Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Opozorilo moderatorja: vsi posti z več kot štirimi zaporednimi smeški bodo brisani.

Brisani bodo tudi tisti posti, kjer smeški ne bodo zaporedni, amapk se mi zdelo, da je upoaba pretirana.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo en lep pozdrav iz krvavca...no je že mem hehehhe...Morm pridt zj še tja na rakitno mau drajsat sanke...Sam obol nikol več ne kupm pojebanga atomic snowboarda, vez se mi 2× kr odšraufala enkat pogrnu zarad tega in občutu trdoto leda...

post-7229-12645375557_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še takt raj naj nč ne počnejo :evilgrin: we bad MOFO's :whistle: :evilgrin:

hell yeah...we got gunz... :P

@Gandi no k boš meu kdaj kej več časa ti sam ulet... :naughty: da se še jst grem enakt sankat...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosledje dogodkov:

med ostalo navlako v temi Raktina opaženih več postov s serijo smeškov, posti nimajo nobene sporočine vrednosti. Posvet z moderatroji rodi ugotovitev, da se takšne psote briše.

Po brtisanju dotičnih postov je obljavljeno tudi obvestilo moderatorja.

Sledi poplava postov, ki nimajo nobene veze ne z Rakitno ne s katerokoli sekcijo in so zato prestavljeni v drug del foruma.

Tisti, ki navodila niso upoštevali so kaznovani.

Isto se je zgodilo tudi v drugih temah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet si moj post v katerem sm lepo vse razložu zbrisala, se počutim kot da nam zanlšč mal Nagaya-š :evilgrin:

Drugače pa na Rakitni mraz in dosti peska, tko da za z motorjem še ni za it...

Ali bo tudi ta post zbrisan, ker se že preveč navezuje na Rakitno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, če je cesta na Rakitno suha in če temperatura zraste na 10°C, bi znal jutri popoldan narest en fočk (z motorjem se razume).

Bo še kdo gor?:whistle:

Glede postov pa pogrešam tud par svojih pa trditev glede "čiščenja v drugih temah" gladko pade, ker ne drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.. po cesti do Rakitne je polno peska. Tako, da ni za neumnosti zganjat po ovinkih. Sem bil v petek z avtom gor... kot po makadamu :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ne preveč prijetna novica za uporabnike Rakitne. Lokalni inkasantje so nabavli radar. Grem stavit da bo Rakitna ena bolj priljubljenh točk polnjenja občinskih proračunov.

http://www.vrhnika.si/?m=news&id=8350

hehehehe bom jst informatiru ljudi kdaj bo gor :P bo mami powedala k bo wedla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe bom jst informatiru ljudi kdaj bo gor :P bo mami powedala k bo wedla :P

Pol boš pa lahk kr sprot njegovo lokacijo preverju, da ne bo kakih neljubih srečanj na strženu, na vrhnškem klancu,... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol boš pa lahk kr sprot njegovo lokacijo preverju, da ne bo kakih neljubih srečanj na strženu, na vrhnškem klancu,... :)

hehehe za občino brezuco bom wedu kdaj bo kje za druge občine pa žou ne :( če bo na rakitni bo 100% tuki pisal najlaži pa da tablco skrijes pa nebo problemou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlaži pa da tablco skrijes pa nebo problemou :P

ja v mojem primeru itak v pol primerov, k sm gor, ni tablce pa še marsčesa kar bi mogl bit ne :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so pa ene skakalnce na desni strani narjene, iz strani borovnice proiti rakitni? bo treba tja prit kej z dilco pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so pa ene skakalnce na desni strani narjene, iz strani borovnice proiti rakitni? bo treba tja prit kej z dilco pogledat :)

jah ce misls med potjo na rakitno na desni...tm je pac ena skakalnica k tle mamo skakalno oz. letalno skupino in ucas so bli neki skoki gor...zdj so pa bordarji nardil neki kao bord park..ce pa kei druzga misls pa nism na tekočm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce misls med potjo na rakitno na desni...tm je pac ena skakalnica k tle mamo skakalno oz. letalno skupino in ucas so bli neki skoki gor...zdj so pa bordarji nardil neki kao bord park..ce pa kei druzga misls pa nism na tekočm :)

Učas smo hodil gor gledat skoke ja...Sej je skakal neki dost znanih tekmovalcev tud kle gor. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res je...pa tud neki starejših skakalcev slovenskih k so bli znani tud od prej sam se ne morm spomnt imen...To ej blo že kako desetletje nazaj če ne še več... :whistle: se prou spomnm k niso mel nikol rampe ampak so kr direkt od vrha skakal...tud do 46m če se ne motm :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res je...pa tud neki starejših skakalcev slovenskih k so bli znani tud od prej sam se ne morm spomnt imen...To ej blo že kako desetletje nazaj če ne še več... whistle.gif se prou spomnm k niso mel nikol rampe ampak so kr direkt od vrha skakal...tud do 46m če se ne motm biggrin.gif

ti zih so jih klical samomorilci whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res je...pa tud neki starejših skakalcev slovenskih k so bli znani tud od prej sam se ne morm spomnt imen...To ej blo že kako desetletje nazaj če ne še več... :whistle: se prou spomnm k niso mel nikol rampe ampak so kr direkt od vrha skakal...tud do 46m če se ne motm :D

kr lepo se sliš... morm si enkat mal bolš ogleat to skakalnco k zaenkat se mi zdi da je sploh zasledu še nism :)

ti zih so jih klical samomorilci whistle.gif

kai smo pol šele mi... x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!