Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

Hvala na pohvalah, en par jih je po mali obdelavi (obrezu) kr dobr ratal.

Sam je blo treba med grmovje, pa po bregih lezt.

Prčakujem kako fotko še od drugega fotografa/fotografinje.:naughty:

Bom še pršu, pelat in slikat.

Za bolš fotke bi blo fino čimprej gor bit, ko je več sonca.

Se vidmo:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva se pa glih križala....ti gor, jest dol :nono::kva2:

Tko nekak ja :yea1: Kje si pa deklino sz rumeno fazerco pustu? Je bla s tabo ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak ja :yea1: Kje si pa deklino sz rumeno fazerco pustu? Je bla s tabo ane :naughty:

da da.....sej veš kje :whistle:

Pridna počakala, da sm pretegnu star aluminij na cbr, pol pa počas naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da.....sej veš kje :whistle:

Pridna počakala, da sm pretegnu star aluminij na cbr, pol pa počas naprej :whistle:

Haha :notworthy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti novi asfalt še zelo drsi.

Dans pa sm se jst mal pogledal gor... Tanov asvalt res drsi..

Se podpišem pod tole..

Lih dobro iz Rakitne drugače. Sem hotel it odpeljat ene 3 runde, pa je bila očitno par minut pred mano ploha, ker je bila cesta od klopc nižje na sveže mokra. Tako da sem šel dvakrat počasi gor pa dol, potem se pa ustavil pri klopci. Spoznal Gsxa750f pa še par ostalih od katerih ne vem nickov :) Pa casper je tudi prišel pokazat kaj je tapravi stroj za Rakitno.

Kar se pa tiče zgoraj omenjenega drsečega asfalta, sem pa tudi jaz danes doživel zdrs zadnjega kolesa na poti proti Rakitni, navzgor v tistem 180 stopinjskem ovinku. Sem sicer nagnil do kolena, ampak sem se bolj presedel kot sicer, tako da nagib in hitrost nista bila taka kot bi lahko bila kje drugje, ker sem včeraj bral tu na forumu naj bi drselo in sem bil malo pozoren. Skratka ko sem narahlo začel dodajat plin mi je zadnja guma enostavno zdrsnila. Ker sem pričakoval kaj takega je bil zdrs majhen in kontroliran, tako da ni bilo panike za padec.. Pišem zgolj v opozorilo, da mogoče vseeno ni odveč malo previdnosti..

Sicer je cesta še percej umazana, tako da bo mogoče malo bolje ko bo vse skupaj fajn sprano, ampak vsaj zaenkrat kaže, da asfalt ne drži tako dobro kot bi lahko.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal je blo mraz danes ob 18h .. videna dva..ena gilera pa en rdeč ki sta ravno odhajala .. po hudem klancu gor 24 dol 84 .... brez peska - skoraj ... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je zanimalo zakaj imam slab občutek (tud zdrselo je že) na novem asfaltu na novem delu.

Sm se včeraj ustavil in asfalt od blizu pogledal.

Vrhnja plast en sam bitumen:wallbash:, ki popolnoma prekriva kamenje:headbang:.

Bitumen ne drži. Drži kamenje. Upam, da ga bo čas in avti zlizal.

Pa avtomobilisti:

asfaltiral so jim cesto, pa morjo še vedno po makadamu vozt:headbang:

Precej peščeno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ob 13h nobenega gor....sem prišel iz iške strani. full peska ... itak je makadam... pa dosti lukenj od dežja.. ustavil v brunarci na kavi pa naprej v cerknico.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, danes je enmu olje spuščlo iz avta, ali nekaj takega, tak da previdno na poti gor, da komu ne zdrsne. Se kar lepo poznajo sledi olja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, danes je enmu olje spuščlo iz avta, ali nekaj takega, tak da previdno na poti gor, da komu ne zdrsne. Se kar lepo poznajo sledi olja :headbang:

