Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

hehe miška...zdej k si mi pa to povedala se mi je pa čist nou svet odpru...pa vndarle bo na Rakitni dž padu... :unsure: :unsure:

zih so coprnice mele prste vmes pri vremenu ...sam mogoče pa nau dežja:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hheheheheh...če bo 15 pjancev prpelu, je kr bojazn da zmanka tud rezerve...hehehe

Aja spodn file sm pa sestavu sam za larč pa casperja...heheheh kurba sm svina :whistle::whistle:

Pa čim prej pejmo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hheheheheh...če bo 15 pjancev prpelu, je kr bojazn da zmanka tud rezerve...hehehe

Aja spodn file sm pa sestavu sam za larč pa casperja...heheheh kurba sm svina whistle.gifwhistle.gif

Hahaha.. jah se strinjam s casperjemsmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha.. jah se strinjam s casperjemsmile.gif

gremo sam če larč pride u Baggy jeans, pa uno pelteno kapo, pa en baggy pulovr...heheheheh :whistle::whistle: pa dret se more...Back the fuck up, move back the fuck up, move back motherfockers the Dogma is here, back the fuck up...hahahahahah Jst bi umru majkemi... :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnm to soboto je v subsub-u DATURA repreznt Dj Ninja VS. Dj Supastar :evilgrin: kar bi znal kr hudo, za ustopnino pa še ne vem kok bo kej...K na ONYX-e v soboto u Split mi ne bo znesl še 1x it :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud nu znesl u soboto, deu čaka :headbang: razn če bo dž al pa kej da nau folka, da prej zaklučm, sam gli u soboto je največ prometa, tko da žou :P hehe :naughty: Enjoy...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud nu znesl u soboto, deu čaka :headbang: razn če bo dž al pa kej da nau folka, da prej zaklučm, sam gli u soboto je največ prometa, tko da žou :P hehe :naughty: Enjoy...

kje pa delaš da upaš na dež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa delaš da upaš na dež?

Zuni, ma lokal štant pa pol kuhančke tm prodajam...Ponavad k je dž, je lublana bl prazna, pa je posledično mn folka ne, pa prej zaklučm...Pol mi znese še na kak party it...Tko bo pa bol težka... :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kulči...kolega buddy, old pal... :naughty: :naughty:

hehe... a mi bo kdo pomagu se učit ta vikend ?? xD :P...haha al pa nei mi kdo usai kkšno motivacijo najde k trenutno se mi nč ne da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... a mi bo kdo pomagu se učit ta vikend ?? xD :P...haha al pa nei mi kdo usai kkšno motivacijo najde k trenutno se mi nč ne da :D

kokr motivacijo za tvojo lenobo lahka uporabimo šibo katero je miklavž pustiu al pa parkel sej ne vem:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!