Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

eo dons sm pa useku eno turco z nowo mašinco(poleg cestke) hudo blo :P:P

nono se bom kei oglasu ;) ;) aia pa drgač nepoznate msn-ja? mislm k se tuki tok razpišete :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, prot kočevju sm učerej pičila (sam mene najbrž nisi slišu), motoristov več k sred avgusta..

Dons pa s frucom pa gregatom u lohatcu na driftu, pa celo križman je koončno uspel porihtat motor pa smo bli popoldne še mau na ridah, uglavnm vikend uspešentrance_40_thumbup.gif

iaaa clo jes sm spet mal pretegnu use komponente motorja z mejhn dalšo turo.... sei tist dan sm pol tm okol 150km naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nono se bom kei oglasu ;) ;) aia pa drgač nepoznate msn-ja? mislm k se tuki tok razpišete :D

no no ti se kr oglas :):) poznamo sei se pogovarjam s tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piiišuka djmo kei pisat :)

kako ste kei??

mene ful neki glava boli pa krč me je prei prjew :( pa scat me tko da morm na skret drugac bi se kei napisu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheh...ma jst mam že od sobote 37 vročine...mislm tko no mal slabš se počutm pa mal cvikam glede petka...da se neb razvil v kako nepričakovano gripo :D razna proslavalnja napou nag vn iz avta ob 12:00 k slovenija gre na SP je treba ukin :D :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheh...ma jst mam že od sobote 37 vročine...mislm tko no mal slabš se počutm pa mal cvikam glede petka...da se neb razvil v kako nepričakovano gripo :D razna proslavalnja napou nag vn iz avta ob 12:00 k slovenija gre na SP je treba ukin :D :fredy:

aha... usi neki bovni jest pa kr ne :S men se ne da u šolo, tko da prosm virusi pridte xD xD :P zajebavam... itq morm popravt ocene xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heehh...jst jutr pičim u lj...upam da se naum prehladu orng...heheh :naughty: :naughty:

nesmeš se :) k če te nbo u petk na brzdj tut mene nbo :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk tut peš če nam sede :)

no straži bova pol skp pešačla ? :D

aja pa glih tam pr preserskem gasilcu sm šu zdele mau po pesku pa grmovju :D cesta je zdele super.. gre še kdo probat ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se rajš, od zdej držim ceste ker vidm da offroad ni glih zakon, sploh pa bankina hehehe :naughty: :naughty:

hehe jest sm biu na konc ovinka sam hvaležn da sm "sam" na dveh kolesih :) k če bi bla na tleh še kkšna balanca ne bi blo tolk fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jest sm biu na konc ovinka sam hvaležn da sm "sam" na dveh kolesih :) k če bi bla na tleh še kkšna balanca ne bi blo tolk fajn :)

zdj se pa odloč ti....1x ga bi rd stovku 1x pa ne :xx: :xx: a to odvisn od dnewa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheeheh...zgleda da odvisn s kero nogo ustane :P :naughty: jst rajš nebi ker pol je sam križ... :whistle:

njega največkrat sredna noga fukne iz postle :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pod kontrolo :?

mau že vsi nestrpno čakamo dons...Da se gre RRT znoret, k smo se mal zadržval...hehehe :whistle::whistle: Pol p čudne izjave letijo... :unsure:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!