Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

hehehe...Slik je miljavžnt...Sam ne obvljavljamo tuki zarad določenih osebkov, k majo pol dost prpomnt na vožno itd... :headbang::headbang:

aha ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tocn tko...Drgač pa tud skupino RRT mislm da, pa boš tm vse fante najdu... ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tocn tko...Drgač pa tud skupino RRT mislm da, pa boš tm vse fante najdu... ;)

Al pa pod "fotoreportaža kolenčkanja" maš par slikc od mene pa MoTo G_P-ja, drgač pa na FB-ju vse lahko vidš :)

Sam tale alternativni krst ( s celo opremo v vodo) je POZIMI da ne bo kdo mislu, da se bo lepo osvežil,..... :evilgrin: :whistle:

P.S. pa še straža sm vidu da je dau gor zdle neki :photo: ,... :whistle:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahah.....ja drgač mamo, polet bl krute krste...Žded na soncu 2 ure z čist vso opremo, s čelado vred...Ej fantje, komi čakam Da Fan club pride na 600-take, k jih bomo krščval... :worship::worship::worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahah.....ja drgač mamo, polet bl krute krste...Žded na soncu 2 ure z čist vso opremo, s čelado vred...Ej fantje, komi čakam Da Fan club pride na 600-take, k jih bomo krščval... :worship::worship::worship:

hahhaha sei ce bo bejbo prpelu gor pa da mu zakuha bo bruka :evilgrin: :evilgrin: bomo pol mi jebaci uletel :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Al pa pod "fotoreportaža kolenčkanja" maš par slikc od mene pa MoTo G_P-ja, drgač pa na FB-ju vse lahko vidš :)

Sam tale alternativni krst ( s celo opremo v vodo) je POZIMI da ne bo kdo mislu, da se bo lepo osvežil,..... :evilgrin: :whistle:

P.S. pa še straža sm vidu da je dau gor zdle neki :photo: ,... :whistle:

sm neki dau da sm mau spomnu na RRT k so ze pocas pozabil na ns :BUA::BUA::BUA::BUA::BUA::BUA::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahah.....ja drgač mamo, polet bl krute krste...Žded na soncu 2 ure z čist vso opremo, s čelado vred...Ej fantje, komi čakam Da Fan club pride na 600-take, k jih bomo krščval... :worship::worship::worship:

Ja ja, sam da bojo do krsta pršl bojo mogl, še fajn velke žule od gasa met k bojo hodil trenerat na rakitno :naughty: :evilgrin: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahhaha sei ce bo bejbo prpelu gor pa da mu zakuha bo bruka :evilgrin: :evilgrin: bomo pol mi jebaci uletel :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

sm neki dau da sm mau spomnu na RRT k so ze pocas pozabil na ns :BUA::BUA::BUA::BUA::BUA::BUA::P

A dam jest uno gor? ti na eni strani ceste? jest na drugi ? :whistle::P

Če veš kero mislm ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sam da bojo do krsta pršl bojo mogl, še fajn velke žule od gasa met k bojo hodil trenerat na rakitno :naughty: :evilgrin: :fredy:

pa usak kamnčk bodo mogl poznat pa VEJCO na OVINKU k sm jo jst edini widu :P:P:P:P

A dam jest uno gor? ti na eni strani ceste? jest na drugi ? :whistle::P

Če veš kero mislm ? B)

itak da wem :wub:

sam to dj kr sm ne ke u kolenčkanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej straža ma itq zaupanje v RRt, sej če se mogoče spomnš na keri izletni coni je mene sliku na Ridah...hehehehe :worship::worship::worship::wub:

Dobr da njega kdo ni sliku na tistm mestu k je on tebe,..... :evilgrin: :whistle::slap: To res ne bi blo dobr,... :krneki:

Popravljeno . Popravil Kawc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da njega kdo ni sliku na tistm mestu k je on tebe,..... :evilgrin: :whistle::slap: To res ne bi blo dobr,... :krneki:

hahaha ne ne jst mam zaupanje v zavarovalnco pa odvetnika :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: hahahahhahaha

jah pač ste mi benz bratje :wub::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah odvetnik bi ti bl slaba pomagu...Da stojiš tm n cestišču...heheheeh

Kewl stari :wub::kva2:

hahahhaa tok mi bo pomagu da boste wi pol na cestiscu stal :whistle::whistle::whistle::whistle:

hecam :winkiss::winkiss::winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaa tok mi bo pomagu da boste wi pol na cestiscu stal :whistle::whistle::whistle::whistle:

hecam :winkiss::winkiss::winkiss::winkiss::winkiss:

Ej da naujo kako odvetniki via Ne Pijava...Ampak Pod Gorica hodil....muahahaha I am just mean... :naughty: :naughty:

Miha...Vozm se še zmer lahko, sam če me kaps ustavi me bo prašu, kej mam luč pa masko...Če greva pa eno odpelat sm pa še zmer hitrejši...hehehe

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej da naujo kako odvetniki via Ne Pijava...Ampak Pod Gorica hodil....muahahaha I am just mean... :naughty: :naughty:

Miha...Vozm se še zmer lahko, sam če me kaps ustavi me bo prašu, kej mam luč pa masko...Če greva pa eno odpelat sm pa še zmer hitrejši...hehehe

:glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: kok si samoušečn :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :glare: :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha...Vozm se še zmer lahko, sam če me kaps ustavi me bo prašu, kej mam luč pa masko...Če greva pa eno odpelat sm pa še zmer hitrejši...hehehe

Ne upaš :naughty:

Hmal boš začel zadi ostajat ;) Sam da pride 660-ka h bajti ;)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I know...Zrcalce zrcale, na steni povej...kdo ma najboljši motor u Rakitni tej...Pa je reku da Dodi #89... :worship::worship::wub: Sej da si pa ti drugi je pa takoj povedu... :wub::wub: heheheeh

Miha...Septembra gre blokada vn...Kva boš ti s sintisajzrom...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa blokada gre vn :naughty: Sam usen ne bit tolk prepičan sam vase ;) Sintisajzer že mam..ne rabm še enga :rolleyes:

Sicer je pa ta debata kdo bo hitrejši zeloo nedogovorna in otročja :whistle:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa blokada gre vn :naughty: Sam usen ne bit tolk prepičan sam vase ;) Sintisajzer že mam..ne rabm še enga :rolleyes:

hahahaha...isto vela zate ;) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti začel nabijat da bom zadi ostal :winkiss: No nema veze..se ne bomo dajal kdo je hitrejši ane? Mnde pa mamo vsaj mal pameti v glav :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!