Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ne glede na to kaj si ti men povedu, da si meu sesut, pa da ma še druge motorje na servisu, bi reku, da je normalno hehehehe... :whistle::whistle:

mah to bi si jes sam zamenu u roku dveh ur če bi se šu počas špilat... k ni tak deu:P paa nobenga nepoznam da bi na kerokol vozilo čaku tok douk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to bi si jes sam zamenu u roku dveh ur če bi se šu počas špilat... k ni tak deu:P paa nobenga nepoznam da bi na kerokol vozilo čaku tok douk

hahahahah nimas wez na triglavu :whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am jst sm biu več al mn doskat gor z TZR-ko, jah za gor se ti bo ful vlekl, ker ti nau šla čez 60...Za dol je pa ful zanimiu, sej pol k naštuderaš ti s tem mopedom, za dol postane kr užitk...sam k ravnina ubija...hehehehe :whistle::whistle: Pa sej se tud skutersti vozjo gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam enkat se mi je...K sm biušga sošolca pelu, sam je meu tip 80 kg, drgač pa nikol... :naughty:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pridn...hehehehehehe pa direktorjem zadovoljive usluge delu...To vela da morš kako hudo sestro gor prepelat... :wub::OK:

hahahahhahaha legenda :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogoj je huda sestra al pa da ga krstimo na RRT način :P

Aja dobro jutro :)

dobro jutro :) gremo dons na morje al pa jutr :) al pa usaj na rakitno na kkšn rum s čajem ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ne pol bom pa raj ksno babo gor prpelu:D

Suprca...eheheheh :worship::worship: Ma ne bo zakhula..Se bo pa ustavu za 10 min...Men je takt pr skakalnc se pržgala lučka za temperaturo...Važn, da smo mi dobil tist kar hočemo... :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!