Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

sam ne glede na to da so ble cifre globok pod nulo, vrjetn je kej zamrznl :P Morm si ubost drsalke, da užgemo en hokj enkat... :whistle:

jah dons zjutr je blo defenitivno zamrznen... no sei je sigurno še zdei xD... z sobote na nedeljo temperatura na rakitni... : - 27 °C :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater...temu se reče minus ja, sam zdele ga bo ta dž pa nad nulo vse pokvaru, No upam da bo gor kj bl mrzlo... :naughty:

hehe hvala bogu da je blo dons že toplo drgač bi glih zamrznu kje xD xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe hvala bogu da je blo dons že toplo drgač bi glih zamrznu kje xD xD :P

Heh...jst bom pa glih zj umru od vročine...Pa kašlam k utrgan... :P aja jutr delam, tko da ste vableni na kak kozarček :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...jst bom pa glih zj umru od vročine...Pa kašlam k utrgan... :P aja jutr delam, tko da ste vableni na kak kozarček :P:whistle:

hehe no lepo mogoče pridemo :P... ampak se mi zdi da bomo bl pr pounočnci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GPjouc as še živ?

Sm sm...heheh...Zutri je blo težko, hlače majca use sm fuknu za oprt ker majo več THC-ja kukr Kolumbija, drgač pa ja no, kukr si reku moralni mačk je nastopu v popouni zasedbi :D hahahah kere debate sva mela pol z taxistom, ti bom enkat povedu ne glih javno, pol je še neki cincu kao 12km je blo, pa je reku ajd dej kupon pa čao...tis preživu? Mene je stock ubov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem rakitničankam in rakitkotom želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantki moji jest sm tko dobre vole neki... xD xD... komi čakam da se vidmo u sredo :D :D

Boš eno šilce cenjenega? :whistle: :whistle: Ti sam prid lačn...

@Maus...ti želim enako, pa dab se večkat na Rakitn oglasu...na kafe :P :P... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš eno šilce cenjenega? :whistle: :whistle: Ti sam prid lačn...

@Maus...ti želim enako, pa dab se večkat na Rakitn oglasu...na kafe :P :P... :photo:

hehe tablete + alko = velik - :D :D... tazga pritiska pa pomoje še jest ne zdržim xD xD...

maus enako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe niso antibiotiki drgač xD xD... ampak še zmer piše da nei ne bi blo fajn z alkoholom mešat xD xD...tko da glede na to za kai se izobražujem ne mislm glih ne vem kakšne neumnosti narest xD xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm sm...heheh...Zutri je blo težko, hlače majca use sm fuknu za oprt ker majo več THC-ja kukr Kolumbija, drgač pa ja no, kukr si reku moralni mačk je nastopu v popouni zasedbi :D hahahah kere debate sva mela pol z taxistom, ti bom enkat povedu ne glih javno, pol je še neki cincu kao 12km je blo, pa je reku ajd dej kupon pa čao...tis preživu? Mene je stock ubov :D

očitn je stock biu blag glede na to da si spet kle:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!