Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hahahahah...sam res...Bog ne dej da ns kej u centru to prime...Tko k en čiča u tork en brezdomc, pokaže kolegu na pouno luno, pa začne tult model u luno, ej k sm mislu da bom umru od smeha...usakič k si mu pokazu luno je tulu vanjo...hahahahhaha :headbang::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah...sam res...Bog ne dej da ns kej u centru to prime...Tko k en čiča u tork en brezdomc, pokaže kolegu na pouno luno, pa začne tult model u luno, ej k sm mislu da bom umru od smeha...usakič k si mu pokazu luno je tulu vanjo...hahahahhaha :headbang::worship::worship:

hahahahahaha legenda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah...sam res...Bog ne dej da ns kej u centru to prime...Tko k en čiča u tork en brezdomc, pokaže kolegu na pouno luno, pa začne tult model u luno, ej k sm mislu da bom umru od smeha...usakič k si mu pokazu luno je tulu vanjo...hahahahhaha :headbang::worship::worship:

hahaha deklice dons sm pa N97 mini edition naroču :) pride zame direkt iz nemčije al iz nekje tm gor :)

pizda a pokličem kkšne prjazne strice u belem da gresta u studio pet al kai ??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha deklice dons sm pa N97 mini edition naroču :) pride zame direkt iz nemčije al iz nekje tm gor :)

pizda a pokličem kkšne prjazne strice u belem da gresta u studio pet al kai ??? :D

ja in sam zarad tega se zmer nemors bit enakopravn rrt direktorjem tut ce mas tak mobitel :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruc a boš tok dobr al kaj? :naughty: :naughty: Sam še enga producerja zrihti pa da podpiševa pogodbo z založbo... :P

hehe ne jest bom manager, dobim 10% od vajinga zaslužka po koncertih pa od plošč... :D gremo zdele podpisat s kkšno glasbeno hišo kkšno pogodbo ???? :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in sam zarad tega se zmer nemors bit enakopravn rrt direktorjem tut ce mas tak mobitel :P:P:P

ja ja sej to je hud mobitel, sam to ti še zmer ne da pravnomočnga statusa med direktorji :P

Bomo podpisal najprej mi pogodbo, kake bojo klavzule, pol pa z založbo :P:D hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sej to je hud mobitel, sam to ti še zmer ne da pravnomočnga statusa med direktorji :P

Bomo podpisal najprej mi pogodbo, kake bojo klavzule, pol pa z založbo :P:D hehehehe

hehe ta mobitel ma "svete" številke... nkol ne veš čigava cifra se lohka use pojavi na tem mobitelu xD :P kua pa veš kkšn 50 cent, eminem,... :P haha xD

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ta mobitel ma "svete" številke... nkol ne veš čigava cifra se lohka use pojavi na tem mobitelu xD :P kua pa veš kkšn 50 cent, eminem,... :P haha xD

a sam 50 cenotou mas? dj caki ti bom podosu se 50 centou da bos meu 1€ :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja itq...najbols da z Shady records..."Na zadnjem sedežu Korala 55 začela je kariero svojo, k prava dama sama"...yeah mofoooo... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja itq...najbols da z Shady records..."Na zadnjem sedežu Korala 55 začela je kariero svojo, k prava dama sama"...yeah mofoooo... :naughty: :naughty:

hahahaha xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja itq...najbols da z Shady records..."Na zadnjem sedežu Korala 55 začela je kariero svojo, k prava dama sama"...yeah mofoooo... :naughty: :naughty:

hahahhahaha sei tko je usaka zacela kariero :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravš, če na zadnem sedežu v yugotu? :P

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dost jih je...Moj sosed ma ful lepo ohranjenga, k ga sam fura k gre 1 na mesc po fasngo...Drgač smo pa učer vidl enga fičota lepo ohranjenga...Sej je biu miha zdravn straža... :naughty: :naughty: Drgač jst rečem, da so od alfe zici še zmer bol udobni...buahahahah :glare: :glare:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!