Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hahah poživilo.. kaj ti pa vožnja do rakitne gor predstaulja???

ni fora u vožnji... fora je u tem da je rakiška voda tolk mrzla da mrtve h seb sprau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni fora u vožnji... fora je u tem da je rakiška voda tolk mrzla da mrtve h seb sprau :D

hh lepo povedan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha fruc je konč dubu taprav nick

@maus....ja pa jade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes za vikend šele.. prej namorm.. :S kok me tastar fotr ganja.. minute nism frej.. no izjema motosvet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus....ja pa jade....

nč japajade :P ... gor bil sem... med 14,30 in 15,30 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdu bo jutri linijo kazal :unsure: ;):P ?

Če ne gremo na raceland, ti lhka jest ovink al pa dva linijo kažem, odvisn kok časa boš zdržu za mano :naughty: :P:P Hecam se mal :D Kdaj pa bi šov ju3 gor?k bom vedu glede racelanda pa povem,..kako pa kaj,.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brembo če ti je kawc nau pokazu, ti jo lahko pa jz, sam sm še bl pr tapočasnih.....

@maus, ja sej da si biu gor nism dvomu, sem pa podvomu v to da si kelnarco spelu :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gremo na raceland, ti lhka jest ovink al pa dva linijo kažem, odvisn kok časa boš zdržu za mano :naughty: :P:P Hecam se mal :D Kdaj pa bi šov ju3 gor?k bom vedu glede racelanda pa povem,..kako pa kaj,.. :)

Jst sm jutr stoposto gor po šihtu, treba sprobat nove škornje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr nimam treninga...tko da se tud jst gor vrejtn narišem...Sam jst tud en bom nč linije kazu...moje gume so preveč slick...hahah :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: A boste pr jezer al' pr klopc'...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr nimam treninga...tko da se tud jst gor vrejtn narišem...Sam jst tud en bom nč linije kazu...moje gume so preveč slick...hahah :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: A boste pr jezer al' pr klopc'...

jest glasujem za klopco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr nimam treninga...tko da se tud jst gor vrejtn narišem...Sam jst tud en bom nč linije kazu...moje gume so preveč slick...hahah :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: A boste pr jezer al' pr klopc'...

A ne gremo odbojke? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne gremo odbojke? :whistle:

Če gremo oblubm, da ne bom nate serveru...Častna skavtska...Ne vem, men se ga mal pajsa....Kawc se ga teb tud, straža ti, fruco??

PS: Una zadna pika majkemi ni letela nate, hotu sm jo na uroša. Sam sm kiksnu... :headbang: :headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furc pred pol ure v borovnici??? Kaj preganjaš kšne punce :naughty:

ma kje z gregatom sva šla čez en gozd u brezuc pr borovnic, pršla pa sva tam k se gre proti cerknc... kua to dela po gozdu :D hehe

aja pa mimgrede..itak te še pokličem če slučajno tle nauš vidu, pridem pol u godca...glej da te srečam k si biu zanč tko glasn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo oblubm, da ne bom nate serveru...Častna skavtska...Ne vem, men se ga mal pajsa....Kawc se ga teb tud, straža ti, fruco??

PS: Una zadna pika majkemi ni letela nate, hotu sm jo na uroša. Sam sm kiksnu... :headbang: :headbang: :evilgrin:

jah jest bi šu kkšno odbojko... sam da ne bi spet kej pizdu k sej si vidu kko mi gre ta odbojka... :S lohka bi se pa zmenil pa šli na paintball :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kje z gregatom sva šla čez en gozd u brezuc pr borovnic, pršla pa sva tam k se gre proti cerknc... kua to dela po gozdu :D hehe

aja pa mimgrede..itak te še pokličem če slučajno tle nauš vidu, pridem pol u godca...glej da te srečam k si biu zanč tko glasn :D

Se boš mogu pa kr ti do mene prpelat dokler nimam motorja :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest bi šu kkšno odbojko... sam da ne bi spet kej pizdu k sej si vidu kko mi gre ta odbojka... :S lohka bi se pa zmenil pa šli na paintball :D

prva pametna od tebe :OK::worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest bi šu kkšno odbojko... sam da ne bi spet kej pizdu k sej si vidu kko mi gre ta odbojka... :S lohka bi se pa zmenil pa šli na paintball :D

Ma če se zajebavam, ti me pa tko resno jemleš...Ja paintball bi se pa lhka zmenl pred piknikom?? al pa sobota da bomo pol lačni...hehe :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo oblubm, da ne bom nate serveru...Častna skavtska...Ne vem, men se ga mal pajsa....Kawc se ga teb tud, straža ti, fruco??

PS: Una zadna pika majkemi ni letela nate, hotu sm jo na uroša. Sam sm kiksnu... :headbang::headbang: :evilgrin:

Ju3 pa bol da ste usi sam na klopcah, k ga bom čez use 3 pasove prpajsu gor :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom ob ene 16.30h mogoče prletu ene tri odpajsat, pol pa dam nečakinjo merkat.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!