Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

a dj mudel pejt uno posexat namest mene sam da te nebo zebl :glare:

pazi da ti nau kačon zmrznu...hehehehehe :naughty: :naughty:

Pupi...Pejt raj na ride prašat kako se kolenčka, ker mi ne znamo ;) Mi znamo samo z komolci. :D Jst se ne bom, nekateri smo zaklučl sezono za letos... :glare:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dj mudel pejt uno posexat namest mene sam da te nebo zebl :glare:

hahahaha ei če je volna sam povej kje žvi pa grem tja, pol pa še u lj k se bom pogreu xD xD xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi da ti nau kačon zmrznu...hehehehehe :naughty: :naughty:

Pupi...Pejt raj na ride prašat kako se kolenčka, ker mi ne znamo ;) Mi znamo samo z komolci. :D Jst se ne bom, nekateri smo zaklučl sezono za letos... :glare:

ei fantje mau mn se razbijite pa mal več se vozte :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nau tvoja zobna krtačka u prazno vozila jutr...hehehehehe :wub: :naughty: :naughty:

hahahaha pomoje da ne zto k pol bo rešilc vozu po tebe xD xD :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto gp sej ne mislm da se bote jutr kolenckal .....dost ste neumni ce se bote k je mrzla cesta.....guma ne drzi vec dobr

125 ke držijo še na pouno k ne grejo nikamr :D usaj u mojem primeru je tko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ke držijo še na pouno k ne grejo nikamr :D usaj u mojem primeru je tko :D

ja odvisn kje ce je grob asvalt to se na gladkem pa ne( saj jest tko mism da nou spet kdo reku da sm pamtn kle en froc:P)

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahah...Smo tud zaklučl sezono vsaj eni...Eni pa še vedno preveč govorijo...Banda... :evilgrin: :evilgrin: Na gladkem nč ne drži...Smo probaval po portorožu hehehe...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odvisn kje ce je grob asvalt to se na gladkem pa ne( saj jest tko mism da nou spet kdo reku da sm pamtn kle en froc:P)

jah rakitna še zmer super drži :D smo zanč testiral :D gume sm kr dobr segrel glede na to kakšna je zunanja temperatura, pa temperatura asfalta...

@dodi jebat ga eni mamo velik za naučit xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malinovc miha...Če si tok željn tekmovanja pejt na pisto pa se tm smej kolkr te je volja... :headbang: Jst ne bom nč derkov po rakitn...Gledu u hrbt hahahaah pizda, ko da si valentino rossi...ka se ti gre za veliko nagrado rakitne da boš hud pred bejbam a?....jao malinovci... :evilgrin: :nono:

Končno neki pametenga od tebe slišat.

Pa ne mi govort da nisi gonu po Rakitni.

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah rakitna še zmer super drži biggrin.gif smo zanč testiral biggrin.gif gume sm kr dobr segrel glede na to kakšna je zunanja temperatura, pa temperatura asfalta...

@dodi jebat ga eni mamo velik za naučit xD tongue.gif

Hehehe ja na rakitni že drži, sam tm tik pod rakitno je pa že druga zgodba...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno neki pametenga od tebe slišat.

Pa ne mi govort da nisi gonu po Rakitni.

Miha miha...kaj si žiučn...Jst nikol nism, zakaj? :whistle::whistle: Kaj si tok resno use uzev heheheeh...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se nc ne bojis da te bojo ustavl. Bos tako kazn dubu da ti nou nc jasn :headbang: :headbang: :headbang:

SVETTOOOOVNAAA IZJAVA :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, že tko sm ceu polomlen pršu s treninga, pa trebušne bolijo k me je trener nabiju, pol pa še take svetovne izjave preberam HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAA :D :D :P :P

Drgač si pa kr prov uganu da mi ne bo nč jasn ja :P:D :D Sam na trening grem pa se je nabral za 5 strani :OK: tko naprej :OK::P

Sam rdeča puščica mim ush puščic leti :P Sam tok na fertik prleti da se je sploh vidi ne :OK: Pa s te rdeče puščice se drugih barv puščic sploh vidi ne, k tok gre :lol1::kva2:

Tkole pa pol se lahko parkeraš če nimaš izpita,....pa kšn prekršk al pa 2 nardiš :whistle: O:-)

post-23774-125676267422_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVETTOOOOVNAAA IZJAVA :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, že tko sm ceu polomlen pršu s treninga, pa trebušne bolijo k me je trener nabiju, pol pa še take svetovne izjave preberam HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAA :D :D :P :P

Drgač si pa kr prov uganu da mi ne bo nč jasn ja :P:D :D Sam na trening grem pa se je nabral za 5 strani :OK: tko naprej :OK::P

Sam rdeča puščica mim ush puščic leti :P Sam tok na fertik prleti da se je sploh vidi ne :OK: Pa s te rdeče puščice se drugih barv puščic sploh vidi ne, k tok gre :lol1::kva2:

Tkole pa pol se lahko parkeraš če nimaš izpita,....pa kšn prekršk al pa 2 nardiš :whistle: O:-)

a ti bojo zdej motor uzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKKaaaaaaaaaaawwwwwwccccc legendo...hahahahahahahhahahah Dobr da sm meu digiča s sabo...Uno fotko dej gor, kako je bajk lepo okrašen z "cvetjem"... :worship:

Ps: Za soboto RRT tist k ma cajt nej zine, kawc maš??

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKKaaaaaaaaaaawwwwwwccccc legendo...hahahahahahahhahahah Dobr da sm meu digiča s sabo...Uno fotko dej gor, kako je bajk lepo okrašen z "cvetjem"... :worship:

Ps: Za soboto RRT tist k ma cajt nej zine, kawc maš??

nimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha miha...kaj si žiučn...Jst nikol nism, zakaj? :whistle::whistle: Kaj si tok resno use uzev heheheeh...

Ne ah kje...itak noben ni gonu po Rakitni ane. Normalno da sm resno uzeu če podjebavaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ah kje...itak noben ni gonu po Rakitni ane. Normalno da sm resno uzeu če podjebavaš.

a ti ni sedl k smo se gonil??? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gospod Miha, pol se ti pa javno opravičujem če sm te zde v teh objavah užalu...Upam da mi oprostiš, pa da bova lahka bla v takem sožitju k pravljica Pike nogavičke... :worship::blush:

@Straža....hahahhahah komu pa ni hahahahahaha

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gospod Miha, pol se ti pa javno opravičujem če sm te zde v teh objavah užalu...Upam da mi oprostiš, pa da bova lahka bla v takem sožitju k pravljica Pike nogavičke... :worship::blush:

@Straža....hahahhahah komu pa ni hahahahahaha

nwm :unsure: hahahahaha men je sedl usak dan :kva1::kva1::kva1::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!