Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

double hardcore :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kje se mi pol dobimo, z GP-joucm sva zmenena kle u zvezdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

double hardcore :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

u bistvu tko bi ga rd razbou sam k pa se kei zgodi že podzavestno rešm motor.... wtf ? :D sm tko naštiman u glau :D

že veš kko greš ti u lj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ho ho...Kuga je zdej kaj...Jsz sm kr lekadole direkt u žilo model, kar je preveč je pa preveč... :evilgrin: :evilgrin:

softič en :D jest sm se zbudu kt rožca okol 9h :D prou zakon je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam greste pa kei dons fantje ?? :) jest sm si premislu pa verjetn grem že zdele kr na en pir... :) pol pa zvečer se spet mau zdivjt :D

fruc to ze wemo da nemors brez pajce dj kei nowga powej :P:P aja no pa tut brez RRT-eja nmors :winkiss::winkiss::winkiss::winkiss:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fruc to ze wemo da nemors brez pajce dj kei nowga powej :P:P aja no pa tut brez RRT-eja nmors :winkiss::winkiss::winkiss::winkiss:

jah brez pijače sm lohka... sm tud že sprobu :D sam brez rrtja pa mau težje :blush::blush:;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam greste pa kei dons fantje ?? :) jest sm si premislu pa verjetn grem že zdele kr na en pir... :) pol pa zvečer se spet mau zdivjt :D

M jst ga bom čileru, pa šou zvečer na fuzbal...da gre ta alko vn... :whistle::whistle: K men še šezmer meša od vsega mešanja... :blush::blush:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doobro jutrotrance_43_wavetowel2.gif Še enkrat ful ful hvala za dariu pa za hudo žurko pa za cele šajbe (ajd, pustmo un krater v višini glave na sred šipe od kadilnce), upam daj blo kultrance_44_wink5.gif

In, kdo je zdj nasledn? biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo mala...ahahahahha..jst se ne morm nehat smejat...ven k na to pomislm...blo je kr kul ja...zdej sms e odloču, da ne pijem več pa puffat, ker so zutri prehude posledice :D Pa tud ne spomnem se ene par stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdu mater pa še desn kolen me boli...prov pod pogačico...k da bi fuknu nek... :headbang::headbang:

stari jest sm do zdele že pijn :D jest sm biu ceu popovdne u gasilcu k smo "popravlal kamion" ... kurc... zmeri kdo najde kkšn izgovor da se ga pije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe...jst bom zj kr abstiniru neki časa :P Sam zutri hočem stopt pa sam kolen zaboli...Tko, da zdele nism šu sploh an fuzbal...A model en spomnem se kje bi se lahka užgau razn če sm tud jst u kaka vrata poču... :whistle: Sm pa spau od 5h pa do pol devetih zdele popoudne :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai je zdei moji srčki :blush::blush::wub::wub: kdai gremo smučat :) men je ena rekla da me bo naučila dobr smučat k ne znam dobr :) :naughty:

aja :) kera pa?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kera mislš ;):P

ja casper boš pa ti bordu ostali bomo pa smučal :D ... važn da bo družba taprava ;):)

hmmmm da pomislm k jih mas tok :OK::OK: a sara al ana al alexandra al špela???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu...ja bordat...pa na kickerje pa raile...jo dej fruc sploh ne začenji k se mi sam lušta, če na to pomislm... :whistle::whistle: kak vikend v avstriji neb blo slabo... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!