Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Upam da boš vesela k vaju bom z casperjom oba 2 zribu k prasca... :whistle::whistle: K bo pokal k za nov let :D

Ja bo pokal ja, pol k te dobim po ribanju :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo pokal ja, pol k te dobim po ribanju :evilgrin:

hahahah...lej stri če ne preneseš, da te en zriba tvoj problem...si pa sicer manjši od mene ...podcenjuješ mojo moč :P Dodi the power, sej vaju bom takt k bosta under the influence...tko da sej se nauš spomnu kdo te je :D hehehe

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej sm se prmislu, tebe rajš ne bom...bi šu rd v vojsko ne pa polomlen kripl...Tko, da bom sam larč, pa še kacga RRT-jovca...Sam larč se je tud za bat me je tko u kolen prbila k je nism poslušu, da u soboto nism mogu na fuzbal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah...lej stri če ne preneseš, da te en zriba tvoj problem...si pa sicer manjši od mene ...podcenjuješ mojo moč tongue.gif Dodi the power, sej vaju bom takt k bosta under the influence...tko da sej se nauš spomnu kdo te je biggrin.gif hehehe

Hahaha lejga optimista, dejansko verjame v to da je lohk mnj under influence kot midva s casperjemtongue.gif

(Nč ne vem jst glede tvojga kolenatrance_17_emot-angel.gif )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej sm se prmislu, tebe rajš ne bom...bi šu rd v vojsko ne pa polomlen kripl...Tko, da bom sam larč, pa še kacga RRT-jovca...Sam larč se je tud za bat me je tko u kolen prbila k je nism poslušu, da u soboto nism mogu na fuzbal :P

a mene??? :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha lejga optimista, dejansko verjame v to da je lohk mnj under influence kot midva s casperjemtongue.gif

(Nč ne vem jst glede tvojga kolenatrance_17_emot-angel.gif )

hah Dogma...ja valda če ti piješ neki softić, koktejlčke pa take scene, nč čudnga da nis nikol tok under influence kukr jst...pa da ne gvorim o žintih, par plućk pa je blo konc...Pa sej ti oblubm da bom biu nežn...heheheheh Upam da bo kompaktn sneg k je bl grob :P Sicer sms e pa zj odloču da pač en bom več konzumeru alkota pa zelenga zarad tega ker mi ful zbija kondicijo...Tko da bom biu kr sober as hell... :worship::worship:

@Straži ne ne bom tebe ti si preveč ql tko kt jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah Dogma...ja valda če ti piješ neki softić, koktejlčke pa take scene, nč čudnga da nis nikol tok under influence kukr jst...pa da ne gvorim o žintih, par plućk pa je blo konc...Pa sej ti oblubm da bom biu nežn...heheheheh Upam da bo kompaktn sneg k je bl grob :P Sicer sms e pa zj odloču da pač en bom več konzumeru alkota pa zelenga zarad tega ker mi ful zbija kondicijo...Tko da bom biu kr sober as hell... :worship::worship:

@Straži ne ne bom tebe ti si preveč ql tko kt jst :P

hahaha skoda :P:P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah Dogma...ja valda če ti piješ neki softić, koktejlčke pa take scene, nč čudnga da nis nikol tok under influence kukr jst...pa da ne gvorim o žintih, par plućk pa je blo konc...Pa sej ti oblubm da bom biu nežn...heheheheh Upam da bo kompaktn sneg k je bl grob :P Sicer sms e pa zj odloču da pač en bom več konzumeru alkota pa zelenga zarad tega ker mi ful zbija kondicijo...Tko da bom biu kr sober as hell... :worship::worship:

@Straži ne ne bom tebe ti si preveč ql tko kt jst :P

haha dodi če si pa mene mislu boš pa men se zdi prei ti s faco u snegu ležu kukr pa jest xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha skoda :P:P:P:P

heheheheh...Kaj škoda, sej vidš kok se ostali bojijo...Casper bi me nalomu Dogma pa tud neki sika...To bo vse undercover, Spec-ops style...Se bom kamufleru, pol pa sam k lev po gazeli...hehheheheh :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheheh...Kaj škoda, sej vidš kok se ostali bojijo...Casper bi me nalomu Dogma pa tud neki sika...To bo vse undercover, Spec-ops style...Se bom kamufleru, pol pa sam k lev po gazeli...hehheheheh :worship::worship:

a kr iz odzadi bos naskoču :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne...flanku...pol pa juriš sam en smem preveč izdt kako pa kej, ker je cover operation code red, Defcon 1...tko da sorčy straža...lahka si pa z mano pa zveš use podatke, sam vohunov glih ne maramo jim pol ponavad hujše stavri, sneg za gate pa tko :P :evilgrin:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne...flanku...pol pa juriš sam en smem preveč izdt kako pa kej, ker je cover operation code red, Defcon 1...tko da sorčy straža...lahka si pa z mano pa zveš use podatke, sam vohunov glih ne maramo jim pol ponavad hujše stavri, sneg za gate pa tko :P :evilgrin:

hahahhha jst bom sam skavt :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhha jst bom sam skavt :P:P

Scout je ql...sam poročaš, kje so tarče, pa jih bova...aja pa sliku boš njihove face da se bova pol smejala u bolnc, k jih bova dubla heheheheheh :naughty: :naughty:

ah ja Fruc...To si ti mislš k ne poznaš moje bliskovitosti, pred boš ti reku keks, bom jst tebe že 4× zribu pa spizdu... :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scout je ql...sam poročaš, kje so tarče, pa jih bova...aja pa sliku boš njihove face da se bova pol smejala u bolnc, k jih bova dubla heheheheheh :naughty: :naughty:

jp jp :D jah jst nbom nc dubu k sm sam informacije ti posredvov :D:D al bom pa glih tapru dubu k me bodo odkril :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhehhe odzej sam še po nadimkih pa tajnih imenih pa šifrah...K u jugi...Ja sam orao 1, ti si orao 2...Orao 1--> Orao 2 javi se... :whistle::whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhehhe odzej sam še po nadimkih pa tajnih imenih pa šifrah...K u jugi...Ja sam orao 1, ti si orao 2...Orao 1--> Orao 2 javi se... :whistle::whistle:

orao 2 na vezi slusam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E supr...veza dela...zdej nama nč ne morjo...zde rabva sam še mapo rakitne...Da nardiva načrt kako pa kaj :P Če bojo tm pr klopcah sam fora enga mulca naštimava da tm čez cesto fukne 2 kepe...kao diverzija pol pa sam jst flank, hehehe tole bo noro odfukano :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja...to je to stari...Boste se vi delal norca iz dodija :P Veš kva najprej je treba vn ruknt borce al pa te močnejše(casper, fruc), za konc si pa pustiva najslajše, tist kar bo najbl užitek ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja...to je to stari...Boste se vi delal norca iz dodija :P Veš kva najprej je treba vn ruknt borce al pa te močnejše(casper, fruc), za konc si pa pustiva najslajše, tist kar bo najbl užitek ;) ;)

pa lahk sam kkšno talko ujamewa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!