Bi reku da je nafta.:headbang: na vseh desnih ovinkih smer proti Rakitni.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po sredini pasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi reku da je nafta.:headbang: na vseh desnih ovinkih smer proti Rakitni.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po sredini pasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eh....ni blo ne prvič ne zadnjič...to en namerno dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako je bilo, je bila ena poroka, če se ne motim, s kolegom pa sva vozila tik za njimi. Ko sva se ustavila, je kolega rekel, da je nekdo nekaj polival po tleh. Zdej, mogoče je imel samo uničen rezervora in mu pušča, lahko pa je enostavno debil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da je problem v debilnosti. Na pumpi tankajo do pokrovcka, gorivo pa potem na visjih temperaturah ekspandira in cez oddusek pusca ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da gre en od vas na pumpo tarnat in ljudi učit tankat. Pa še na cestno podjetje naj gre en pa pove, kako se dirkališča ups ceste pravilno delajo ...

Al pa da začnemo vsi polivat potleh olje oz. nafto :hmm: :hmm: Pardon po cestah!

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da gre en od vas na pumpo tarnat in ljudi učit tankat. Pa še na cestno podjetje naj gre en pa pove, kako se dirkališča ups ceste pravilno delajo ...

Spet si pameten tam, kjer ni treba. Od države, ki še cest ne zna delat(in vzdrževat), ne morš pričakovat kej več. Kaj pa ekologija pa ta jajca? Zaliti ptiči v mehiškem zalivu, no-go? To je vse ena in ista stvar.

Na relaciji Godovič-Kalce je tudi konstanto kaj polito, ker ima Brus tam svojo bazo in ko šlepar spelje s polnim tankom na furo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na stil vožnje parih posameznikov, ki sem jih imel priliko včeraj vidt, popolnoma razumem človeka, ki na pumpi "preveč napolne rezervar"...

In ja... Sm tudi jaz gonil tiste ovinke, ravnice, naredil marsikatero neumnost, samo nek higienski minimum vozniške kulture se pa lahko drži! Prehitevanje dve avtomobilov pred nepreglednim ovinkom na hitrejšem delu tega cestnega odseka definitivno kaže na pomankanje takšnega higienskega minimuma. Me prav zanima kako intelektualno šibek more biti osebek, ki ni zmožen predvidet, da lahko takrat nasproti pripelje kakšno vozilo. :huh:

Kdo bi bil po motoristični morali kriv, če takšnega junaka preseneti havba avtomobila, ki vozi recimo 120km/h. Bi rekli kako nas vsi ogrožajo in sploh ne dajo možnosti našim lokalnim d(i)rkačem noret kakor jih je volja? :glare: Čakam junaka s komentarjem, da avto nima tam kej vozit 120 :D Ga že vnaprej prosim, naj takšnemu komentarju doda obrazložitev, zakaj pa motor lahko vozi 150 po nasprotnem pasu... .)

In še dve stvari... Tegale kekca bom izpostavil, ker je bil ekstrem :winkiss: Črn GSXR, letnik 06-07, brez ogledal, s tablico pokrivljeno pod rep motorja. Res si heroj, da obrneš PRED ovinki in šibaš nazaj gor na del, kjer te vidijo kolegi motoristi :OK::worship: Za svojo prepoznavnost narediš še več kot Rossi in Lorenzo s svojimi skeči :OK:

Ostalim, ki se tako čudite temu, da vas imajo lokalci dost... Lahko pridemo k vam pred hišo, snamemo avspuhe, odstranimo dB killer-je in sprobavamo kako se sliši kakšne tri dni zapored... :OK: Pa prosim ne se sekirat, ker mi bomo imeli čepke za ušesa :wub: In da ne bo pomote! Jaz bom zameril če ne dobim limonade, ko bo vroče! :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster jax, si si ponovno omislil motor? :) Kdaj se vidmo kej na ridah? :D

Se strinjam drugače z napisanim.. Ajde proti tiščanju na Rakitni nimam kej rečt, ker se tudi jaz občasno tam znajdem.. Samo minimum kar je vsak od nas dolžen naredit, če se že vozimo prehitro, je to, da vsak ostane lepo na svojem pasu in da se ne prehiteva pred ovinki. Sem tudi jaz že parkrat doživel tole (ne sam na rakitni) in lahko rečem, da se nekaterih motoristov bojim lih tolk, če ne še več kot, kakšnega lokalca u svoji kišti ki skoz ovink prleti po sredini ceste.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!