Skoči na vsebino

Rakitna


D-D

Priporočene objave

js sm u soboto z avtom čez rakitno do cerknice slajdu, pa nism nč velik motoristov vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vedno več je osebkov-dirkačev, katerih se moraš bat enako kot šalabajzerjev na 4 kolesih.

Dzeks, kdaj greva na eno turistično furo?

Načeloma sem z delom kar zaposlen tako da za spontane fure ni tolk časa, lahko pa pošlješ kdaj kak PM in se zmenimo za konkreten izlet... :)

Zdej nekaj avstrijski Maltatal (something like that) ogledujem...

Mojster jax, si si ponovno omislil motor? :) Kdaj se vidmo kej na ridah? :D

Se strinjam drugače z napisanim.. Ajde proti tiščanju na Rakitni nimam kej rečt, ker se tudi jaz občasno tam znajdem.. Samo minimum kar je vsak od nas dolžen naredit, če se že vozimo prehitro, je to, da vsak ostane lepo na svojem pasu in da se ne prehiteva pred ovinki. Sem tudi jaz že parkrat doživel tole (ne sam na rakitni) in lahko rečem, da se nekaterih motoristov bojim lih tolk, če ne še več kot, kakšnega lokalca u svoji kišti ki skoz ovink prleti po sredini ceste.

Ja! Po treh letih spet moped pri hiši :kva2: Nism zdržal :blush: Sem malo spremenil stil motoriranja, tako da na Ridah dvomim, da se kdaj srečamo... Lahko se pa tudi midva zmeniva za PM pa gremo kdaj na en izlet :)

Komentar na tele tipe je pa samo:

Ščurek... Nekaterim je to žival... Drugim način življenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jax...Če v tej temi mislš bit moraln kokr enepar posameznikov v tej temi na začetku, boš bol mal dosegu, ker se ns je večina uporabnikov k smo bli aktivni, umaknila zarad tazga pretiranga teženja k je blo zlajnano tuki milijavžnkat ;) brez zamere sam povem... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jax ti si en kekec... si mogoče že kdaj prej vidu unga rajderja na črnem suzukiju brez špeglu??

pa si mogoče vidu da sta bla dva gor...

zmeri greva do spodnih ovinkov in obrneva pred tablo Preserje na busni postaji..

včeraj je bla pač izjema, ker se jaz kot sopotnica nisem počutila v redu in sem ga prosila če me lohka odpele nazaj do klopce...

se opravičujem če te je to zmotilo sam sem rajš šla dol z motorja kt pa da bi me pol kdo iskal kje po malinah...

mislm pa da se v te stvari, kje kdo obrača nimaš kej za utikat ker ne veš kaj majo drugi v glavi... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta črn ryder je klasa zase ;) :naughty:

Če bo še tko naprej vozu bo enkat dost slabo odnesu kožo... :wallbash:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak voz kokr mu paše....

sicer ga pa jst še najbol vem kk on voz...

tko da fantje psstt....:rolleyes:

sam a veste da je en črn rajder učer mal šov malince naberat??

sej ni blo panike sam mal je hondovje razbov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak voz kokr mu paše....

sicer ga pa jst še najbol vem kk on voz...

tko da fantje psstt....:rolleyes:

sam a veste da je en črn rajder učer mal šov malince naberat??

sej ni blo panike sam mal je hondovje razbov :doze:

to mogoče tm okol 19ih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja okol 19h...

aha pol sm vidu sam sm mel dvoje v mislih. Bla sta dva motorja ob cesti in en je mahu da nej upočasnim zdej pa nism vedu a je kdo odletu al je pa radar naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dva sta bla ob cesti tretji je bil pa v grmovju spodej...

sej potlej smo ga nekak vn znesli..

sam ta rakitna je že mal preveč priljubljena...

zdej že usak teden nekdo odleti, še mal pa bodo že cofi usak dan gor...:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak voz kokr mu paše....

sicer ga pa jst še najbol vem kk on voz...

tko da fantje psstt....:rolleyes:

sam a veste da je en črn rajder učer mal šov malince naberat??

sej ni blo panike sam mal je hondovje razbov :doze:

Sej to je kriza... d ti ves, on pa ne - posledica, odletu vcer, kt pravs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ta rakitna je že mal preveč priljubljena...

zdej že usak teden nekdo odleti, še mal pa bodo že cofi usak dan gor...:wallbash:

najbl lustn je blo k sm mev jst se 125 k se res ni nobven gor furov sam sm biv skor ajde tut k sm mev ze 600 je blo dokaj podobn to kar je zdej je đabe

pogresam te cajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opozorilo usem k boste prvič na rakitni.. ne se podit za tistimi k poznajo rakitno.. uzamte svoj tempo, tko da se neumnosti ne ponavlajo, ker je zadne čase preveč plastike po cestah.. hvalabogu da so usi vozniki celi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm u soboto z avtom čez rakitno do cerknice slajdu, pa nism nč velik motoristov vidu :P

Bil prepoznan v rdeči Alfici:naughty: a ne. Si lepo motoriste pozdravil. :)))))))):yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jax ti si en kekec... si mogoče že kdaj prej vidu unga rajderja na črnem suzukiju brez špeglu??

pa si mogoče vidu da sta bla dva gor...

zmeri greva do spodnih ovinkov in obrneva pred tablo Preserje na busni postaji..

včeraj je bla pač izjema, ker se jaz kot sopotnica nisem počutila v redu in sem ga prosila če me lohka odpele nazaj do klopce...

se opravičujem če te je to zmotilo sam sem rajš šla dol z motorja kt pa da bi me pol kdo iskal kje po malinah...

mislm pa da se v te stvari, kje kdo obrača nimaš kej za utikat ker ne veš kaj majo drugi v glavi... :beer1:

Dobro si se skrila na zadnjem sedežu glede na to, da sem jaz videl samo voznika... .)

