Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

ja no kr en jadnik, tko da Maus sory da ni kelnarc...pa še neki zatežen je biu pa narobe nama je dou pa še vode ni takoj prnesu, muto en...hehehe :whistle: :whistle: Pa še en/a se je neki nadutga delu/la tako, da bo dobu/la svojo porcijo snega nekam u eno izmed khm khm... :glare: :glare: :kava: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu zj si si jamo skopu...prijatelj mojega sovražnika, je moj sovražnik...Bova pa z mihatom še tebe zribala un/a pa u jezer leti, me sploh NE zanima...Bomo že tko zrihtal da tebe nau zdravn... :worship: :worship: Pol bo pa masakr...Bo oseba dobila prvovrstne izkušne kako je če padajo dejanko za bejzbolsko žogo velike kepe ke prot teb :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alaho dečki, d še tle mal fočknem... kej dogaja gor al sam kelnarce pa kofetki letijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...mah ni več kelnarc, je kr en model zdej, k komi da zna postrežt...Tko, da vrjetn v prihodnje cilajo bolj na žensko populacijo :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alaho dečki, d še tle mal fočknem... kej dogaja gor al sam kelnarce pa kofetki letijo :)

zdele bi blo zate dobr gor :P kelnarji pa to tko da se splaca pridt pogledat sam ce prides powej da pridemo se mi ja kawo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva šla dans mau na da naum reku na babe...ampak Honde...V upanju da vidva novo VFR-ko, tragično sva bla raočarana k sva zvedla da je pr gospodu A...Tko, da vseen sm se pa potolažu s tem da sm lahka sedeu na CBR1000RR hrc, hudiča je huda...ampak SUZE ne damo! :D:P peace... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele bi blo zate dobr gor :P kelnarji pa to tko da se splaca pridt pogledat sam ce prides powej da pridemo se mi ja kawo :P

ja po se bomo pa zmenl en dan ane :P drug tedn, ta delam popoudne nau neč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje se mau( 2-3 mesce odvisn od vremene) pa bojo ze motorji v uporabi:D kumi cakam xDxDxDxDxD

uf pa ja ne tok douh :blush: pa upam d bojo kej prej, sam d led izpred bajte skopni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po se bomo pa zmenl en dan ane :P drug tedn, ta delam popoudne nau neč :blush:

no sploh ni problema sam powej prej :P da nebos sama na kofetu :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe Pupi13... jah eni bomo že šli z motorji gor k bo vreme... sam z mopedom se mi pa nkol ni dal gor lest xD xD :P

aia pa davor... tud jest pravm da je to kurba da se ti bo začela šola nasledn tedn xD xD :P

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Use ženske zgleda majo rajše mlajše meso...Vzdržljive, postavne, prijetne na otip...hahahahah :naughty: :naughty:

sj sm js tud mlad meso za eno 65 - letnico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borovničani ugnali Beljačane

VSV Unihockey : FBC Itak Sport Borovnica 1:6 (0:0; 1:3; 0:3)

Ekipi sta že od prvega sodniškega piska krojili napadalno in privlačno igro, vendar nobeni ni uspelo doseči zadetka. V drugo tretjino sta tako krenili z rezultatom 0:0. V peti minuti druge tretjine pa so gostje povedli prek Roka Korošca, ki je iz skoraj sredine igrišča zatresel zgornji desni kot vrat. Borovničani pa so za povišanje vodstva potrebovali le tri minute. Po obleganju domačih vrat je žogico v vrata potisnil igralec gostiteljev. Po napaki v zadnji vrsti gostov pa so igralci Beljaka znižali rezultat na gol zaostanka. V deveti minuti je Kavčnik po podaji Pristavca povišal vodstvo gostov na dva gola, druga tretjina pa se je končala z rezutatom 3:1. Kljub temu, da sta ekipi igrali enakovredno, pa so Borovničani do konca tekme zadeli še trikrat. V drugi minuti tretje tretjine je po podaji Bizjaka zadel Časar, slednji pa je za peti zadetek podal Kavčniku, ki je zadel drugič na tekmi. Pet minut pred koncem pa je po podaji Kavčnika zadel še Bizjak. V zadnjih minutah tekme so gostitelji poizkušali z agresivnim pokrivanjem globoko v gostujoči polovici igrišča, rezultat pa se do konca tekme ni spremenil.

Borovničani so se kljub manjšemu številu igralcev, na tekmo jih je bilo le 9, avstrijskih igralcev pa kar 16, izredno borili. Svoje adute pa je med vratnicami pokazal Benjamin Bajec, ki je s svojimi obrambami v obup spravljal domače igralce.

Fantje lahka bi pršl kej navijat!!! Sej ni tok snežil,...bi dal ketne na motorje pa prletel :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha...ker si ti :topic: Legenda kawc...Jah lahka bi ti pršu kej ns pogledat k te zmer kličemo pa bomo mrde mi pršl kej navijat ;) ;) Fajn da ste jih sesul...sam tko naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei sm ti učer reku da pejt en krog :).... učer je biu še sončk xD :P

bi su ce bi biu na primorskm doma k majo tm okol 6°C :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!