Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Ti začel nabijat da bom zadi ostal :winkiss: No nema veze..se ne bomo dajal kdo je hitrejši ane? Mnde pa mamo vsaj mal pameti v glav :hmm:

Govor zase...fiiiijuuuuviuuuuu...hahahahaha Nism nč reku, da boste...ampak sam tebe...Pa še to je biu joke če nis dojev ;):headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mate usi ze izpit za motor?

Jest za 600 ne k sm premlad :whistle:

Še za 125 mi bojo pomoje uzel :evilgrin: :headbang:

post-23774-125673349553.jpg

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah...Sm kr vedu da boš postu...Ne za 600 nisi premlad, sam prepozn si naredu... :D David to je že zastarelo...Quit bragging... :worship::worship:

Sm vedu da veš da bom pisu :P:wub: Ne tut če bi naredu prej, ne bo mogu še met za 600 :) za 25 kw ja, za več pa ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti začel nabijat da bom zadi ostal :winkiss: No nema veze..se ne bomo dajal kdo je hitrejši ane? Mnde pa mamo vsaj mal pameti v glav :hmm:

hehe tuki pa se mi zdi da bom kr izpadu iz igre xD šu se bom eno igrco tko k zdej: kukr gre :D sam 125 ni nobenga adrenalina, pr 650 pa bomo vidl kolk cajta bom rabu da bo spet dougcajt :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tuki pa se mi zdi da bom kr izpadu iz igre xD šu se bom eno igrco tko k zdej: kukr gre :D sam 125 ni nobenga adrenalina, pr 650 pa bomo vidl kolk cajta bom rabu da bo spet dougcajt :P:D

wrjem da ga nebos :) ce men ni dougcas blo tut teb nebo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest za 600 ne k sm premlad :whistle:

Še za 125 mi bojo pomoje uzel :evilgrin: :headbang:

a se nc ne bojis da te bojo ustavl. Bos tako kazn dubu da ti nou nc jasn :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se nc ne bojis da te bojo ustavl. Bos tako kazn dubu da ti nou nc jasn :headbang: :headbang: :headbang:

hahahahaha k bo to še kdo prebrau razn mene ti bo že povedu xD xD xD jest preveč umiram od smeha tle pr tipkovnci xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se da tud z supermotom uživat, mislm, da je frenkenstein doakzu... :evilgrin:

ja veš da se da ne :D sam športak je pa tud neki edinstvenga :worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahaahahahah ej jst pisat ne morm, k je tako vn vrgu...Pupi dej še enakt poglej kaj je david postu na sliki...hahahahahhahahahah :worship::worship: Svaka čast..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahaahahahah ej jst pisat ne morm, k je tako vn vrgu...Pupi dej še enakt poglej kaj je david postu na sliki...hahahahahhahahahah :worship::worship: Svaka čast..

aja lol sploh nism vidu :P omg hahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tuki pa se mi zdi da bom kr izpadu iz igre xD šu se bom eno igrco tko k zdej: kukr gre :D sam 125 ni nobenga adrenalina, pr 650 pa bomo vidl kolk cajta bom rabu da bo spet dougcajt :P:D

660 :naughty: Je že skor moja.....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AM...jst bom okol 19:15 u Btc pa bom tm nekje 19:45 frej, tko da če si za kako hitro pijačko... :naughty:

jah ne vem lohka bi šli na kkšno pijačko ne... je še kdo za akcijo al sm poslednji vitez ? :P

aja pa kutli...1980 glasbenih vilc = k**** :D raj pejt na taprau motor -> honda :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha Kutli ubov te je...Sintisajzr... :D :D :worship: Ja če boš do takt u lj fruc poklič...Sam morš prej povedat, ker drgač grem jst dam :D

hehe brez skrbi da ti sporočim če pridem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmk. Se bom pol js njemu smeju k me bo lahko v hrbet gledu :grim

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmk. Se bom pol js njemu smeju k me bo lahko v hrbet gledu :grim

haha lohka da te tud kkšna stvar preseneti veš :D :grim bomo tud "mal" predelal mašino če bo treba :rolleyes: :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!