Glede na prehitevanje pred ovinkom se pa strinjam s tabo ja... Res ne vem kaj imajo drugi v glavi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prepoznan v rdeči Alfici:naughty: a ne. Si lepo motoriste pozdravil. :)))))))):yea1:

Ja... samo mimo sem se peljal. Trije ste bli na klopci, men se je pa mal mudilo :P ... Mal motoristov se je vozilo po Rakitni proti Cerknici ... sam prečekirat sem šel novo cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol sm vidu sam sm mel dvoje v mislih. Bla sta dva motorja ob cesti in en je mahu da nej upočasnim zdej pa nism vedu a je kdo odletu al je pa radar naprej.

Potem sem tebe včeraj zagledal, si imel sopotnika?

Viden pa bil tudi črni rider :D, nism vedel da je tako opasan, bi se ga še bolj izognil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dva sta bla ob cesti tretji je bil pa v grmovju spodej...

sej potlej smo ga nekak vn znesli..

sam ta rakitna je že mal preveč priljubljena...

zdej že usak teden nekdo odleti, še mal pa bodo že cofi usak dan gor...:wallbash:

Zakva pa tebe to skrbi? :whistle: Sej ne furaš bajka...

Je pa res, da je že prejšno sezono blo dost folka gor, pa še jih bo, ker je cesta dost hitra z lepimi ovinki pa še dost na samem...Pa še tok razvpita ni kuk ride... O:-)

PS: 50% drugih fantov k gor vozjo majo lepši pa boljši stil vožnje kukr črn gix al pa marsikater drug ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak voz kokr mu paše....

sicer ga pa jst še najbol vem kk on voz...

tko da fantje psstt....:rolleyes:

sam a veste da je en črn rajder učer mal šov malince naberat??

sej ni blo panike sam mal je hondovje razbov :doze:

Organspender ja ta tvoj, pa nc bat dol mi visi če grejo vsi tačrni u maline, dokler so na svoji strani ceste se ne mislm utikat v neki mazohistični stil vožnje, ni pa treba na levi pas hodit niti padat po levem pasu.

"Usak voz kokr mu paše" :headbang: hm, pridem s terencem sekat ovinke na rakitno, mislm da tvojmu in tebi nebi blo všeč, če bi vozu kokr mi paše.

Če smo na cest, smo na cest in bi mogl pazt en na druzga. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih osebnih izkušnjah (ni jih prav malo) na tej trasi MNOGO več avtomobilistov seka ovinke od motoristov:headbang:. Zaenkrat in naj tako ostane.

Sam se vozim po svoji strani in me tud avtobus ne zmoti pa skoraj ves pas zasede.

Pa srečno in veselo po home racetreck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha jax to je pa druga štorija...

k je mene odložu je bla guma napumpana na 2.9 bara...

če si mogoče pol pršu še taprav trenutek do klopce se je prov vidl da je iz gume spuščal zrak ker mislm da pač noben noče da mu je motor kot skokica med nogami...

drgač pa moto gp..

sej ti ne morš vedt če furam al ne...

pa verjem da ma gixx velik lepše linije kt marsikdo drug...

tle ni zavijanja na drug pas pa ni popravljanja ovinkov....

pač lej usak ma svoj stil vožnje...

nekateri so kt sveče čez ovink, nekateri pa kt spies-i...

usak naj se briga za svojo vožnjo ne pa za vožnjo drugih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak naj se briga za svojo vožnjo ne pa za vožnjo drugih...

samo do takrat, doklet te ne ogrožajo .... ko te pa ogrožajo, pa ne moreš bit ravnodušen, niti v prometu, niti ko stojiš v vsrti za burek ali pa kje drugje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne morš vedt kok jst vem ;) Jst sm sam reku, da kdo dost lepš pele od fantov tehnično, kokr pa, d zadn konc poplesuje gor pa dol un ovink vn iz klopc ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo minimum kar je vsak od nas dolžen naredit, če se že vozimo prehitro, je to, da vsak ostane lepo na svojem pasu in da se ne prehiteva pred ovinki. Sem tudi jaz že parkrat doživel tole (ne sam na rakitni) in lahko rečem, da se nekaterih motoristov bojim lih tolk, če ne še več kot, kakšnega lokalca u svoji kišti ki skoz ovink prleti po sredini ceste.

Minimum, kar je vsak od 'dirkačev' dolžan naredit, je, da shut the fuck up in nehate jokcat ko pičkice, kaj vse je narobe na cestah.

Če se človek vozaka normalno, ne pa "športno", je načeloma vse predvidljivo in čisto ok in ni tako zelo stresno, kot za vas.

Svoj adrenalin+endorfin shot iščete sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!