Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

No ql...zdej sam upam, da bo soboto al pa nedelo fotr doma, da vržem nosilce na alfo pa pičimo :D:whistle:

sei se bomo use zmenil kako pa kai :) je se en tedn do tkt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no eo fantje pa dekleta.. sm vs spet mal pršu pogleat :D me že kr neki cajta ni blo gor.. dans biu lep sončk.. sm šou mal lubico sprehodt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Frenki ne rajci...Jst sm že čist na konc z živci, k en đanki :P Rabm it kej na adrenalniskega...Zdej se lajšam z valčki pa polkam od Slaka, da se umirim hehehe... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Frenki ne rajci...Jst sm že čist na konc z živci, k en đanki :P Rabm it kej na adrenalniskega...Zdej se lajšam z valčki pa polkam od Slaka, da se umirim hehehe... :ninja:

ne vem stari jest bi tud kei rabu :D... res da za občasno sproščanje poskrbi kkšn voznik z avtom (npr straža z golfom, al pa peršo s twingotom + smreka :S xD) ampak se mi bo počas odfukal.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato se grem pa za vikend mal ubijat z bordom...Upam, da majo gor kak Big Air de se polomm...muahhaha That shit is wack :D :naughty: :naughty:

Tist k še če 2 placa sta še tko, da slobodno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem stari jest bi tud kei rabu :D... res da za občasno sproščanje poskrbi kkšn voznik z avtom (npr straža z golfom, al pa peršo s twingotom + smreka :S xD) ampak se mi bo počas odfukal.. :D

fruci jutr lahk se prides kei furat hehehehehe k bo snegca zadost :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golfa lahka na spodni postaji postavmo počaez, pa z sankam kolenčkamo :D

to lahk tut z mojo astro :P hehe sam ce mas ksne sanke da ti jih ni skoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahk tut z mojo astro :P hehe sam ce mas ksne sanke da ti jih ni skoda :P

straža jutr me okol 5 do 4h prid iskat dol na postajo pa se gremo "avtomobilčke zaletavčke" xD xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko je bilo na rakitni tako mrzlo sem pri brunarici opazil modele k so Subaruje počez metali, a so to domačini :?

Naju s frendom je mogu pa Rutko s Fergusonom z ene jase ven vlečt, k sva z Land cruiserco z letnimi gumami zagazla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko je bilo na rakitni tako mrzlo sem pri brunarici opazil modele k so Subaruje počez metali, a so to domačini :?

Naju s frendom je mogu pa Rutko s Fergusonom z ene jase ven vlečt, k sva z Land cruiserco z letnimi gumami zagazla :lol1:

ja wećina so domačini al pa tle iz okolice najprej grejo na krim se gont pol pa se tm mau po parkirišču...

hahahaha pa je potegnu al je komi :worship::OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja wećina so domačini al pa tle iz okolice najprej grejo na krim se gont pol pa se tm mau po parkirišču...

hahahaha pa je potegnu al je komi :worship::OK: :OK: :OK:

Z lahkoto k je mel gozdnega, ga je kar z vitlo potegnu, traktor tud trznil ni pa je Toyota težka skor 2.5 t :worship:

Pol smo se pa še v BRUNARCI MATRAL :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste pridni na Rakitni :? ... bo stric maus, res moral pridet mal pogledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste pridni na Rakitni :? ... bo stric maus, res moral pridet mal pogledat :P

ti kr prid :P pa poklič za kofeee :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr prid :P pa poklič za kofeee :P

zmenjeno... js sm odgovoren, da kufe spijem, ti pa da tetice prpeleš :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha tetic pa nimam jst čez :) najbol da gres u cerku pa si tm zberes :P

sj so lahko mlade tetice ... al pa če so sam hčere ... no problemo :P

kriza pol...Zgleda bo maus sam na kofetu :D Jst pa na mladinkah :D

izdajauc, takoj bi me zapustu :cry: .... kakšn pr babah, tak u vojni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neee...sej neb biu sam, straža ti bo kofe plaču, jst ti dam pa eno od mladnik stvar rešena...Za vse je dovolj... :naughty: :naughty: Sebični pa nismo :P aja pazi na kogas e zanašaš u vojni, če bo kej s hrvati me boš lahka vidu na fronti k grem polet u vojsko...hahahah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti maš muco veš kje...Kam bi pa ti šu...Kukr slišm jih maš na vlaku, doma...povsod :P

kero mam pa doma ?? kdo se je spet spomnu na bouho ?? straži ??? aia sei res... bouha se bo itq hmau h trnovcu preselila tko da bl slaba xD xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero mam pa doma ?? kdo se je spet spomnu na bouho ?? straži ??? aia sei res... bouha se bo itq hmau h trnovcu preselila tko da bl slaba xD xD :P

kdp je pa meu u mislih bouho??? :slap: :slap: :slap: nwm kero je mislu :)

aja kr preselila ja sexy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!