Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

ja ja...pol se lahka izzživlava, sej itq se nau vedl...To se vse prikrije... :naughty: :naughty: Brez vesti stari :P

ja itak ona pa tut nbo mogla powedat :evilgrin: :evilgrin: k jo bodo itak :alien1::alien1::alien1: uzel ;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhahahah...si prov predstavlam, kao una scena najprej: Dobr sta me..pa se smeješ...Pol pa potegneš vn 50cm mačeto, pa sam uno :eek: najprej bomo enga prstka pol pa taruzga...pol se pa žrtev začne uperat pa mau resno gledat pa dret se pa govort ne dodi neeee k vid da ni zajebancija...predn pa kej nardiš pa rečeš sej je sam hec...uf to bi bla scena ja :kva1::kva1::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhahahah...si prov predstavlam, kao una scena najprej: Dobr sta me..pa se smeješ...Pol pa potegneš vn 50cm mačeto, pa sam uno :eek: najprej bomo enga prstka pol pa taruzga...pol se pa žrtev začne uperat pa mau resno gledat pa dret se pa govort ne dodi neeee k vid da ni zajebancija...predn pa kej nardiš pa rečeš sej je sam hec...uf to bi bla scena ja :kva1::kva1::kva1:

hahhahahahhahaha dj grewa film posnet hahahhaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst nebi tacga k so grozljivke, jst bi unga za odrasle...Sam a veš zato pa rabva primerne igralke...Tko, da spiš 2 scenarija jst bom režiru pa igrou , ti boš pa producent pa igrauc... :naughty: :naughty: pa sej ubistvu sploh ne rabš scenarija...je itq use lahk prosto po prešernu :D:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja Fruc...To si ti mislš k ne poznaš moje bliskovitosti, pred boš ti reku keks, bom jst tebe že 4× zribu pa spizdu... :P

:lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa larč tut ne grozit, k pol bom pa jz uletu pa useh 7mojih duhov :blink:

ok grem na žint....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst nebi tacga k so grozljivke, jst bi unga za odrasle...Sam a veš zato pa rabva primerne igralke...Tko, da spiš 2 scenarija jst bom režiru pa igrou , ti boš pa producent pa igrauc... :naughty: :naughty: pa sej ubistvu sploh ne rabš scenarija...je itq use lahk prosto po prešernu :D:worship:

hahahhaha dj a mawa wsaj 1 igralko??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne straža na žalost nimava, ni nobene k bi bla podobna carmen electra kle okol al pa saj približn tok huda(faq sm prasc) :evilgrin: :evilgrin: ma bova že najdla, dans zgleda ni tok težko najst za take podvige :P

@Casper hah zgleda da se zna tud sama brant...sam ne upa se udart(al pa auč) :glare: to je problem...no saj men se zdi kukr sm vidu :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne straža na žalost nimava, ni nobene k bi bla podobna carmen electra kle okol al pa saj približn tok huda(faq sm prasc) :evilgrin: :evilgrin: ma bova že najdla, dans zgleda ni tok težko najst za take podvige :P

@Casper hah zgleda da se zna tud sama brant...sam ne upa se udart(al pa auč) :glare: to je problem...no saj men se zdi kukr sm vidu :D:whistle:

o je je se bolsa ena :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha...ne vem ne vem...tm tm je to...sicer ti ne oporekam, sam ti si producer tko, da ti zrihtej, če boš pa šamar dobu, pa nism jst kriv hehehehehe :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha...ne vem ne vem...tm tm je to...sicer ti ne oporekam, sam ti si producer tko, da ti zrihtej, če boš pa šamar dobu, pa nism jst kriv hehehehehe :evilgrin: :evilgrin:

hahaha ti ga bos od mene pol :evilgrin: hahahaha :winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL...da se nau kej zgodil slučajn...ti si dou idejo za muvi ti rihtaš igrauke...Tko, da sorči nisam ti ja tu kriv, mybi se pa lahka glih obratn zgodi pa prvol, pol boš pa anglčk u nebesih :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ste se razpisal na fertik :D ja davor vidu bom tvojo hitrost k boš bežu pred mano še predn me boš zribu :D

hahahha fruc ti bos laufu on bo hodu junc en :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma dons pred 19:00 kej cajta? :naughty: :naughty:

Dodi_89 ma vas rad... :whistle:

jest mam cajt... ampak mislm da mi mtka nau dovolila it kei preveč iz bajte xD... eni smo "bouni" :D:P

straži na snegu boš meu ti pospeške če ne boš sneg jedu boš že vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam cajt... ampak mislm da mi mtka nau dovolila it kei preveč iz bajte xD... eni smo "bouni" :D:P

straži na snegu boš meu ti pospeške če ne boš sneg jedu boš že vidu :D

kao bolan :OK::OK::OK::OK: kwa pa pišete dons u šol :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam cajt... ampak mislm da mi mtka nau dovolila it kei preveč iz bajte xD... eni smo "bouni" :D:P

straži na snegu boš meu ti pospeške če ne boš sneg jedu boš že vidu :D

heeh...ja ja le počivi... da boš čil in zdrav :D Mi smo pa ful vese-e-eli

YEAH bacground je že narjen...zdej v roku 14 dni posnamemo upaaaammm...če mi nau uspel bom pa Acapelo useku..hehehe :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!