Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Davor jz za jutr študeram dab šou u kavbojkah :unsure: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaaaaaa...pa sej tist ni blo res mišlen...Tist je bla od čokolade...

Ja sam jutr bo treba še bl intenzivno a veš, sam pol morva pazt da nau res kdo u pasterja nabou...naju bojo lahka kr na roštilj vrgl... :D:D:whistle:

Ajaaa čokolada :P

No bova še bl intenzivno šavre preganjala :D haha

Evo še slikce.....sam dobr zgledaš na mojmu kolesu :) Skupi na motorju sva pa še bl cool :naughty:

post-17185-1249154018_thumb.jpg

post-17185-1249154046_thumb.jpg

post-17185-1249154069_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tud kawc zdele klicu, pa me je mal premamu za kavbojke...Kombl na tisti vročini bo hudo... :unsure:

hahahah dej še uno fotko k kolenčkam na biciklu, na mopedu sva pa itq konc...bom jst dodou motion blur da bo zgledal kao greva 200+ km/h

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok se prau gremo jutr v kavbojkah....Da bomo spodobno oblečeni hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da ti nou pol žou, da nis kombla ubleku...hehehe :evilgrin: :evilgrin:

ewo miha lej...

Sam je šlo do blokade :OK::OK:

Ne priporočam vam da pridete v kavbojkah....sj vidte kaj se pol nardi...ane straza :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej mi trije s stražatom se laghka tolažmo, da ne smemo drajsat ker mamo gume že pr koncu, tko da itq oblec kavbojke... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res....vidš me je mogu en spomnt....hahaha

Kavbojke it is....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa čokolada :P

No bova še bl intenzivno šavre preganjala :D haha

Evo še slikce.....sam dobr zgledaš na mojmu kolesu :) Skupi na motorju sva pa še bl cool :naughty:

hahah a je probu it kolenčkat?? haha to bi blo zanimiu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah a je probu it kolenčkat?? haha to bi blo zanimiu :kva2:

Neki se je matru ja :D Drgač ma Uroš še bolš slike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tud kawc zdele klicu, pa me je mal premamu za kavbojke...Kombl na tisti vročini bo hudo... :unsure:

hahahah dej še uno fotko k kolenčkam na biciklu, na mopedu sva pa itq konc...bom jst dodou motion blur da bo zgledal kao greva 200+ km/h

Sej vročina ni problem sploh :trance_33_sleep: Sam problem je moj smrdeč kombinezon. Tko da jest zdj razmišlam o kavbojkah al pa 3/4 hlačah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bom kr kavbojke...Ker v enodelcu, se en bom tm šetu pa u škornih...Pač bom že potrpeu tist 1 dan brez drajsarjenja... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bom kr kavbojke...Ker v enodelcu, se en bom tm šetu pa u škornih...Pač bom že potrpeu tist 1 dan brez drajsarjenja... :krneki:

Pol se pa ne boš mogu ob tank drgnt :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga Miha čist se opogumu pa me kle zajebava...A veš un pregovor...What happens in vegas stays in vegas. No namest vegas dej Rakitna... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga Miha čist se opogumu pa me kle zajebava...A veš un pregovor...What happens in vegas stays in vegas. No namest vegas dej Rakitna... :whistle::whistle::whistle:

Ha! To je tema Rakitna :) What happens in Rakitna stays in Rakitna.... :whistle:

Se vidmo popoldan....greva preganjat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq...A se bo šu še kdo gor kej kopat al bomo sam spodi?? :?

Ubistvu bi lahko pod obvezno opremo dal kopalke namest kolenčnikov?če se kdo strinja? :evilgrin: :whistle:

Pa da nau kdo roštilja dons odnesu kam s sabo v maline :devil:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čš nost roštilj u maline, raj maline na roštilj :D

jz ne vem če se bom šou kej kopat....lahk pa da bom meu opremo sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečkoti........kok ste simpatični.....

Ma čedalje bolj me spominjate na une otroke z rid.

OK....sej je fino, da se zabavate......ampak.........zgleda pa naravnost smešno.......kup motorjev, pa trije komadi s fotkiči.......ma iste ride.

AJME!

Drugič pridte raj do jezera, pa bomo kako rekl.........olubm, vam ne bom pamet solil..........pa kako pivico spijemo......iotd..........ampak, tole zbiranje........ma, ko na ridah. :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečkoti........kok ste simpatični.....

Ma čedalje bolj me spominjate na une otroke z rid.

OK....sej je fino, da se zabavate......ampak.........zgleda pa naravnost smešno.......kup motorjev, pa trije komadi s fotkiči.......ma iste ride.

AJME!

Drugič pridte raj do jezera, pa bomo kako rekl.........olubm, vam ne bom pamet solil..........pa kako pivico spijemo......iotd..........ampak, tole zbiranje........ma, ko na ridah. :evilgrin: :winkiss:

Aaaaa to si bil ti ko si potrobu :kva2:

Zakaj se nisi ustavu tam? :D Mel smo PIKNIK :P

P.S. Bil je samo eden s fotičem....vsi ostali smo mel kozarce v rokah :D

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se ustavu, ker sem letel na kosilo na Brezovco........mater kok dobr sem jedu, pa sloh prej nisem vedu, da taka uštarija obstaja.

Ja....sem potrobu, pa še pomahal sem vam........itaQ, starci mal bl počas pelemo, pa mamo cajt za kup stvari :alien1:

Važn, da ste se mel fino.

Uživajte še naprej........BTW.....voda je pa.....notri stric.....venkaj teta.....varjanta. Ga še zdele iščem, pa tok me scat tiši......mah.....bo že nekak :whistle:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se ustavu, ker sem letel na kosilo na Brezovco........mater kok dobr sem jedu, pa sloh prej nisem vedu, da taka uštarija obstaja.

Ja....sem potrobu, pa še pomahal sem vam........itaQ, starci mal bl počas pelemo, pa mamo cajt za kup stvari :alien1:

Važn, da ste se mel fino.

Uživajte še naprej........BTW.....voda je pa.....notri stric.....venkaj teta.....varjanta. Ga še zdele iščem, pa tok me scat tiši......mah.....bo že nekak :whistle:

Drugič če nas vidš se kr ustav ;)

Voda je topla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!