Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hahaha legenda

kondom shranjuj na primernem mestu (ne na soncu ali v zadnjem hlačnem žepu). Pred uporabo preveri rok uporabe! kondoma nikoli ne uporabljaj sočasno z mastnimi kremami, ker ga poškodujejo. kondom natakni na otrdel penis neposredno repd spolnim odnosom. pazi, da ga ne poškoduješali se v ntaknjen kondom ne uujame zdrak. temu izogneš tako, da pri natikanjus prsi stineš rezervoarčekki je na zaprti sztni kondoma. Po ejakulaiiji preivdno izvleči penis in odstrani kondom.

To je sam pou besedila k so bli v unih brošurcah....hahahahahhahahah važn da morš prevido izvlečt penis...hahahahhahahah ne se jebat, kaj napreimer lahka tm notr poškoduješ z trdoto mišice...hahahahhaha tko navrh vagine napis, warning only soft things allowed...dej ne no jst umeram tle za kompom... :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

br jutr...sam zdele bi ga sedla ena wake and bake...pa en hud komad...Dobr začetk dneva :P:whistle:

en hudo komad ze poslusam sam še jest morm pa bo :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hud*

201 :010:010:010:010:010:010:010:010 :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

hehehe...ta je hud:" Vsi vrtijo se ukol tko kt zemla, jst pa zopet prihajam vn tko kt sperma"...hehee :worship::worship::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEEEEEEE...to ni punk, as znoru čist? :wacko: :wacko: hehehe This is hip hop...

:music3: :music3: :music3: :music3: :music3:

:music1::music1::music1::music1::music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro srčki :) kko ste... razn zlo glasbeno navdušeni ? :)

jutro porednež :naughty: :naughty: :naughty: eo bo pa ti si se bolan al ne :D sam res dons se mi kr poje neki :P:P tuc tuc tuc tuc muc muc muc muc :P:P:P

dons se lučke pržgejo u lj :OK::OK: a gre kdo na sprehod???? :wub::wub::wub::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro porednež :naughty: :naughty: :naughty: eo bo pa ti si se bolan al ne :D sam res dons se mi kr poje neki :P:P tuc tuc tuc tuc muc muc muc muc :P:P:P

dons se lučke pržgejo u lj :OK::OK: a gre kdo na sprehod???? :wub::wub::wub::wub:

ja jst bom ob ene pol petih u lj...tko, da komot se zmenmo...pa pol naprej... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bom ob ene pol petih u lj...tko, da komot se zmenmo...pa pol naprej... :naughty:

se bomo slisal po predavanjih.... :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo slisal po predavanjih.... :P:P

hehe deklce jest sm "bolan" pa bom jutr pa ta vikend kr še doma ;) če ne druzga se morm ta vikend usai mau učit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe deklce jest sm "bolan" pa bom jutr pa ta vikend kr še doma ;) če ne druzga se morm ta vikend usai mau učit ;)

hahhaha reku je doma :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahhaha reku je doma :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

hehe glih doma ja :D itq me mtka nau vn spustila tko da.. kurc zgleda da bom trezn ta vikend :S :P:D

davor... wtf... a hočeš da umrem brez mesa al kai :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe glih doma ja :D itq me mtka nau vn spustila tko da.. kurc zgleda da bom trezn ta vikend :S :P:D

davor... wtf... a hočeš da umrem brez mesa al kai :D

a mas prašičjo gripco al kwa?? :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe glih doma ja :D itq me mtka nau vn spustila tko da.. kurc zgleda da bom trezn ta vikend :S :P:D

davor... wtf... a hočeš da umrem brez mesa al kai :D

jah jst tud ne morm brez mesa...Sam svinine se izogibam...a veš kao...ehhehehehe :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woooow ččist noro ej stari...heheheh... :whistle: hahaha Straža midva sva čist odfukana...midva sva nova adija smolarja, kere so to scene ne se jebat hahahahah :whistle::whistle: Zdej unga poslušam..."Jaz bi te"...hahahah ne se jebat...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!