. Vzrok, vozim 120/60 contisportattack2 spredaj in imam težave z zdrsom že od nove, spobani tlaki,vzmetenje,tehnika, pa ni dost bolš. Načeloma sm se že kr navadu reševat take situacije ker niso ble redke, enkrat se pa pač ni izšlo... Ni panike :)

Lahko miselno - nasproti bi lahko bil avtobus, gozdarski kamion, ... , otrok na kolesu!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš si ktm ko zdrsne zdrsne zares je pa res da u iješ gumo sebe,edin motor cel ostane:-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci se vsaj vozjo ... italjani v garaži ne morjo zdrsnt, edin ko stopiš na olje, ki ga je polno okol motorja .. potem pa res lahko padeš in je kriva guma na podplatu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest nimam beležke.... jest kar z nojščkom v mizo vrežem mausovo ime....in s tem tudi treniram, ko bom pisal mausu v čelo...  ko ga dobim...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk

 

dons so pa eni slikce delal, kdo od tu ?

mihaaGS je sliku:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli okol 16-ih +/- 30min tam... je moja draga nekaj slikala... malo pregledat slike, pa se bojo kake objavle :)

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo na FB grupi objavljeno.

 

http://brezovica.si/?m=news&id=4673

 

 
NOVICE

12. 09. 14

Od prihodnje srede naprej bo zaprta cesta Preserje – Rakitna

Zaradi zahtevnosti del pri gradnji kanalizacije bo cesta od prihodnje srede dalje popolnoma zaprta.
Obvoz bo urejen iz Preserja do Kamnika pod Krimom in nato po stari cesti v Rakitno. Po obvozu bosta vozila tudi avtobus in šolski avtobus. Cesta bo predvidoma zaprta 3 tedne, zato na občini Brezovica prosijo za razumevanje. Sicer pa je na občinski spletni strani objavljen tudi nadaljnji terminski plan gradnje kanalizacije v KS Vnanje in Notranje Gorice. Skozi obe naselji je še vedno na več odsekih polovično zaprta Podpeška cesta, popolnoma zaprta pa je tudi cesta Podpeč – Črna vas.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje tok da veste relacija Preserje-Rakitna je popolna zapora ceste tko da nemorte pridt gor razn po hosti :ninja:

Včeraj sem opazil , da je res zaprto  :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!