Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

upejmo sam € za benz bo treba zbrt :D!!

sam k brunrca ni odprta :S a jbg..

Nč hudga, tud če ni odprta. Glede keša za benz... haha dons sm šu tankat in se sred tankanja spomnem da nimam keša xD Sm meu rečo da sm meu v kovancih 5€, ostal mi je pa glih 20 centov, če bi še 2 sekundi dle tanku ga pa res ne bi meu zadost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč hudga, tud če ni odprta. Glede keša za benz... haha dons sm šu tankat in se sred tankanja spomnem da nimam keša xD Sm meu rečo da sm meu v kovancih 5€, ostal mi je pa glih 20 centov, če bi še 2 sekundi dle tanku ga pa res ne bi meu zadost :D

uf ja a ti je mal zakuhal a? tut men zanč k nism tkoj € najdu joo.. kwa d pol nrdiš?? :S:wallbash:

sam ..:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja a ti je mal zakuhal a? tut men zanč k nism tkoj € najdu joo.. kwa d pol nrdiš?? :S:wallbash:

sam ..:worship:

Ja, sm se zašvicu fuŁ :P Sam res, kaj nardiš da natankaš in nimaš keša da bi plaču? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da je dost mlajših članov tut v temo prlezl, živjo fantje :grim

Pa še dobr se april ni začeu pa nič hudega slutečim občanom že kravžlate žiuce :bum::D:P

Samo da ne bo še kšne druge škode, kukr samo načeti živci vseh, ki slišjo odprte rore še kilometre deleč :DSam gaaassaaa :OK:

Cesta je še mrzla :) Po pamet, pa do tačke pa kolena B):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm se zašvicu fuŁ :P Sam res, kaj nardiš da natankaš in nimaš keša da bi plaču? :hmm:

ja nwm al ksnga poklices da ti prnese ce je pa dobr prodajalc pa ti on tm eno pogodbo al kko se temu rece nardi pa jo podpises gres dam po dnar pa ga prneses

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm se zašvicu fuŁ tongue.gif Sam res, kaj nardiš da natankaš in nimaš keša da bi plaču? trance_19_hmm.gif

Da zglihaš račun greš skret poribat pa se zglihatrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zglihaš račun greš skret poribat pa se zglihatrance_25_naughty.gif

no evo lihkar sm zvedu to kar sm prej reku da normalno tankas pol mors pa podpisat da bos u 72ih urah prsu placat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

aja pa ˝drašler˝ tist odfukan sm mislu u smislu da zlo dobr peleš :fight1:

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

widm da mamo neke nowe dirkače :slap: :xx: ..pupi ti pa najprej motor kup..pa tle niso zmenkarije da se opisuje folk pa sprasuje osebne stvari zmenta se na PM... une dwa z 125-kami (k nimata €€ za benz) k jih nikol se nism widu gor sta pa tut falila temo mau... :topic:

irenca ti si pa zmeri wablena..zdele se kr usak dan ze gor na klopci Ročkamo oz fočkamo ;)

dodi itak zmagajo use objawe teh nadobudnih dirkačev ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

widm da mamo neke nowe dirkače :slap: :xx: ..pupi ti pa najprej motor kup..pa tle niso zmenkarije da se opisuje folk pa sprasuje osebne stvari zmenta se na PM... une dwa z 125-kami (k nimata €€ za benz) k jih nikol se nism widu gor sta pa tut falila temo mau... :topic:

irenca ti si pa zmeri wablena..zdele se kr usak dan ze gor na klopci Ročkamo oz fočkamo ;)

dodi itak zmagajo use objawe teh nadobudnih dirkačev ;)

razn nekateri da popravmo bajk...pol pa kuj prletimo gor na sokec pa kavo...Pa magar Irenčko časti k je tok zagreta za fočkanje...hahahahahah :whistle::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo lihkar sm zvedu to kar sm prej reku da normalno tankas pol mors pa podpisat da bos u 72ih urah prsu placat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

aja pa ˝drašler˝ tist odfukan sm mislu u smislu da zlo dobr peleš :fight1:

Ja, to se je tut men že zgodilo :D Sem tankala poln tank in za tem ugotovila, da nimam kartice sabo. No, na petrolu ti dajo nek papir, ki ga podpišeš in moraš v treh dneh plačat na katerem koli petrolu (pač tisti, ki ti je najbližji). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn nekateri da popravmo bajk...pol pa kuj prletimo gor na sokec pa kavo...Pa magar Irenčko časti k je tok zagreta za fočkanje...hahahahahah :whistle::wub:

hehehe komot bi placala sam sm jst đentlman pa bom ji jst placu ;):blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

straza zarad takih k sm jest saj tema zivi ne pa ti k si skos tih:D :worship: :worship: :worship: :worship:

hahahaa a si ga slisu dj poglej od zacetka teme pa do konca teme + da so mi zbrisal nwm kok postou :headbang::wallbash::headbang::wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to se je tut men že zgodilo :D Sem tankala poln tank in za tem ugotovila, da nimam kartice sabo. No, na petrolu ti dajo nek papir, ki ga podpišeš in moraš v treh dneh plačat na katerem koli petrolu (pač tisti, ki ti je najbližji). :)

maja kdaj prides kei v civilu gor????? k sluzbeno te nc nepogresamo :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža še mal pa pridem. Trenutno še delam izpit (6 ura), potem se pa vidimo :D

Miha zdej nas je veliko novih in vseh sigurno ne poznaš :P

opa opa lepo lepo sam sigurn bos hit nardila policija pa te scene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Straža še mal pa pridem. Trenutno še delam izpit (6 ura), potem se pa vidimo :D

Miha zdej nas je veliko novih in vseh sigurno ne poznaš :P

hehehe vseh upam da mi tut nebo uspel spoznat saj po sluzbeni poti ne vem da so sli nekateri u penzio ze( zlahta pa te fore hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!