Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

v soboto popoldan je ena fotkala na ovinku pri tistem vikendu ... a je bla polcajka, bi se ji pustu ustavt ... sam po mojem ni bla :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, pikolo pravi:

v soboto popoldan je ena fotkala na ovinku pri tistem vikendu ... a je bla polcajka, bi se ji pustu ustavt ... sam po mojem ni bla :)

 

...to so plačanke.

...huj kt polcajke...

:P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, pikolo said:

v soboto popoldan je ena fotkala na ovinku pri tistem vikendu ... a je bla polcajka, bi se ji pustu ustavt ... sam po mojem ni bla :)

 

Morda spet kak beden članek o morilskih motoristih na 24kur... me nebi presenetlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoće je pa leptiriće slikala po travniku ... vi diujaki iz Rakitne ste jih pa plašili :mad:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, maus said:

mogoće je pa leptiriće slikala po travniku ... vi diujaki iz Rakitne ste jih pa plašili :mad:

 

ma ne, je bla motoristicno oblecena, pa na cesto je fotkala ... v bistvu je kr mal samevala

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pikolo pravi:

ma ne, je bla motoristicno oblecena, pa na cesto je fotkala ... v bistvu je kr mal samevala

šla u maline :O

klopa bo fasala :jezik:

prou ji je .. verjetn jo je dec z motorja zaluću, ona pa ga je verjetn fotkala u akciji ... :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

...išče motorista?!?  :huh:

 

u malinah :?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, pikolo pravi:

ma ne, je bla motoristicno oblecena, pa na cesto je fotkala ... v bistvu je kr mal samevala

Maline je nabirala pa lepe fotke delala !

Brigite se zase, pa na cesto glejte, ne u maline :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo,

danes so na cesti proti Rakitni delavci, zato previdno, je ponekod zaprt en pas. Je bilo pri nas zadnje čase veliko govora o "norih" motoristih in ukrepih zoper njih, očitno se je sedaj začelo. Kmalu lahko pričakujete raznorazne zvočne zavore in čudne znake narisane po tleh (če sem prav danes videl tudi sredi ovinkov!), seveda vse s super oprijemom.

LP,

Blaž

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, _Blaž_ pravi:

Živjo,

danes so na cesti proti Rakitni delavci....Kmalu lahko pričakujete raznorazne zvočne zavore in čudne znake....

Kakšne "zvočne zavore" pa si imel v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prečne črte čez vozišče pred ovinki... Če so malo debelejše tako da te malo stresejo se jim reče zvočna zavora.

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, _Blaž_ pravi:

Prečne črte čez vozišče pred ovinki... Če so malo debelejše tako da te malo stresejo se jim reče zvočna zavora.

Bo pred ovinkom še lažje počez šlo :devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno niso zvočne zavore, gre za optične zavore :) ki naj bi preprečevali vožnjo tik ob črti v levih ovinkih, tako da nisi nagnjen na svojo stran.  Na temenu ovinka so široke kakšen meter. Danes sem z avtom peljal po njih, nič ne trese, kako je z oprijemom bomo pa še videli...

LP,

Blaž

IMG_20160722_072800.jpg

IMG_20160722_072805.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno se bodo nekateri naučili pravilno ovinke vozt :P

ampak tega pa še nisem nikjer vidu :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je dnar :O Se tiste odseke ceste, ki so kul, zjebat. 

Ljudje ki si to zmisljujejo, so res vizionarji. Opticne zavore, table poskodovano vozisce in posledicno nizje omejitve, ..... Kje taki spijo, da jih ne ukradejo :fyou::twak: Da bi pa ceste zrihtal pa ne. 

Popravljeno . Popravil compaq
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer sem šel gor pa dol, kva so pa zoperne tele črte :dry: in očitno bojo do vrha vse pofarbal.

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi moral nekdo uprašat, ali so sploh dovoljene take oznake na vozišču ... ali ni to mogoče nezakonito :?

;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, mladench pravi:

včer sem šel gor pa dol, kva so pa zoperne tele črte :dry: in očitno bojo do vrha vse pofarbal.

preberi Mausov post .....mene tudi nič ne motijo te črte :)

pred 4 minutami, Jure pravi:

No ja, jaz ne vidim ravno razloga za neko preveliko jamranje kako so karkoli zjebali. Sem šel včeraj prav pogledat kako zgleda tole.. Tam kjer so te "ovire" itak načeloma nimaš kej vozit, ker bi bil z glavo ob max nagibu itak že na črti ali čez.. Če pelješ linijo po sredini pasu tako da ne visiš čez črto te to itak ne moti. Pa tudi če zapelješ čez ob človeškem tempu te črte prav nič ne motijo, probal včeraj. Zna pa to zelo drset ko bo mokro + zna koga, ki je sedaj vozil po sredini ceste oz ob črtah, zafrknit v tem smislu, da bo zmanjkalo ovinka, če bo ob nespremenjenem tempu poskušal odpeljat novo linijo mimo teh črt.. Zato bo treba po pameti (in posledično po gumah..) :)

Vse povedano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Kmet2 said:

preberi Mausov post .....mene tudi nič ne motijo te črte :)

 

ti si itq poseben. Ne vozim po črti niti se ne nagibam preko nje. Zoprno pa mi je v levem ovinku, ker mi dajejo občutek ožjega vozišča.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, mladench pravi:

ti si itq poseben. Ne vozim po črti niti se ne nagibam preko nje. Zoprno pa mi je v levem ovinku, ker mi dajejo občutek ožjega vozišča.

Ne se jezit k maš tok lep motor :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!